Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

margarita1
20. čer 2007

Nooo, vypadá to, že jsem měla ovu dvakrát a to každý vaječník jinak. Zatím tam nic nevyděla,ale pokud to druhé zvýšení byla ovu, tak je možné, že bych to po včeličce nemusela dostat 😀 .Pokud dostanu, tak šup šup, další měsíc před námi. Jinak říkala, že to přes léto necháme ještě na přírodě a pokud nic, tak pak přítel na sp. a uvidí se co dál

jizu
20. čer 2007

Fajn, že už alespoň něco víš. Držím palce, snad to nedostaneš 😀
Já mám dneska nějakou depku. První měsíc si měřím teploty a řekla bych, že bych se včera a dneska potřebovala snažilkovat a manžel je zrovna na služební cestě. Tak jsem z toho nějaká naštvaná ☹
Takže příští měsíc .....

margarita1
20. čer 2007

jizu- no ale spermie přešžijív děloze asi několik dní, tak pokud jste předevřírem, tak realná šance je ne?

ljd
20. čer 2007

Ahojky holky jak se vám všem vede 😉
Jizu: tak to je opravdu smůla, zrovna když je nejvhodnější doba a nic 😒 ale uvidíš že to další měsíc zvládnete a už nebudeš ani potřebovat měřit 😉
Marg: no konečně s tebou nebo spíš s váma bude doktorka něco dělat, a už taky víc víš 😉

jizu
20. čer 2007

margarito - jenže mi zrovna už v neděli a to je dlouhá doba. Navíc se manža vrátí až v pátek. to je prostě k naštvání!

ljd
20. čer 2007

Jizu: tak to je opravdu pech... 😒

margarita1
20. čer 2007

ljd- tak uvidíme, hlavně aby dorazila OVU!!!!!!!!
jizu - no , to asi je ☹ . Nevěš hlavu, sice si protáhneš o měsíc snažení,ale to snažení, je na tom přeci to nejlepší 😀

ivett25
20. čer 2007

Krásné ránko všem! Jdu se tady na vás jen mrknout a pak zase hurá do práce! 😉
m.i - moooooc gratuluji! 😵 😵 😵
lucinecka - mě bylo před příchodem MS od žaludku špatně pořád. Kolikrát jsem myslela, že nedojdu "bez nehody" do práce. MS bohužel došla! 😖
katarina - tak držím palce, aby to opravdu byla holka, když už máš nakoupeno tolik věciček! 😉
Tak páčko, zase se na vás přijdu mrknout! 😉

margarita1
20. čer 2007

ivett 25 - tak páááá

ljd
20. čer 2007

Ahojky ivett a zase ahojky... 😉 😀

ssaara
20. čer 2007

Ahojky! Já jsem sice jen ve 3.týdnu těhotenství,ale co se týče příznaků,tak už před týdnem mě začalo pobolívat břicho,jako bych to měla dostat,začali mě bolet prsa (když jsem utíkala na autobus,musela jsem si je přidržovat :o),občas mě píchalo ve vaječnících a minulý víkend jsem si dala po večeři pivo a málem jsem se pozvracela :o) jo a ještě šíleně nafouklý břicho a hrozná zácpa

vlkova
20. čer 2007

Ahojky,zdravím!
Margarito.vzpomínáš,jak jsme si tu spolu nedávno psaly? Tak dnes jsem 50 DC a furt nic ☹ ,a dnes už jsem dostala vyvolávačku,ale uzv mi nedělali.Jen mi sestra ďobla injekci a šla jsem pryč.Sestra mi řekla,že když to do týdne nedostanu,že mám zavolat. No,přeju Vám všem hezkou,dobrou noc.

cert..ova
21. čer 2007

ahojky všem, tak jsem si dneska dělala testík a mám ta 2//, ale na ultr. není ještě nic vidět, ale to je jedno, už jsem to věděla snad hned 3 den po oplodnění, ale je pravda, že to se mi stalo poprvé, to že jsem to hned poznala

ljd
21. čer 2007

certova moc moc gratuluju...pěkná zprávička 😉 někdo říká, že to pozná hned při aktu jestli to byl ten oplodňující nebo ne 😀

margarita1
21. čer 2007

Ahojky
certova- TAK TRO GRATULUJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 😀

VLKOVA - JA TAKY NIC, MÁM TAKY VYVOLÁVAČKU A NIC, TAK UVIDÍME.A ty jsis dělala testík? Mě pokud ovuloval druhý vaječník asi před 14 dny, tak od té doby se mi teplůtky drží na hoře, podle dr uvidíme, jestli to dostanu

cert..ova
21. čer 2007

ljd, ahojky, tak to já tak daleko nejsem, ale prostě jsem to nějak poznala, mám 2 děti a nikdy žádné příznaky a teď pořád něco, tak doufám, že to hlavně donosím a bude fajn

cert..ova
21. čer 2007

margarita1, děkuju

margarita1
21. čer 2007

cert..ova - podle čeho jsi to poznala? A jak dlouho jste se snažily?

cert..ova
21. čer 2007

no mě začalo být blbě od žaludku, bolesti hlavy, prsa mě vůbec nebolely a to nikdy, nafouknutá jako prase, hrozná zácpa, bolesti břicha, ty mám pořád a teď před mensesem velký, ale dneska jsem se ptala dr, je to normální, strašně protivná, unavená a tak, miluju sex a najednou nic, ale jako vůbec žádná chuť a to mi bylo nejvíc podezřelý

margarita1
21. čer 2007

já nevim, taky na to ani nějak až tak jako jindy nemám myšlenky a podbřišek uplně nafouknutej, spíše jako namoženej a teplutky se mi od dehého poklesu drží hezky nahoře, tak nevim, va ultr. nic nenašla,ale to bylo necelých 14 dní. Tak mi píchli včelku. Jo a pořád máchám pusu v něčem sladkém

cert..ova
21. čer 2007

v lednu jsem potratila a hned jsme se začali snažit, takže asi 5 měsíců, oni to sice nedoporučujou a dneska mi sestra i vynadala, že až po půl roce a přitom ve zprávě to mám po 3 měsících, no, ale jeden starej profesor zase říká, že hned, protože tělo je vlastně na těhotenství připravený, no jsem zvědavá, jestli to miminko donosím, ale doufám

margarita1
21. čer 2007

no, já myslím, pokud budeš v klidu a v pohodě, tak určitě 😀

cert..ova
21. čer 2007

no snad jo, akorát mi můžou tisíckrát říkat, že bolest břicha je normální, ale stejně se bojím a jak to máš ty?

margarita1
21. čer 2007

no, já poslední a dlohou MS měla 29.04., potom asi 23.05. bylo prudké zvýšení teplot a pak klesly a druhé zvýšení bylo asi před 14 dny. Jinak si připadám, jako kdybych měla namožený podbřišek. Ms jsem zatím nedostala,ale injekce byla v uterý a dneska je teprv čtvrtek. Jinak Teploty se drží hezky nahoře. Dr si myslí, že ovu byla dvakrát a to, že mi ovuluje každý vaječník jinak

lucinecka
21. čer 2007

Cert..ova, také moc gratuluji 🙂 Koukám že máš dvě holky, chtěla by jsi teď kluka? 😉

cert..ova
21. čer 2007

a ty sis nedělala testík?

lucinecka
21. čer 2007

Já nebo Margarita? 😕

cert..ova
21. čer 2007

lucinecka ahojky, no možná bych radši kluka,ale je mi to vlasntně jedno, hlavně ať to dobře dopadne a ty jsi ještě snažilka?

margarita1
21. čer 2007

certova- asi před 4 dny a nic, ale mám hodně nepravidelnou MS

lucinecka
21. čer 2007

Jasný, důležitý je aby mimouš byl zdravej 😉 No já nejsem snažilka v pravém slova smyslu, spíš taková pokušitelka osudu a nevím, jestli už náhodou nejsu těhulka 😀 MS nikde, dnes jsem 15DPO, na testíku po delší chvilce úplně neviditelná slaboučká druhá čárečka, která je zřejmě výmyslem mé bujné fantazie 😀 Takže asi tak.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru