Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

katarina82
8. čer 2007

Ivet, přesně tak jak píše Ijd, včera nebo předevčírem se tu řešil ten Jeřáb ptačí a ona sehnala kombinaci 🙂

katarina82
8. čer 2007

Inella, víš jak bolelo břicho mě? Hrůza. Přestalo až tak po desátém týdnu. Bolelo mě to furt jak by měla přijít mrcha a taky mě v podbříšku dost píchalo. To je normální. Přesuň se kouknout do Těhotenských diskuzí, tam je jich o bolestech na začátku plno 😉 je to úplně normální.

m.i
8. čer 2007

nějak ticho, né?? 😕

lnella
8. čer 2007

katarina, děkuji moc za rady, moc si toho vážím, zkusím něco najít v těhu diskuzích 🙂

m.i
8. čer 2007

..jé jsem si to neaktualizovala 😵

katarina82
8. čer 2007

m.i-jj, zase něco na malé 😵 Ale já už to v albu mám, jen jsem čekala až to příjde. Příští týden čekám celorůžovou zásilku 😀 Tak doufám, že mi v pondělí doktor neřekne, že se z toho vyklubal kluk 😀

cert..ova
8. čer 2007

katarina82, tak by hold chodil v růžovém 😀

ivett25
8. čer 2007

m.i, taky se mi to někdy stává! Vždycky čučím na poslední příspěvek a přitom na druhé straně je diskuze v plném proudu! 😀

m.i
8. čer 2007

kat.: a to se stává často, kamarádce tvrdili, že to bude kluk, vše modré, pokoj celý modrý, závodní auta kolem..když jeli rodit měl napsat otec jméno pro kluka, to měli jasné a pro holku, tak se ptal na co, oni řekli, že to musí tak řekl jméno manželky a šup, narodila se jim krásná Lucinka..no všichni koukali..

katarina82
8. čer 2007

certova, jj, ale rosall říkala, abych mu hned ze startu nenarušila orientaci 😀

m.i
8. čer 2007

ivett: přesně, to poskočení na další stránku 🙂)

cert..ova
8. čer 2007

😀 tak to snad néééé 😀

ivett25
8. čer 2007

kat: 😀 😀 😀 😀
Ale taky znám takové případy! Sestřenka mého muže čekala jako první kluka, narodila se krásná Terezka a jako druhé čekali holku a narodil se okatý Alex! 😀

katarina82
8. čer 2007

m.i-doufám, že se v pondělí shodnou. Jedu k jinému doktorovi, tak uvídíme na co se mu mimčo bude zdát a příští pondělí jdu zas do poradny, takže uslyším názor třetího doktora... Kéž by se na něčem shodli 😵

katarina82
8. čer 2007

ivet, nestraš 😀

katarina82
8. čer 2007

Asi se teda zase víc zaměřím na modré věci. Lepší holka v modrém než kluk v růžové 😠

margarita1
8. čer 2007

katarina82 - a já mám teda další zkusit v pondělí? To nevydržíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím

ivett25
8. čer 2007

Nestraším! To je tvrdá skutečnost! Všechno je dnes naruby! 😀 😀 😀

cert..ova
8. čer 2007

katarina82, jaké pohlaví by sis přála trošičku víc?

m.i
8. čer 2007

kat.: tak snad se shodnou 😉

katarina82
8. čer 2007

Margarita, tak když jsi zkoušela dneska a nic, tak počkej. Minimálně ty dva dny.

certova, my původně chtěli strašně holčičku, ale pak jsem se tak dlouho v duchu smiřovala s chlapečkem, že už jsme tomu mému břuchu začali říkal Kuba 😀 Takže pak už jsem se těšila i na kluka. No ale doktorka na 3D říkala, že by to asi viděla na tu holčičku 😵

katarina82
8. čer 2007

margarita, vydržíš 😉 Já se taky nemůžu dočkat pondělka. Ale zároveň mám strach, jestli to bude ok 😖

cert..ova
8. čer 2007

katarina82, tak uvidíš, jéééé, kubíčka jsem taky chtěla, ale neprošel

katarina82
8. čer 2007

certova, my už když jsme spolu začali chodit, tak jsme se shodli na jménech. Tenkrát teda jen ze srandy. Chtěli jse Kubíka a Nikolku, jenže teď se začali strašně dávat, takže je Nikolek a Kubíku jak nasr...ch 😠 😒 Takže nevíme ☹

margarita1
8. čer 2007

katarina82- tak uvidíš, počkej, pak za jedním zadečkem vykouknou dva a bude hoka i kluk 🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 😀

m.i
8. čer 2007

holky,loučím se, pěkný víkend všem a po víkendu ahoj

ivett25
8. čer 2007

Holky, taky se loučím! Musím se vrhnout do práce! Papa a přeji příjemné těhulkování!

ljd
8. čer 2007

Ahojky holky... 😉

katarina82
8. čer 2007

margarita, tak to už ne. Já byla na utz hodněkrát. Minimálně desetkrát. To už by zjistili 😀

Ahoj holky 🙂 Hezký víkend 😉

margarita1
8. čer 2007

no já jsem na to zvědaváí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru