Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

ivett25
8. čer 2007

Ahojky rosall, tak ale myslíš, že by to mohlo být nadějné? A jak dlouho bych si teplotu měla měřit, aby to šlo poznat, zda ano nebo ne?

Neboj, nepoklesne! Musíš se zespodu nahřívat! 😀 😀 😀

ljd
8. čer 2007

Ahojky holky...jak se dneska cítíte..není vám tak jak mě? Mě se už od rána šíleně točí hlava a mám pořád černo před očima, připadám si jako bych byla ožralá, motá se mi jazyk a kdyby mě dneska měřili tlak tak ho mám tak 50 na 30 je to hrůza, myslela jsem že ani nedojedu do práce...mám nízký tlak normálně ale takový stav že se nemůžu ani ráno namalovat a málem si dvakrát u toho vypíchnu oko tady ještě nebyl...no fakt je to hrůza 😖

ivett25
8. čer 2007

Ahojky ljd! Tak já mám taky divný stavy, ale spíše z nevolnosti. Jsem taková celá roztřesená a žaludek mám jak na vodě! 😖
Už abych věděla na čem jsem! MS ani // pořád nikde a to jsem už 5-tý den od očekávané MS! Nikdy jsem neměla takové zpoždění! 😠

Rosall, já si teď pročítala starší stránky této diskuze a vy jste se tam holky jedny bavily o věku! 😉
Tak přidávám taky do diskuze. Mě je 29 a manžílkovi bylo v květnu 28! Taky mám mladšího a musím jen souhlasit, že mladší jsou lepší!!!! 😀 😀

ljd
8. čer 2007

ivet: ale já taky nevím na čem jsem a budu to nejdřív vědět za devět dní, takže se ještě načekám...ale ten dnešní stav je šílený, doufám že si to jenom nevsugerovávám, ale myslím si že toto by bylo na vsugeraci příliš silné kafe... 😒

A byla jsi u doktora, když máš takové zpoždění?

ivett25
8. čer 2007

ljd, ještě jsem nebyla! Pořád si říkám, že počkám, co ukáže test. Ale katarina mi psala, že ten test, co jsem použila, tak že u ní nebyl moc spolehlivý. Zítra jdu pro nový a uvidím. Příští týden bych zavolala doktorce, ale zajet bych k ní mohla až další týden. Kolegyně má dovolenou, tak by tady nikdo nebyl a to mi u šéfa neprojde! 😠
Ale zase! Pokud test ukáže //, tak k té doktorce nemusím ani spěchat, protože se říká, že na ultrazvuku jde něco vidět až v 6 tt! 😉

ljd
8. čer 2007

Ale pokud ti test nic neukáže, tak to ještě pořád neznamená že nejsi těhu protože už se mockrát stalo že to poznal až doktor podle krevních rozborů...já osobně bych tak dlouho čekat a nevědět nemohla.... 😅

margarita1
8. čer 2007

Ahojky-
ivett25 - tak podle toho co píšeš, jsme na tom stejně, spoždění mám taky, // nikde a jen cítím, jak mi stoupá tlak vtělě.
Ale to spíš vbude těma nervama 🙂))) 😀

ivett25
8. čer 2007

ljd, no mě ale fakt nic jiného nezbývá! Teď mě prostě šéf nepustí! On by možná i pustil, ale nemám k dispozici auto a busem bych se do práce vrátila až tak za 3 hodiny a to je ten největší problém! Kdybych se zpozdila jen hodinku nebo 3/4, tak by to klidně i šlo!

Margarita a jak dlouho už máš zpoždění! Já bych tak chtěla, aby se nám všem to podařilo už rozlousknout a všechny jsme zjistily, že jsme V TOM!!!! 😵

margarita1
8. čer 2007

ivett25 - poslední MS jsem měla na konci dubna, a povětšinu týden až 10 bývá mé normální spoždění, tak tipuji 4-5 dní, že už jsem to měla mít. Ale OVu byla 23.5., tak teĎ někdy si myslim, že se to rozlouskne, bud testík a nebo mrcha 😖

ivett25
8. čer 2007

tak já poslední MS měla 4.5., ale většinou ji mívám přesně s max. denním zpožděním. Týýý jo! 10 dní?! To je celkem dost! To pak člověk musí zažívat každý měsíc i nějaké ty dny naděje! To by mě asi psychicky složilo! 😖
Margarita, vím, že se to tady už probíralo, ale člověk už to má tak smíchané, že fakt nevím! Jak dlouho se snažíte?

rosall
8. čer 2007

margarita: a teplota dnes?

margarita1
8. čer 2007

rosall - 36,5 , tak nevim, co si o tom myslet
ivett25 - nesnažíme, necháváme to náhodě,ale nebráníme se tomu, něco přes půl roku

rosall
8. čer 2007

ivett25:...já to mám dostat v neděli.....ještě ani zpoždění nemám a už mám všechny možné příznaky, co můžou existovat..:o)))))))).........néééééééééééé, já nechci být hysterka..nééééééééé

margarita1
8. čer 2007

rosall-to mají asi všichni 😀

rosall
8. čer 2007

margri...taky nevím, co si o té teplotě myslet...ale budeme sledovat dál..:o)))
...ty příznaky..:o)))))))))))))))))))))))))))..jsem ještě doma....páč jdu s holkou k doktorce.....ty hele, teď při čištění zubů.....nastalo dávení..:o)))))))))))))))))))))))............

margarita1
8. čer 2007

moje před ovul teplota je nejvíce 36,2 , po Ovulační 36,4

margarita1
8. čer 2007

rosall - tak to se asi bejbátku nelíbí tvoje zubní pasta 😀

ivett25
8. čer 2007

Rosall, já se tak těším, až napíšeš, že máš //! :D:D Mě je dneska taky nějak divně, žaludek se ozývá!
Holky a co si teda myslíte o té mé teplotě? 36,9! Vím, že to je jediný údaj, ale z celkového pohledu, je to nadějné?

rosall
8. čer 2007

magri...každopádně..předpokládejme, že je jistota, že jsi měla ovulaci 23.5...tzn. že dnes je to 16 den. Těhotná je ženská, když má teplotu zvýšenou 18 a více dní. Budeme se modlit, aby ta teplota ti vydržela...........ještě min. 3 dny..hm?.:o))))))))))

ivett25
8. čer 2007

margarita - 😀 😀 😀
Rosall, musíš používat Perličku! 😉

rosall
8. čer 2007

ivet25:já nevím, jestli je to pastou nebo čím...začnu se dávit...když si čistím spodní stoličky....:o(((.....sakra....kde je katy?....zajímalo by mě , jestli se ji dělalo špatně i při čištění předních zubů...:o)))))))))))))))

margarita1
8. čer 2007

rosall - no jo, ale co ten pokles 4-5 denní? A ty jsi měla Ovu kdy?
ivett25 - to je vela nadějné. Kdy jsis dělala ten test?

rosall
8. čer 2007

magri: to právě nevím, já jsem se začala měřit minulou sobotu, kdy jsem začala mít pochybnosti, jestli nejsem těhotná, protože jsem měla už týden nafouklé ztvrdlé břicho......víš.........takže nevíííííííííím...nevíííííííííím.....kdy byla ta zpropadená ovulace..:o))))))))))))))

ivett25
8. čer 2007

margarita, včera, ale katarina mi psala, že právě test od téhle firmy ji neukázal // a to už měla celkem vysoké HCG. Doporučila změnu testu! Dneska zajdu do lékárny a zítra test to zase prubnu!

rosall
8. čer 2007

ivet25:...nemůžu říct, jestli je to nadějné.....prostě teplota nesmí klesnout..:o)))))))))))))))

lnella
8. čer 2007

Ahoj snažilky, dnes jsem se dozvěděla, že je ze mě těhulka. 😵

margarita1
8. čer 2007

rosall - a jaké ty máš teploty?
ivett25 - já mám takovej růžovej, myslím mamavit,ale nejsem si jistá, stojí okolo 30 kč a jsou tam 2. V lékarně mi řekli, že je to jedno

ivett25
8. čer 2007

rosall, takže ty si měříš teplotu od minulé soboty a před tím ne?
Tak já si teď budu každé ráno teplotku měřit a když by náhodou klesla, tak teploměr nahřeju fénem! 😠 😠 😠 😠

ivett25
8. čer 2007

lnella, tak to moc GRATULUJI! 😵 😵 😵 😵

margarita1
8. čer 2007

lnella •- MOOOOOOOOOOOOOOOC GRATULUJIIIIIII . Byla jsi u lékaře a nebo testíkem?
Ještě jednou mooooc velká gratulace 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru