Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

m.i
11. čer 2007

hm, tak to asi v úterý z krve nemoznáme..půjdu až odpoledne..možná že to nevydržím a brnknu tam, děkuji

margarita1
11. čer 2007

já myslím že jo, je tam něco co se v těhu extrémě zvyšuje

calu
11. čer 2007

m.i. pokud ti tehotenstvi uz ukazuje teh. test, tak to z krve urcite poznate, neboj🙂

m.i
11. čer 2007

calu: jen mi jde o to, že tam půjdu odpoledne..

margarita1
11. čer 2007

m.i - to mysli,že neva,ale krev se podle mě bere ráno

m.i
11. čer 2007

holky, mizim pracovat..tak až budu vědět napíšu

margarita1
11. čer 2007

m.i •
já bych asi moc pracovat teda nemohla 🙂))

sroubek
11. čer 2007

m.i.congratulation

ivett: to znám...při každé MS bulím jako želva..neschopná ničeho...

ale teď si nějak říkám, hele, co má bý´t bude a já strávím život s dětičkami a mezi nimi, ať už to má být jakkoli...ale věřím a představuju si krásný věci 😀

vlkova
11. čer 2007

Ahojky,mohla bych se Vás na něco zeptat? Dnes jsem 41 dc,ale test,který jsem si dělala včera v poledne byl negativní,ale zatím nemám žádné příznaky,že bych měla dostat ms.Stalo se to některé z Váš a jak to nakonec dopadlo? Už se chystám na vyvolávačku. Děkuji,vlkova

margarita1
11. čer 2007

vlkova- no, jak se to vezme, to máš vlastně asi 4 týdny od MS ne ? Jinak, kdy byla OVU?

vlkova
11. čer 2007

Kdy jsem měla ovu,to přesně nevím,ale 15 dc jsem měla injekci pregnylu. Jinak poslední ms jsem měla 2.5.

m.i
11. čer 2007

tak jsem volala k dr., nevydržela jsem to, sestřička docela arogantní, že mám přijít koncem června, tak nakonec jsem jí ukecala, jestli dřív tak v pondělí ráno, když to prý potřebuju, když prý mám pozitivní test tak co chci víc, že doktorka teď nic neuvidí..to je ochota, mám vám vztek..vrr 😝

margarita1
11. čer 2007

tak tady bych ještě chvilku počkala, tak Ovu bývá asi 11 den cyklu. Jinak já měla MS na konci dubna,ale asi 9 dní a Ovu byla 23.05. Tak MS nemám, test negativ, tak ještě počkám tento týden, MS náznak taky nic

vlkova
11. čer 2007

mockrát děkuju. Nechám to plavat,sice to půjde těžko.Když to do pátka nedostanu,tak pošupajdím k dr. Držím všem pěstičky,at to brzy vyjde.

margarita1
11. čer 2007

vlkova •taky počkám do konce týdne, testík by to měl ukázat asi 19DPO

vlkova
11. čer 2007

po pregnylu se máme vdycky snažit 5-7 dní,v tom rozmezí měla nastat ovulace,když vezmu v úvahu,že bych teoreticky ovulaci měla 22dc + 19,takže to je 41dc. No,nechám úvah,ono to nějak dopadne.

margarita1
11. čer 2007

vlkova- jáý byla taky právě na vyvoplávačce, jinak je dobré měřit BT, se ti ukáže podle teploty, kdy OVU proběhla

vlkova
11. čer 2007

já dělám na tři směny,střídají se mi po týdnech,tak nevím jak bych to měla praktikovat 😢
Co Ti řekli na gyndě? Dělali Ti uzv?

margarita1
11. čer 2007

vlkova - jojo, řekli mi, že si mám měřit BT, aby veděla , jestli dochází k Ovu, a podle ultrazvuku mám moc pěkné vajčníky. Jinak nic.
Teplota by se měla měřit než vstaneš ve stejnou hodinu, tak asi tak, nebo si radši piš hodiny v kolik měříš. Ale je to dobré, poznáš OVU

vlkova
11. čer 2007

Já právě nevím,jak bych mela měřit,když chodím celý týden na noční a přes poledne spím. Jinak neřekli Ti,že je nějaká šance na těhu?

margarita1
11. čer 2007

vlkova - nneeeee, spíše se tím nezaobírat a souložit a souložit 🙂),ale já jsem řekla, že chci vědět, zda je vše ok, tak mi řekla, že můžu zkusit měřit BT a pak to spolu vyhodnotíme. Jak říkám, měř při směně ve stejnou hodinu, jak se vzbudíš ,tak hnedka změřit a čas si zapiš. Jako při raní třeba v 6, odpolední třeba v 10 a tak, prostě, pokud to jinak nejde, tak co máš dělat,ale aspoň něco by z toho mělo jít poznat

cert..ova
11. čer 2007

ahoj holky, tak jsem si dneska přečetla všechny příspěvky a je mi to hrozně líto, ono se to určitě všem povede,ale nesmí se na to tolik myslet, psychika je záludná věc

margarita1
11. čer 2007

cert..ova - a co ty?
mě je moc líto rosall, bylo to takové sluníčko tady a jeď tu není, doufám, že se sem přijde podívat

ljd
11. čer 2007

m.i. : mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooccc gratuluji...to je parádní zprávička ...jsem ti říkala, že to brzo vyjde a budeš v očekávání... 😉 😀 ....taky už chci 😠

cert..ova
11. čer 2007

margarita1, taky mi je jí líto a chápu, že sem po nějakou dobu nechce, no a já nic nevím a ani to už neřeším, víš co, vyjde to, budu šťasná a když ne, tak se budu snažit dál, mám jednu výhodu, já už mám 2 holky, ale vám to strašně přeju

m.i
11. čer 2007

ljd: děkuji, ale zatím neni moc k čemu, myslela jsem, že si budu jistější co nejdřív, ale bohužel se dozvim víc ažžžž příští týden..

margarita1
11. čer 2007

m.i
uvidíš, bude to potvrzené

ljd
11. čer 2007

m.i. : já si myslím, že u tebe je to tak na 99,99 % jisté a taky ti to moc přeji... 😉

margarita1
12. čer 2007

Ahojky,
koukám, kde nic, tu nic a kat je včera neozvala.
Neví te o ní někdo?

m.i
12. čer 2007

katarina měla být včera na ultrazvuku..tak snad se ozve jestli je vše o.k.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru