Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

rosall
8. čer 2007

lnella:.....tak to je tak neskutečně supéééééééééééér...supééééééééééééééér...supéééééééééééééééééééér....můůůůůůůůůůůůůůůůj booooooooooooooooooooože, já mám takovou radost, jako by to bylo moje vlastní..:o))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))...:o)))))))))))))))))))))))))))))..je to úúúúúúúúúúúúžasný, úžasnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý...a jaké že jsi měla příznaky první?..:o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

m.i
8. čer 2007

Inella: taky gratuluju 😉
Já třetí den a nic, test včera a dnes jedna silná, druhá slabší, uvidím o víkendu, po něm bych skočila k dr..jinak teplota 37,2..v té se nevyznám, ale ráno jsem to zkusila..

ivett25
8. čer 2007

lnella, popisuj! Příznaky, co testy, vycházely, nevycházely, které vyšly, které nevyšly, kolik dní si po OVU, kolik dní bylo zpoždění MS? Honem, honem, honem!

Margarita, určitě zkusím nový test. Katarina doporučovala myslím Mamatest! Tak zkusím některý, který začíná na ´MAMA! :D

rosall
8. čer 2007

ivet: ne, protože jsem to nijak asi neplánovala..nooooooooooooooo......v tu sobotu jsem si řekla, změřím se, bude-li teplota nižší...jenom zbytečně plaším.....a patří to k vysazení hak...................kdysi jsem se měřívala a měla jsem tak 36,4-36,6....takže vím, že tyhle teploty 36,37,37,2 ..jsou fakt vyšší

m.i
8. čer 2007

ivett25: já jsem si koupila GS mamatest - 2 ks za 25,- Kč

rosall
8. čer 2007

m.i.:..ty to máš dostat v sobotu, že jo???......m.i....já to vidím, že jsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..:o)))))))))))))))))))))))))))))))))....holky..já se z vás posééééééééééééééééřu........tolik radostných zpráv....:o))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

m.i
8. čer 2007

rosall: nene, už tři dny jsem po..mělo to přijít ve středu ráno jako vždy..

lnella
8. čer 2007

děkuji moc, jste strašně hodný 😢 vím to jen chvilku, tak jsem si to asi ještě nestihla uvědomit
dnes mám zpožděníšestý den, v úterý jsem si z hecu udělala test a koukala jsem na slabou čárku

rosall
8. čer 2007

margrit, moje teploty jsou...moment, přesně: od 2.6 37, 36,9, 36,9, 36,9, 37, 37,2 a ndes 36,9

m.i
8. čer 2007

Inella: takže ta slabá byla kolikátý den po??

lnella
8. čer 2007

ivett, OVU jsem si neměřila, vyšly mi Mamatesty - dělala jsem si tři. včera jsem byla na krvi a dnes mi doktorka napsala, že mám HCG teprve 450, ale jsem těhotná

rosall
8. čer 2007

lnella, m.i.: holky, teď se moc opratrujte..:o)))))))))))))..rozumíte?...a jenom se smějte..:o)))))))))))))))...a mluvte na bobánky......a ať do vás srší endorfiny štěstí..:o))))))))))))))))))))))))))

lnella
8. čer 2007

m.i, slabá čárka byla třetí den po očekávané MS

lnella
8. čer 2007

já se hrozně bojím, protože mě pořád hrozně bolí břicho a je mi celkově divně. Říkala jsem to doktorce a říkala, že se to stává, že se mimčo uhnízďuje, ale i tak se bojím, že se mu u mě nebude líbit ☹

rosall
8. čer 2007

lnella:....popiš nám ty první příznaky...nooooooo, coooooooooooooo....vždyť my se tady na to klepem....jste naše majáky ve tmě...:o)))))))))))))))

margarita1
8. čer 2007

rosall - ty jo, jo vypadá jako kdy v tom lítáááááááááááááááááááááááááááááááš 😀
lnella - měla jsi nějaké příznaky? A jinak jak dlouho se snažíte? ´
m.i - ty jo a ty v tom taky lítáááááááááááááááááááááááááááááááááááš 😀
JÁ CHCU TAKY
MOC VÁM TO PŘEJI ŽENSKÝ 🙂))

rosall
8. čer 2007

lnella: bolí tě břicho , že tě v něm píchá?...máš ho trdší..nafouklý nebo jak?

m.i
8. čer 2007

rosall: já se radovat nebudu předčasně, počkám na dokotrku, možné je že test vyšel špatně..
Inella: takže jak já dneska..

rosall
8. čer 2007

m.i:.....já si musím vyhledat naši předchozí debatku..:o))))))))))))))))))

ivett25
8. čer 2007

Holky, tak já jdu do toho Mamatestu! Z něj vychází nejvíce těhulek! :D:D:D

m.i a děláš si testy nebo se chystáš k doktorce?

ivett25
8. čer 2007

lnella, dáváš mi naději! Mě taky pořád píchá v břiše a je mi nějak šoufl! Že by se ve mě něco taky uhnizďovalo?
Já CHCIIIII!!!!

ljd
8. čer 2007

Inella: moooooc gratuluji...je to krásné, že další je těhu..jen tak dál ať nás pořád přibývá 😉 😀

ivett25
8. čer 2007

Holky, která z vás by měla být respektive další těhu? Jak po sobě jdeme? Víte to některá? 😵

ljd
8. čer 2007

No já to budu vědět nejdřív za devět až deset dní 😒 Ale jak jdeme po sobě to opravdu nevím, ale myslím, že tak na hraně jsi ty Ivet, margarita, i.m. a rosall 😉

rosall
8. čer 2007

Ivet25:....nejdřív by měla margrit, pak ty..a nakonec já..:o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

lnella
8. čer 2007

omlouvám se, při mailování vyřizuju práci..
rosall, v břichu mě píchá, ale nejenom v podbřišku, prostě v celém, jsem nafouklá jak balon, mám pořád žízeň a tím pádem pořád čůrám

lnella
8. čer 2007

margarita, my se právě snažíme první měsíc, takže by mě ani ve snu nenapadlo, že jsem těhotná - navíc kouřím - teda kouřila jsem 😉

lnella
8. čer 2007

ivett, máš stejné příznaky jako já - nejsem znalá, ale věřím, že se v Tobě taky něco uhnizďuje, co nejdřív si udělej test 😉

cert..ova
8. čer 2007

ahoj holky, lnella, tak to ti moc gratuluju, to je bezva zpráva, tak co rosall, podle mě to zítra nedostaneš, teploty máš dosti vysoké, tak na tebe budu myslet

katarina82
8. čer 2007

Ahooooj 😵 😵 😵
Rosall, vidím, že už ses po mě sháněla 😀
Inella, gratuluju 😵
Ivet, přesně tak na začátky je Mamatest ok 😉
Margarita, já z těch tvojich teplot nebudu... V pondělí bych zkusila další test,
Hele, kde je certova? Už druhý den se někde fláká... Možná už blije celé dny 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru