Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

andy21
24. čer 2007

Ja to nechci zakrikavat, jen mi ty prsa pripadaj naky jiny, taky bradavky takovy jako cerveny,ale uvidime vid. Snad jo, je mam pocit, ze vsude venku vidi briska a miminka a kocarky🙂

caira
24. čer 2007

holky tak ja jsem si dneska uzivala druhy den sveho tehotenstvi..je to desne zvlastni pocit, porad se ale o mrnouska bojim, je to jeste tak cerstve, ze se div nemodlim at je vse ok. Porad se bojim, ze si to mrcha jeste rozmysli a vlitne na me 😒 🙂

lochmanek
24. čer 2007

Ahoj holky čekatelky! Jsem tu nová. Už mám tříletou holčičku (mě je 29). Ta se nám povedla na poprvé!!! Dnes mám hroznou depku a štvu i svého andílka manžílka. Ráno jsem si totiž dělala testík a ta očekávaná čárka chyběla. Příznaky bohužel taky nic. U Terky přesně vím, že jsem říkala, tak jestli tohle není těhotenství, tak už nic. Strašně jsem se hned nafoukla cca 2-3den po ovulaci, pobolívání prsou (to už ale nevím přesně od kdy-to jsem nikdy ani při menzesu neměla), divná chut, únava, prostě klasika. No a teď nic a já se tak těšila, najivně! Jsme s dcerou vodnářky, tak jsem chtěla syna a aby byli s tátou oba ryby. Prostě jsem trapná, jen to řekněte! Mám to dostat zítra, tak ať už to mám za sebou a můžem zkoušet znovu. Nemáte některá zkušenosti s Lady Q testem (mikroskop, určování ze slyn)? Docela bych si ho koupila ať mám jasno v plodných dnech. Měřím BT a 100% správně, ale jsem asi nějaká podchlazená, či co. To jsem se rozepsala co! Moc gratuluju těhulkám a držím pěstičky čekatelkám. Nevíte ještě jestli BT po oplodnění zase klesne nebo zůstane zvýšená??? U Terky mě zůstala zvýšená ale teď jsem zase slyšela, že i při otěhotnění tak zase klesne. Už jsem z toho jelen!!! Radši jdu spát. Konečně se mě trochu ulevilo od zklamání. Díkas a zítra se sem zase mrknu (večer) dobrou...

lochmanek
24. čer 2007

jmenuju se míša (lochmanová-lochmanek)

andy21
25. čer 2007

Ahoj Míšo, zdravim🙂
Apet, tak ti píšu, už taky od 8 makám, jsem recepční, směny od 8 do 20 hodin, nastesti nemame nocni. A jak se |Apet citis? Ty jsi dnes teda presne kolikaty den DC. Já 26DC a cyklus mam tak 29-30 dní a ty?

apet
25. čer 2007

Hezké ráno holky,
Andy, tak jsem se konečně dostala na koníka 🙂Šéf tu po ránu trochu otravoval, ale teď naštěstí někam odjel 😉 No cítím se tak nějak nijak 😒 Pobolívá mě břicho jako kdybych to měla dostat nebo co ☹ Ale zase se uklidnuju tím, že to je při těhu normální 🙂 Já jsem dneska 24DC a dostat bych to měla v pátek, ale počítám raději až do neděle...Takže kdy budeme testíkovat? 😀 Já bych to viděla asi tak. V pátek, hned po probuzení na to vlítneme, co ty na to? 😀 Ty budeš 30DC a já 28DC, to je dobrý? A budu 14DPO (dny po oplodnění). A ty máš tak tušení, kdy se to mohlo zadařit? 😉

Lochmánek, taky zdravim a vítám mezi námi.. 🙂

Caira, moc gratuluji!!!!!! 🙂

andy21
25. čer 2007

Apet Ahojky, me tu taky otravoval sef a ted odjel a uz dnes tu nebude hihi. No nmy se snazili obden a 12.-17. DC kazdy den. Ale ovu byla 14DC mysli, vzdy me trochu picha podbrisek. 😅
Vlitnem na to v patrk rano, me se o tom dnes zdalo. Apet a kolik ti je?

apet
25. čer 2007

Andy, četla jsem, že tobě je 21let?? 🙂 Krásnej věk 🙂 Mě bude letos 30, takže - NIC MOC 😒 Musim se ti přiznat, že jsem dneska měla hrozný choutky testovat 😀 Jsem fakt nemožná 🙂
A jak se cítíš ty, Andy? Škoda, že neměříš BT, z toho se dá hodně poznat. Ale jak píšeš, kdy jste se snažilkovali, tak to u vás vypadá moooc nadějně 🙂

andy21
25. čer 2007

Jejej to si o me myslis, ze jsem pekny ucho🙂 Jo ta BT je skoda, dyztak na to vlitnu pristi mesic 😅 A jak ste se snazili vy? Ja se ti musim priznat , ze choutky testovat mam porad, ale slibuju ti , ze do patka vydrzim. Me bolelo v podbrisku tak 20.-24. DC, ale ted jen tak obcas, ale tlaci me ta prsa 😎 Jinak jsem ospala, ale to muze byt proste jen tim, ze brzo vstavam do prace 😀 Jinak Apet Třebon je krasna, my jsme na to největší snažení prave byli na Radave, v Jižních Čechách, je to kousek od Zvíkova, nádherný!!!
A jsi vdaná?

apet
25. čer 2007

🙂 ucho určitě nejsi, jen ti trošičku tiše závidím ☹ Vdaná nejsem, zatim 😀 Na Radave???To mi vůbec nic neříká?A přitom tu znám každý koutek 🙂 Opravdu musíme do pátka vydržet, ať nejsme zbytečně zklamaný..Nejhorší je, že těhu příznaky jsou hodně podobné MS 😒 Já jsem teď i docela taková protivná, ale jak říkám, to jsem i když to mám dostat.
A ty jsi odkud, Andy? 🙂

andy21
25. čer 2007

Krkonoše, Harrachov.Apet já myslim, že to dostanu, ted mne tak zaclo bolet břicho.... modlim se aby ne ☹ Někde jsem četla, že zahnizdování se muze projevit ai lehkym spinenim, nevis, co je na tom pravdy?

apet
25. čer 2007

Nestraš,zlato!!! 😠 To víš, že se to může stát. Moje známá, když byla těhule, tak taky maličko špinila...Každá jsme jiná a dokud by se ti úplně mrcha nerozjela, tak ať tě vůbec nenapadne myslet negativně!! Mysli jen na hezké a příjemné věci, buď v klidu, nestresuj se a při každém zabolení bříška si řekni, že ti tam teda asi roste pěknej divoch 🙂 🙂

dulinek
25. čer 2007

Ahoj kočky, pročítám Vaše příspěvečky a dovolím si taky přispět. Špinění, který někdy může vypadat, ale jen vypadat, jako lehká MS , může být i první dva měsíce těhu. Dobrým příkladem, že se to může stát bylo početí mě samé. Mamka při mě měla tyto příznaky první dva měsíce a jak vidíte přesto jsem tu. Nesmutněte a užívejte si snaženíčko! Hodně hodně štěstí a moc Vám to přeju

margarita1
25. čer 2007

Ahojky
tak já jsem 7 den po vyvolávačce a MS nikde!!!! Tak jsem na to zvědavá.Ale ukrutně mě bolí břicho

andy21
25. čer 2007

Holky jste hodny, dulinku diky, Apet my jsme teda hysterka vid, Teda aspon ja. Vis jak nekdo pise, nedostala jsem to 10 dni, tak jsem si udelala test ---- to asi neńi nas pripad vid 😉

margarita1
25. čer 2007

caira - moc gratuluji 🙂

dulinek
25. čer 2007

A dokud nepřijde červená mrcha, tak není nic ztraceno. Myslete pozitivně, protože každá jednou budeme těhule! 😉 😉 😉

dulinek
25. čer 2007

Andy žádný histerky. Ono je to normální, když chce některá z nás otěhotnět, tak holt doufá a věří a přeje si. Když se jednou ty mateřský pudy rozjedou tak se těžko zastavují. Mně je taky 21 a lomcuje to se mnou pořádně, ale snažím se odolávat a jde to ztuha. Zatím oficialne neplanuji , ale pokouším osud co to dá. tak uvidím co se z toho vyklube.
To teprve uvidíte pěknou hysterku až se do toho pustím natvrdo a nebudu jen pokoušet osud. Když se do něčeho zblázním tak to stojí za to. No odolávání není moje silná stránka a těhotná ženská , to je tak krásný. Jsem holt úleťák, pač už teď mě baví pročítat stránky o těhulích a měřit BT.

apet
25. čer 2007

Andy, 10 dni bez menzes a pak testovat??? No to ani náhodou 🙂 My netrpělivky by jsme testovaly nejraději hned po snažení v den ovu, kdyby to šlo,viď? 😀 😀 Žádná hysterka nejsi, úplně tě chápu, že se při každém píchnutí bojíš..Ale zkus to prosím na to nemyslet, vždyť se nic neděje, mrcha neni( a ani nebude ), venku je krásně a třeba....máš jen zaražené prdíky.. 😀 😀 😀

andy21
25. čer 2007

Dulíbku a jak přesně si ji měříš tu BT? A co to znamená pokoušet osud? 😎

dulinek
25. čer 2007

Andy pokoušení osudu u mě znamená, že zatím nic neplánuji, ale ani se tomu nebráním. Nechávám zatím věcem volný průchod. HA jsem vysadila před 3/4 rokem, pač mi nějak žádná neseděla a od té doby žádnou jinou antikoncepci neberu a říkám si , že jestli budu těhu tento rok a nebo až nějaký jiný je v celku jedno, pač co se má stát se stejně stane a nijak tomu nezabráním. Někdo by si řekl , že mám teda dost divný názory, ale já to tak už prostě beru.
No a o bazální teplotě se hodně dočteš na stránkách diskuse, kterou založila tady Len. Jmenuje se mám dojem měření bazální teploty.
Tak hodně krásných snaženíček

andy21
25. čer 2007

Dulinku je si teda nemyslim, ze bys byla divna, ani nahodou.Naopak to beres supersportovne a v pohode. Zacnu taky merit pristi cyklus jestli to nevyjde.
Apet co ty moje spolubojovnice.-)utika ti to v praci? Me docela jo.... akorat je blby, ze tu ve stredu budu naposled a pak budu tyden bez netu... tak jak si dame vedet....jestli se to teda do stredy samo nerozsekne 😎

dulinek
25. čer 2007

Já měřím teprve první cyklus, ale na netu je hodně informací. Našla jsem nedávno zajimavej článek, nelekněte se názvu, ale je tam dost zajimavých informací a hlavně je tam objasněno hodně bludů, tak jestli budete chtít, tak koukněte http://www.emimino.cz/pages/story/1665

dulinek
25. čer 2007

Andy jestli se můžu zeptat, tak jak dlouho se snažílkuješ? Já slýchávám od kamarádek, že jsem blázen, když v tak nízkým věku bych klidně chtěla mimčo, ale mě těhotenství nepřipadá v 21 letech jako šílenství?
😉

apet
25. čer 2007

Andy, no co mi to píšeš, že nebudeš na netu a zrovna v tak důležitý dny??!! ☹ Tak to teda nevim, jak si to dáme vědět, zkus to nějak vymyslet, kde by ses mohla juknout 😉 😉 Nebo budeme muset testovat ve středu, jen tak zkušebně 😀 😀 Já už jdu za chviličku domu, ale navečer se sem zase mrknu 🙂 A koukej to nějak promyslet!!! 🙂

andy21
25. čer 2007

Dulinku, snazime se 2. mesic a na mimo si myslim tak rok a silena si teda rozhodne nepripadam neboj. Je to individualni, nekdo se neciti ańi ve 30. DTobe je taky 21? A snazis se?
APET: Tak ve stredu bych byla 28DC, ake je to brzo kdyz mam MC 29-30D.... nebo ne? 😀 Nebo bych to musela nak vymyslet....mozna sms?

linka
25. čer 2007

ahojte,chcem sa spytat,mala som dnes spinenie ale netrvalo dlho,neviete co by to mohlo byt? ms cakam v piatok

linka
25. čer 2007

a mam take lahke ms bolesti

andy21
25. čer 2007

Ahojky tak to nevim a nemohlo to byt to zahnizdovani? MS by se prece rozjela naplno ne?

linka
25. čer 2007

tak to neviem ci to bolo zahniezdovanie,uvidime 😉
uz som si myslela,ze sa rozpravam sama so sebou 🙂
aspon niekto 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru