Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

margarita1
14. srp 2007

katy- to jo,ale kdyžto vypadá takhle krásně, tak nevim, jestli bych to vydržela .-))
katy fungovali ti ovul testy? Já mám doma asi dva

katarina82
14. srp 2007

marg, mě fungovaly, teda ony se musejí dělat ve správný čas. První cyklus jsem jich vyplácala dvanáct nebo kolik... A k tomu grafu, já měla tak pěkné grafíky úplně všechny a co z toho? Pak už jsem ani netestovala... Radši...

margarita1
14. srp 2007

katy - hmmmmm, no,přítel koupil asi 4, dva jsem zkoušela a nic a ještě dva mám, jenže to se musí asi když máš nejnižší teplůtky. Když jsi otěhotněla, ten měsíc jsi pro to něco dělala?

katarina82
14. srp 2007

margarita, já jsem začala měřit teplotu asi dva měsíce po vysazení HA, začala jsem hned brát vitamíny, ale furt nic, tak jsem začala s ovu testy-fungovaly na 100%, ale ty jsem pak vynechala, bylo to zbytečné, protože jsem věděla, kdy ovu přesně mám a dál jsem jen měřila teplotu, pak jsem už pila ty čajíčky, robitussin na hlen, přítel selezink, pak byl spermiogram-super, pak moje lapraka-všechno ok, pak první návštěva v CAR, to jsem zkusila i ten jeřáb a mateří kašičku, ale s nevěřila jsem tomu. No a další návštěva CAR se už nekonala...

margarita1
14. srp 2007

tý jo, taky jsi kvůli tomu zkusila svoje a čím myslíš, že to bylo, že to trvalo?

katarina82
14. srp 2007

Margarita, tak to neví ani doktoři. Všechny výsledky jsme měli ukázkové...

margarita1
14. srp 2007

tak aspoň, že se vše povedlo a ty jsi se nemusela dál trápit. A co malá kope kope? ještě jsou komplikace s tou placentou?

katarina82
14. srp 2007

margarita, mě už to bylo fakt fuk. Já už byla ready na IVF. Malá kope, právě teď do žeber 😖 Nic moc příjemnýho 😀 Placenta se vytahuje nahoru, takže asi budu rodit normálně a ne císařem. Ale to je ještě daleko... I když... Už se to pomalu blíží. Strašně to letí...

margarita1
14. srp 2007

to mi povídej, moc ti přeji ,aby vše bylo v co nejlepším pořádku a bez komplikací 🙂

rosall
14. srp 2007

katy. ..copak jsi měla dobrého k obídku?

lendiiik
14. srp 2007

ahojky, chtěla jsem se zeptat, co si o tom myslíte. 🙂 V sobotu i neděli mi bylo hrozně blbě, bolelo mě dost břicho a dost mě tam i píchalo, bolela mě i dost hlava(byl to 20a21DC), od včerejška mě už nepíchá jen mě bolí tak zvláštně břicho a je mi tak nějak celý den povrchně špatně (jako když mám jít zvracet a nejdu). Dneska jsem dopoledne měla takovou motejlici, že jsem sotva došla na WC se opláchnout. Teprve v pondělí 22.DC jsem začala brát Utrogestan, tak nevím jestli tu motejlici nemám z toho. Hrozně doufám, že se nám to povedlo (jsem o tom docela přesvědčená), ale bojím se, že by to mohlo dopadnout špatně (už se mi to 2x stalo 5 a 6tt). Tentokrát mám ale ty příznaky nějaký silnější než posledně. Akorát jsem dneska teprve 23.DC, takže testovat ještě nemá cenu. Myslíte, že bych mohla být těhu?

katarina82
14. srp 2007

rosall, řecké kuře 😝 Teď frčíme k našim a na zahradu. Večer jsem tu jak na koníkovi 😀

rosall
14. srp 2007

lendík..pravděpodobnost je vždycky.....ale já měla snad všechny těhotenské příznaky a těhotná jsem nebyla......jen sugesce...kdy jsi měla ovulaci?

rosall
14. srp 2007

kaaty..užij si to.......

lendiiik
14. srp 2007

Nevím přesně, možná někdy kolem 4-7.srpna. Já vím, že se ty příznaky dají vsugerovat. Ale už dvakrát jsem podobný měla a vždycky jsem těhu byla, jen to bohužel nedopadlo hned v začátku. 😒 Teď je to ale nějaký moc silný a nějak brzo. Teď jsem dokonce volala na AJ, protože je mi fakt blbě. Může to být po tom Utrogestanu? Jenže mě to začalo už v sobotu a Utrogestan jsem začala brát až v pondělí. Škoda ještě, že nemá cenu testovat. 😅

rosall
14. srp 2007

...lendík..fandím ti.....a jestli jsi přesvědčená, že jsi bez ale....tak to tak je....
já jsem při prvním dítěti hned věděla, že jsem v tom...a snad si dodnes pamatuji i ten okamžik, kdy k tomu došlo....aniž bych se na to musela soustředit....
říká se, že ženská to na sobě pozná......pakliže není takovej blázen jako já, že si to vsugerovává...:o))...takže....dávám ti 85%...o)

katarina82
14. srp 2007

lendik, ta motanice byla určitě po Utrogestanu, já ji po něm měla taky... 😖

rosall, tak já asi nejsem ženská 😀

rosall
14. srp 2007

katy: no páč jsi se z toho doufání pak už taky zbláznila..:o))))

katarina82
14. srp 2007

rosall, to je fakt 😀

rosall
14. srp 2007

katy...booooooože co ty jsi všechno nebrala..i ten ultrogestan?

katarina82
14. srp 2007

rosall, jasně, až do 15tt a k tomu Ascorutin. Ten jím doteď a ještě teď k tomu mám zas pro změnu Magnosolv...

rosall
14. srp 2007

..to jsi už měla předepsaný od doktora nebo samoordinace?.:o)

katarina82
14. srp 2007

To ti bez předpisu nedají. To jsou hormony... To mi dal doktor hned jak jsem zjistila, že jsem těhotná...

katarina82
14. srp 2007

Ale je fakt, že jsem si o něj hned řekla 😀 Jenže on by mi ho stejně hned po prvním špinění dal 😎

rosall
14. srp 2007

hm,hm,hm.....hele..teď řeším...ale možná je to....zase moje bláznivina...
od 3.DPO...mě píchá v boku a podbřišku...je to možné?....

rosall
14. srp 2007

cha cháááááááááááá...:o)))))))))))))....frau doctor!..:o)
...jak bylo dnes?

katarina82
14. srp 2007

rosall, neblbni... Zas si to budeš namlouvat a pak budeš o to víc zklamaná ☹

rosall
14. srp 2007

..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..to nechcu....jasný...budu to, že mě píchá...přiřazovat k zaraženým prdům...o)

katarina82
14. srp 2007

Ale jo, dneska dobrý. Jen jsme řešili, jestli se bude malovat a chystat malý obyvák pro mimčo nebo nebude. Já jsem tvrdila, že je to zbytečný. Michal s tátou, že nutný... Nakonec jsem teda souhlasila s tím, že se to udělá už teď a oni přišli na to, že vlastně na co, když teď to mimčo svůj pokoj potřebovat vůbec nebude. Takže malý obyvák zůstane ještě na rok zvířatům... A taky mě přesvědčili, abych nekupovala to polohovací lehátko, že místo toho budu mít koš na kolečkách...

katarina82
14. srp 2007

rosall, jj, jsou to prdy 😀 😀 😀 Já to vím podle sebe, furt jsem zkoumala, co mě kde píchá a pak jsem tu MS obrečela... Pak už jsem ty příznaky radši nezkoumala 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru