Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

margarita1
13. čer 2007

já se na to jukla,ale připadá mi, že mě to teda tahle neskáče

katarina82
13. čer 2007

To nemusí skákat, ale jsem si skoro jistá, že by to FF vyhodnotil jako anovulaci... 😢

margarita1
13. čer 2007

katarina82- no bohužel jsem se tam zkoušela registrovat a pořád mi to něco posílá a nejde mi to

katarina82
13. čer 2007

margarita, na FF se dá z jednoho počítače registrovat jen jednou, takže pokud už se např.v práci někdo registroval, tak už to pak nejde ☹

margarita1
13. čer 2007

nevím, no , budu muset počkat, co mi za dva měsíce řekne dr, samo, že pokud se tro nerozjede asi do týdne , budu muset na injekci,ale mám břicho nafouklé jak balon

m.i
13. čer 2007

Ahojka,
tak tady toho zase je..jak tak čtu nepotřebovala bych hledat jiné stránky o BT kdyby se nám to nepovedlo, napsaly jste toho požehnaně..u nás byla taktika jiná, prostě obden jsme se "měli rádi", na tuhle takty jsme se vrhli 3 měsíc a ono se to asi povedlo..včerejší odpolední test byl pěkně barevnej hned a né tak slabá jak předtím, teď to nechám a zkusim v pátek a po neděli frr k doktorce..pořád je ve mě nějaká nejistota, ikdyž ten včerejší test mě přesvědčil zase o kousek víc..ale pořád si to vše nějak neuvědomuju..
Holky moc vám to všem přeju..

ljd
13. čer 2007

Ježíš...to je paráda, že se to konečně další povedlo 🙂 Sice jsem ti m.i. už gratulovala, ale ještě jednou přeji moc moc všeho nej ať to vyjde..
Už jsi to řekla partnerovi, jak jsi to řekla a jak to přijal... 😉

katarina82
13. čer 2007

m.i-já mám tu nejistotu v sobě pořád 😀 A to už malá kope 😀

ljd
13. čer 2007

Nezbývá mi holky nic jiného než vám říct, že vám opravdu moc závidím 😉 🙂

margarita1
13. čer 2007

m.i- také ještě jednou gratuluji

katarina82
13. čer 2007

holky nesmutněte 😉 Já taky čekala dlouho a byla smířená s umělým...

margarita1
13. čer 2007

katarina82 - nesmutním, jen nevím co se děje.

katarina82
13. čer 2007

to chce pořádného doktora. Stačil by na to měsíc. 3-4DC hormonální profil, uprostřed folikulometrie a v poslední třetině odběr na progesteron a máme jasno.

margarita1
13. čer 2007

katarina82- mě řekla, že do roka je to normální, že to chce klid a chladnou hlavu, dělala mi ultrazvuk než mi píchla vyvolávačku a řekla, že je vše ok, jeden vaječník, že je vůbec pěknej, velkej, tak já nevim. A řekla mi, že jsem zdravá. Nevím, co z toho mohu soudit, jen mi řekla, že pokud chcim,mám měřit BT, za 3 měsíce mám přijít, pokud bude vše ok, tak přítel na sper.

m.i
13. čer 2007

ljd: ten to věděl hned od začátku, bylo mi špatně, bolesti břicho nafouknuté atd., tak přišel s tím, že se to povedlo, já ho uklidnila, že musí počkat ještě týden, pak to v daný den nepřišlo, to volal a ptal se "už?" a ten den jsme odpoledne dělali test, to nebylo nic moc vidět..až další den..takže vlastně to věděl od začátku..ale jsem zvědavá na reakci rodiny 🙂

katarina82
13. čer 2007

margartita, v době kdy se píchaj vyvolávačky, už tam nic vidět nemohla. Folikuly jsou jen do ovulace a pak už tam není nic... V CAR nám řekli, že normální je to do tří měsíců, tak už to začíná být podezřelé...

margarita1
13. čer 2007

katarina82 - jak říkám, jsem asi hormonální omyl 😀 , celej život mám nepravidelnou MS? kdy byla pravidelná , byla při antikoncepci

katarina82
13. čer 2007

margarita, ale právě proto, že máš tak nepravidelnou MS, tak to značí že je něco v nepořádku...

margarita1
13. čer 2007

katarina82- mám newdostatek hormonu a zas antikoncepce měla hormon, kterej mi vadí, tak jsem po tom pěkně nakynula. Jinak uvidím co tento týden a zkusím jeřába. Mám nějaké divné tlaky v podbřišku, tak uvidím, jinak zkusímjeřába a když nic, tak dr. Jinak doufám, žýe mi jeřáb pomůže upravit cyklus

katarina82
13. čer 2007

No vidíš, tak ty to víš, že máš blbý hormony a ona s tím nic nedělá???

margarita1
13. čer 2007

katarina82 - že se to srovná samo, je fakt, ž ejsem to měla plus mínus okolo týdne spožděné,ale chodilo to samo. A teď zas nic, jak jsem zhubla těch 10 kilo. Myslíš, že ten jeřáb by to mohl urovnat? Nejradši bych si ho koupila už těď. Co myslíš? Já se jen bojím, pookud by opravdu se vaj. uhnízdilo,aby to neublížilo.

katarina82
13. čer 2007

Margarita, přímo z té firmy mi ten jejich doktor psal, že se to může jíst dokud neuvídíš // na testu, takže toho bych se nebála. A termíny-to se urovná samo... Ty miluju. Bohužel je málo doktorů, kterým se to řešit chce...

margarita1
13. čer 2007

katarina82 - no jo no, tak já ho nechám koupít. Jinak jak se jmenoval ten výrobek, kterej byl doporučen v lékárně s tímptačím jeřábem? Tuším, že už si ho tady někdo koupil

katarina82
13. čer 2007

psala to Ijd: jmenuje se to Elixír Feminan(Jeřáb ptačí, Měsíček lékařský, Kontryhel obecný), E + zinek + selen ( i manžel)

margarita1
13. čer 2007

katarina82
takže aby to brali oba?

katarina82
13. čer 2007

margarita, chlap musí jíst něco na spermie-selen, zinek, E, A, C... Já kupovala Selezink ACE od walmarku a mojemu se zlepšila i bílkovina v moči, na kterou od mala trpí...

margarita1
13. čer 2007

katarina82 - ok takže asi takhle
já Elixír Feminan(Jeřáb ptačí, Měsíček lékařský, Kontryhel obecný)
chlap- něco na spermie-selen, zinek, E, A, C
ok? Sem si ujednotila info, ty mi ho jen potvrď 😀

katarina82
13. čer 2007

margarita, jo, asi tak nějak 😉 A ještě nějaké těhu vitamíny pro tebe, ať máš už předem dost kyseliny listové. Nebo si ji kup samotnou. Já jím docela nezdravě, zelenině a tak moc nedám, tak jsem jedla ucelený komplex vitamínů, aby mi nic nechybělo. Ale jestli máš tak pocuchaný hormony, tak by se ti měla věnovat i ta doktorka pořádně.

margarita1
13. čer 2007

ok, budoucí manža je zaukolovanej,aby to koupil

margarita1
14. čer 2007

teda dámy, tahle od včerejška nekomunikovat, to se nedělá!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru