Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

rosall
10. čer 2007

....no to jsem si přesně myslela......pohled na dva rodiče pod vobraz.....SOCIÁLA NA VÁS!!...O)))))))))))))))))

katarina82
10. čer 2007

Jdu si namalovat obličej na ksicht 😀 protože musíme jet koupit do Tesca flašku na ty narozky 🙂

rosall
10. čer 2007

my jedeme zase k našim....za našema pesáčkama...a samozřejmě na obídek..:o))))))))))))))))))))))))... a na jahůdky..:o)

rosall
10. čer 2007

dělám hrozný chyby, překlepy ...ty jo

katarina82
10. čer 2007

No já jezdím docela rychle, i když teď už ne tak moc. A od bodového systému se dokonce pásám. To je pokrok jak blázen, že mě něco donutilo. Z couvání si nic nedělej, mě spíš rozčiluje jak někdo zdržuje a zmatkuje během jízdy...

Překlepy jsou jeden z příznaků 😉 My si z toho jak jsem otěhotněla dělali srandu, protože holky, čerstvé těhule dělaly samé překlepy a já taky, ale to jsem to ještě nevěděla 😀

rosall
10. čer 2007

...........po dálnici jezdím taky hodně rychle......160-180...ale ve městě...to vyloženě zmatkuji..:o)))))))))))

.......cha chááááááááááááááááááááááááááá.....tak jo další příznak.....já mám fakt všechny..:o))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

rosall
10. čer 2007

tak mi jedeme...papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....mysli na mě...:o))))))))))))

já na vás taky myslím......a pohlaď mrňouska za mě...:o)))))))

katarina82
10. čer 2007

rosall, tak už jsme doma 🙂

rosall
10. čer 2007

já taky.....ale jdu luxovat za chvilku auto..

katy...začala jsem špinit...takové ty nahnědlé sračky.....co jsou u někoho před krámama..:o(((((((((((((((((....

rosall
10. čer 2007

doufám, že jste se s mimískem měly dobře..:o))).....píšeš bez překlepů....vypadá to, že jsi se moc neopila..:o))))))), co?...

my u našich...radovaly jsme s pesáčků, koťátek..nasbírala jahůdky...udělaly jahůdky se šlehačkou...mňamka, mňamka..:o))))))))))

margarita1
10. čer 2007

Cauky princezny
rosall - to je mi moc líto, nadruhou stranu na tebe někde čeká tvůj princ 🙂)),uvidíš.
Jinak jsem dneska zachrápla, tak jsem teplotu neměřila, koukala jsem na vaši debatu, já jí měřím po páté ráno a pořád i včera 36,5,jinak MS nikde a testík udělám ráno, mělo by to bý 19 dnů po OVU.

margarita1
10. čer 2007

jo a žeru hrozně sladký 😀 😀

margarita1
10. čer 2007

tak kde jste ženksý? Já jsem tu jen chvilku. Jinak tady budu až ráno 😝

rosall
10. čer 2007

margri...uvidíme...co bude...:o)))..ještě náhážu flintu do žita...vím, že bych byla výborná maminka.....kdyby se mímo chtělo udržet.....i bez chlapa.....a on by se vrátil...určitě.....

já jedu luxovat to auto....jsem tu do půl deváté jak na koni..:o)

margarita1
10. čer 2007

rosall - uvidíš, kdy budeš dělat testík? Jinak víš jak, musí si uvědomit, že jsi ty ta jeho princezna. Já jsem dostala v pátek nádhernou kytici s ananasem. Fakt čůůůůůůůpr, budoucí manža se snaží 😀

margarita1
10. čer 2007

rosall- jinak se omlouvám za pátek,musela jsem narychlo odjet a doma máme noťase a to je umění na dotykové ovládání. Hrůůůza
a maminka by jsi byla skvěá. Co byla, budeš 🙂))

katarina82
10. čer 2007

ahoj margarita, tak vidím, že mrcha nikde 😉

margarita1
10. čer 2007

kat - to jo no, jinak vždycky jsem aspoň špinila a te´d nic,ale v pátek byl test negat tak jsem zvědavá na zítra
Ale je fakt, že mám šílenou chuť na sladký a na kefír. Ale jak říkám, třeba jsou to ty moje poblázněný hormony a jak ty?

katarina82
10. čer 2007

Jsem na tebe moc zvědavá 😉 Já nic nějak jsem přežila narozky a jsem konečně v klidu doma. Naštěstí... 😀

katarina82
10. čer 2007

Já na sladké nemám chuť vůbec a to jsem před těhu sežrala tak minimálně dvě velké čokolády denně...

margarita1
10. čer 2007

my bylivčera u nás na chatě a dneska u přítelových rodičů,takže paráda a také jsme doslavovali,měla jsem čtvrt století,tak jsme trochu popíjeli. Akorát mi dneska bylo hrozně,musela jsem si vzít brufen,tak okud by byl mimís,tak doufám,že to není nějakej velkej problém, teď si říkám, že jsem si ho radši neměla brát. Jinak mám takovej nafuklej podbřišek,tak nevíííííím. Ale stejně si myslim, že zas na mě bafne jedna čárka

katarina82
10. čer 2007

margarita, tak to dodatečně gratuluju 😵
Já před dvěma měsíci taky slavila čtvrt století 😠 Už jsem stará herka 😀

margarita1
10. čer 2007

díky, já v pondělí, ale nějak jsme byli vytížení praci. Pokud by to opravduvyšlo, myslíš, že jsem něco podělala tím brufenem? Jak říkám, už tomu nevěřim, ale kdyby přeci, tak abych věděla

margarita1
10. čer 2007

kat a taky mooc gratuluji i když o dva měsíce později 🙂)) a ty máš krásnej dárek v bříšku 🙂

katarina82
10. čer 2007

Taky bych ti přála takový dárek 😉
Tím brufenem bys neměla udělat nic, plno lidí ze začátku ani neví, že je těhule a cpou se bůhví čím...

margarita1
10. čer 2007

kat - takto jo, jsem klidnější 😖 ,jinak senemohu dočkat rána, až zas zbytečně vypláám další tets. No nevim no, prostě v tom mám asi ějakej chaoz. Kdy myslíš nejřív po Ovu, že by se to mohlo ukázat? já mám zítra 19 dní

katarina82
10. čer 2007

margarita, 19DPO by se to už ukázat mohlo. Teď už moc nepij a před spaním ještě vyčůrat, ať je ráno ta moč co nejkoncetrovanější.

margarita1
10. čer 2007

kat- piju pořád, připadám si jak vyschlá sahara, už asi týden zpátky, no děs

katarina82
10. čer 2007

jenže jestli budeš moc pít, tak to bude moc naředěný ☹

margarita1
10. čer 2007

se vyčůrám 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru