Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

gaguska
17. srp 2006

nie je za čo 😉 😉

mobina
17. srp 2006

zajímavá informace. ani u doktora ti ho nedělají za studena, ale tam na to asi není čas.
teri asi si to budu muset proštudovat. Mám teď ve svém cyklu pěkný chaoz. Zítra budu volat o výsledky cytologie, tak to asi rovnou zkonzultuju s dr. po¨telefonu. 🙄

gaguska
17. srp 2006

no tak to fakt neviem akého máte lekára ale môj to v pohode zvláda, ráno prinesiem a po obede idem na vyšetrenie a už mám aj vysledok 😉 no asi si to môj lekár dobre rozvrhol 🙂

marinka
17. srp 2006

kaculko, tak co, dělalas další testík??

marinka
17. srp 2006

Jak to myslíte, za studena??

mobina
17. srp 2006

marinko já pochopila nechat vystydnout moč 🙂

marinka
17. srp 2006

Aha, tak to jsem nikdy nedělala.. 🙂 To může mít na ten test vliv?

gaguska
17. srp 2006

marinka , áno lekár povedal že ukazuje najpresnejšie 🙂

chaluska
18. srp 2006

😀 to je mi novinka.

1kaculka
18. srp 2006

Marinka: jo jo, už jsem si ho dělala a nic 😢 . Asi ten první byl nějakej špatnej či co. A to jsem byla ještě ve středu na preventivce na gyndě a tam mi Dr. řekla, že mám nakloněnou dělohu, takže máme při sexu dělat kreace 😀 .

evinka
18. srp 2006

Ahoj,
Já jsem minulý týden vysadila HA a doufáme,že se to podaří co nejdřív.

gaguska
18. srp 2006

ahojte ešte som sa chcela niečo spýtať,

nejak rýchlejšie mi bije srdiečko je to normálne?? aj ked ležím 😒

marinka
19. srp 2006

gaguško, srdíčko bije v těhotenství rychleji, to je normální..

babyna
28. srp 2006

holky, za jak dlouho po otehotneni se da poznat ze to vyslo ? (napsala jsem to asi blbe ale vy vite co myslim🙂 )

zuzovi
28. srp 2006

Babyna, to je těžko říct, já cítila kovovou chuť v puse již 14 dní před menstruací. Po ránu mi špatně nebylo, ale každý večer mi bylo těžko, ale měla jsem hlad, hlavně po desáté hodině večer. Manžel říkal, že to určitě už nedostanu, protože to , co jsem dokázala sníst a zkombinovat... 🙂. Chleba s hořčicí a k tomu mléko apod.
Jinak těhotenský test Ti to ukáže až den po očekávané menstruaci, a to ještě může být čárka nepatrná, jako u mě 🙂 , ale týden po vynechání už by mělo být úplně jasno.
Kaculko, já mám taky nakloněnou dělohu, ale jediné kreace, které jsme občas dělaly, byly, že jsem po styku ležela s nohame nahoře 🙂.

deto
28. srp 2006

Holky všechny Vás zdravím, já mám už 2 holky a moc bychom si přály 3 mimi (dokonce se nám to loni pod stromeček podařilo, ale chlapeček bohužel v 6. měsíci těhotenství zemřel (nenašly žádnou příčinu, všechno bylo údajně vpořádku)), ale nvezdáváme se a zkoušíme to dál, jinak já jsem na úplném začátku těhotenství byla hrozně plačtivá, nemohla jsem jíst vůbec sladký a to mi o Vánocích přišlo hodně divný, tak jsem si udělala test a bylo to tam -moc doufám, že se nám to ještě podaří, hezký den všem 🙂

romana
28. srp 2006

ahoj, tak mě bolí už asi 14 dní prsa, ale naprosto nesnesitelným způsobem a cca týden mi bývá trošku nahnutě po ránu a docela hodně nahnutě přes den. a ty úžasné // jsem objevila 3. den po vynechání, tj. dneska 🙂

markytka_
28. srp 2006

romi, to je super, gratuluju 🙂 možná bude pomalu na čase založit diskuzní skupinku "začátek května" 😎 😀

romana
29. srp 2006

markytko, díky a nápodobně 🙂

chaluska
30. srp 2006

romčo, taky gratuluju a ať si to období hezky a v klidu užiješ 😉

makalka
30. srp 2006

romčo, gratuluji, dnešní den je pro Tebe jistě hodně pozitivní. Také se těším až mě budou bolet prsa a pak najdu v testu // 🙂
Užívej si to !

romana
30. srp 2006

holky, moc díky a ať vám to taky brzo vyjde 🙂

kazu
30. srp 2006

Ahojky,tak se musim taky pochlubit 🙂 Rano jsem si delala testit a //byly az po 20minutach-coz je uz neplatny. No nedalo mi to a v praci jsem si koupila od jine znacky a snad po 30s tam byly.
Jinak me boli prsa snad od 15 dne cyklu, a od minuleho Ct mam bolesti v podbrisku a suche rty(stale zizen). No a taky jsem mela cely minuly tyden 37,5 ,tak jsem si myslela,ze budu nemocna 😀

ivusenka
30. srp 2006

Kazu, moc gratulujeme 🙂 , krásná zprávička

kazu
30. srp 2006

dekuji moc.Uz jsem ani moc nedoufala 🙂 .Trvalo to pres 1/2 roku,ale povedlo a to je hlavni. Musela jsem se pochlubit,protoze rodine to zatim rikat nechci a jsem stastna.

papaya
30. srp 2006

Kazu moc gratuluju,je to paráda 😵 😵

chaluska
31. srp 2006

za chvilku se tu nebude objevovat nikdo anebo pouze nové snažilky 😉

kacenka.p
31. srp 2006

Nazdarek, tak jestli netrpim "falesnym materstvim jako sousedcina jezevcice" a jestli jsem skutecne tehotna tak mymy priznaky jsou neskutecne a naprosto priserne citliva a bolava prsa, vyrovnanost, klid, touha po vsem krasnem, vonavem, cistounkem a ... porad se jenom smeju - zachvaty smichu a to i jen tak, fakt jak blbka 😀
Vzhledem k tomu, ze jsem po umelem oplodneni a 4 den po transferu, mela bych spise byt na nervi a ve stresu. Ale u me je to totalne na opak.
A nejhustsi bylo dnes ve ctyri rano - pokud jsem se opravdu uplne nezblaznila - jsem vstala a sla vypit sklenici tepleho mleka!!!! 😲
Normalne mleko nepozru i kdyby to byla jedina tekutina v baraku...

markytka_
31. srp 2006

kacenka: to vypadá jako jasný příznak 😉 😀

lauriem
31. srp 2006

Kačenko, blahopřát dopředu se nemá, ale vypadá to jasně 🙂
Ostatním přeji brzké zadaření.
Já teď blbnu s ranními nevolnostmi a všechno mě hrozně dojímá. Jen se bojím, že si to vsugerovávám, protože to miminko chci moc a nejlépe hned. Zítra budu testovat, už se nemůžu dočkat. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru