Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

margarita1
12. čer 2007

m.i •- ty jdeš dneska k doktorovi ne? Jinak já pořád nic, Ms nikde, testík nic, tak já nevim. Tobě se to ukázalo po jaké době?

m.i
12. čer 2007

mar.: nene, až příští týden, psala jsem, že mi řekla, že je brzo, ať přijdu až nakonci června, tak jsem ji "ukecala" na dřív, takže v pondělí..test si koupím další, tak uvidím..

m.i
12. čer 2007

a kdy to máš dostat?? 😕

margarita1
12. čer 2007

no, mě MS začala na konci dubna a byla ještě prví týden v květnu , Ovu měla proběhnout 23.05. a nic. MS nikde a test taky negááááč

katarina82
12. čer 2007

Ahoj holky 🙂
Tak včera jsem se sem už nějak nedostala.
Miminko je úplně v pořádku 🙂 Teda furt nechtělo doktorovi pořádně ukázat srdíčko, tak mi žduchal do břicha a furt nic, tak už mi začal vykládat, že se budu muset objednat k dětskému kardiologovi, protože kontrola toho srdíčka je důležitá a v tom se mrňous otočil 😎 . Doktor si dělal srandu, že se mu asi nechtělo k tomu kardiologovi, tak se radši natočilo hezky 😀 . Takže srdíčko taky ok a potvrdil na 99% holčičku 😀
Jinak ale ta moje placenta je furt blbě a navíc tam mám hematom 😢 Takže prý mám počítat s nějakým špiněním, kdyby to byla čistá krev, tak okamžitě do nemocnice 😢

m.i-že bych měla gralutovat??? 😉

margarita1
12. čer 2007

katarina82 - tak to moooooooc gratuluji k holčičce? Bude malá princezna 😀

katarina82
12. čer 2007

margarita, děkuju 🙂 Snad to dopadne dobře. Prý se mám totiž připravovat, že tak od 30-32tt půjdu do nemocnici a nejpozději okolo 36tt mi budou dělat císaře ☹

margarita1
12. čer 2007

katarina82 - ta uvidíš, známá měla jít na císaře a v posledních týdnech se vše změnilo
Jinak já pořád nic, včera test negativ a teplota se drží po páté ráno na 36,5 a zkoušela jsem ji jen tak z hecu změřit včer apřes den a měla jsem 37,2. Tak já nevím. Tak Ovu byla 23.05., Myslíš, že už by to tets ukázal? Nebo , že je nějaká šance?

simlenka
12. čer 2007

Ahoj holky,

hele, možná budu působit jako naprostej blbec,ale co je to hematom?

katarina82
12. čer 2007

Margarita, no popravdě řečeno už by se to ukázat mohlo, teda pokud ta ovulace fakt správně proběhla 😒

Simlenka, hematom je krevní sraženina 😉 Třeba když máš modřinu, tak je to taky hematom.

margarita1
12. čer 2007

katarina82 - ok, já myslím, že se to tentokrát rozsekne, řekla jsem své drahé polovičce, aby mi koupil dražší test a uvidíme. Myslim, že to buď dostanu a nebo užý zjistím co a jak

katarina82
12. čer 2007

No pokud to nevyšlo, tak už bys to fakt měla dostat. Když tak zajdi za doktorkou s tím grafem, třeba se jí ten vzestup nebude zdát a vezme ti krev na hormonální profil a na progesteron-jestli ti proběhla ovu správně. Můžeš mít totiž toho hormonu málo a pak by to chtělo podpořit.

margarita1
12. čer 2007

já tedy beru éčko na srovnání hormonu. nechci k ní jít, ona je na tohle taková zvláštní

katarina82
12. čer 2007

jenže to ečko ti nepomůže ☹ A jestli máš nějakou neúplnou ovulaci, tak to neklapne nikdy a přitom by tomu třeba šlo pomoct úplně jednoduše. Tak změň doktorku. Já to udělala, ta moje totiž na všechno kašlala a furt mi říkala, že to máme zkoušet a čekat. A vyšetření žádný 😠

katarina82
12. čer 2007

Já jsem přišla k nové, řekla jsem ji, že se snažíme déle než byla pravda, aby se to fakt už někam hlo a do tří měsíců jsem byla dokonce i po laparoskopii. Přítel po spermiogramu, měla jsem za sebou všechny možný testy a bylo.

margarita1
12. čer 2007

katarina82
no těch těstů se trochu bojííím

katarina82
12. čer 2007

proč? Jakože něco zjistí? Ale bez toho ti nepomůžou ☹

margarita1
12. čer 2007

katarina82- nejsem žádnej drobeček,tak si myslím,že by to přičítali i tomu. Minulej měsíc mi dělala ultrazvuk a vše ok ale nevim co podle toho zjistí

katarina82
12. čer 2007

margarita, ale to, že nemáš ok hormony nemusí být vůbec tím. To je nesmysl. To by pak byla polovina světa bezdětná. Musí ti pomoct. A kolikátý den cyklu přibližně jsi byla na tom utz?

margarita1
12. čer 2007

asi v druhé polovině dubna,dali mi vyvolávačku a pak jsem to na konci dostala

m.i
12. čer 2007

katarina: s gratulováním raději počkáme na příští týden 😉 Jinak super, že je vše o.k. a že nekupuješ růžové oblečení pro chlapečka..

katarina82
12. čer 2007

tak to nic, to ti tak akorát zjistila, že nejsi těhotná a nemáš žádnou cystu. Jinak nic, kdyby tě vzala v první polovině, tak by ti měla přezkoumat, jestli ti vůbec dorůstají folikuly a pokud jo, tak jestli dost dozrávají... Normálně bych si obvolala doktory a už předem jim řekla, co tě trápí, jestli tě vezmou nebo ne.

katarina82
12. čer 2007

m.i- jo, doufám, že se po porodu neřeknou, že se spletli 😀

margarita1
12. čer 2007

katarina82- já myslím, že to bude slečna 🙂)
uvidíme, mám přijít z a3 měsíce, jak s Ovu a pak uvidíme, co z ní vyleze 🙂)
k tomu by mohl pomoct ten jeřáb ne?

katarina82
12. čer 2007

No calu říkala, že jí to pomohlo, já takový problém neměla. Já měla ovu ukázkovou i bez něj a toho progesteronu dost...

margarita1
12. čer 2007

katarina82- tak já uvidím, jak dopadne toto, třeba to už nebudu muset řešit 🙂))))))))))) 😀 a pokud ano hnedka koupím jeřába 🙂)))

katarina82
12. čer 2007

Fakt bych ti to moooc přála 😉 Jinak toho jeřába, třeba ti to ty cykly aspoň srovná... To je základ úspěchu.

margarita1
12. čer 2007

katarina82
díky, uvidím,e, je fakt, že mám takovou divnou pachuť v puse asi 4 dny, jako kovovou, tak nevim a mám nafouklej podbřišek. Já jsem asi nějakej hormonální omyl 😝
jinak je mi moc líto rosall, byla skvělá, asi už jsem nepřijde

katarina82
12. čer 2007

jj, rosall, byla fajn ☹

margarita1
12. čer 2007

katarina82 - jen jsem se chtěla zeptat, jestli ti vysvětlili půsod tvého krvácení, nebo proč máš takové potíže? Je mi to mi to líto, ai si to nemůžeš užívat tak jak by jsi sama chtěla,ale zase budete mít krásnou holčičku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru