Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

ivett25
1. čer 2007

m.i: právě, že tam změna je, jen si říkám, jestli to náhodou není nějak vsugerované! Psychika udělá hodně! Sice na tom ještě nejsem psychicky špatně. Bereme to pořád v klidu, jen mám poslední dobou kolem sebe nově narozená miminka nebo mi otěhotněly kamarádky a to tomu taky moc nepomůže! Ikdyž jim to všem samozřejmě přeju! 😉

jizu
1. čer 2007

Ivet-já už si testy dělala. Byla jsem nedočkavá, i když vím, že je brzo. Samozřejmě nic. Jak se znám, to budu dělat hned v pondělí odpoledne. Jestli to teda nedostanu ☹

ivett25
1. čer 2007

😀 😀 jizu neboj, nejsi sama! Já si test taky dělala! A naposledy zrovna dneska ráno! Viděla jsem v obchodě krásný kostýmek, který bych využila na svatby v rodině i do práce a dneska bych měla možnost si ho koupit, ale nechci utrácet, když bych ho pak nevyužila! Proto ten test, který by mi možná řekl, jestli si ho koupit nebo ne! Bohužel nic neřekl, takže dneska budu hodně přemýšlet! 😀 Zase si říkám, že ho budu moci vynosit potom. Teda pokud se mi podaří vrátit na svá kg! Samozřejmě ale, že je pro mě mimi mnohem důůležitější než nějaký kostýmek! 😉

rosall
1. čer 2007

ivett25: ...zkoušela sis měřit teplotu? ..já to tedy taky nedělám, ale podle toho, co čtu....bys to mohla poznat.......i vyloučit zatím neposlušnost testu..:o))))

ivett25
1. čer 2007

rosall, teplotu jsem neměřila. Nějak na to nejsem! Stále jsem nepochopila funkci a postup BT! 😀 😀 Myslím, že test byl neposlušný hlavně proto, že jsem jej zkoušela moc brzy! Doufám, že během příštího týdne se vše dozvím! 😉 A co ty? Nečetla jsem všechny příspěvky, tak se omlouvám, pokud si už psala, co a jak?! Snažíte se?

rosall
1. čer 2007

jizu: .....kurník...to já se test sakra bojím dělat.....za dva roky neustálého zklamání...ale teď během roku u mě došlo k řadě změn.....věřím , že je šance větší......já si ho snad ani neudělám....i když to tři měsíce nedostanu....jak se budu furt bát....:o)))))))))))))))))))))))))))))))).

rosall
1. čer 2007

ivett25....no ..ani ne....my jsme se s přítelem snažili od 1/2005-11/2006...pak jsme se rozešli. v 1/06 mi zjistili jako možnou příčinu nezdaru sníženou funkci štítné žlázy....takže přes rok ji už mám léčenou.....za další mi zjistli větší množství mužského hormonu...na to jsme právě brala antikoncepci....s přítelem jsme se dali zase do kupy asi v dubnu.....a jeli jsme na víkend 6,7,8(svátek) a já zapomněla HAK doma...on nad tím mávnul rukou..a jelo se.....tak 10.5 jsme to dostala a HAK už znovu nenasadila....viděli jsme se o víkendech 18.5 a 25.5...a už tuhle neděli jsem koukala na to svoje břicho, že ho mám nějaké tvrdé,zvláště na pravé straně...a bolela mě prsa...a teď teda přestala.........ale břicho je furt napnuté...tak jsem si řekla: "že by?"...byl by to fakt zázrak.......dva roky snažení a nic...a pak jednou za čas....a bylo by.............snad to je!..je to moje nejtoužebnější přání...

ivett25
1. čer 2007

rosall, ono je to docela možné, že by vám to vyšlo! Říká se, že po vysazení (i mylném 🙂 ) je to "jako když pohnojíš" 😀 !
Zasmála jsem se nad tím tvým obratem "a jelo se"! 😀 😀 😀
Ale teď vážně, samozřejmě, že bych ti to přála! Příznaky máme celkem podobné, u mě s vyjímkou těch prsou! Asi nám nezbyde nic jiného, než opravdu pár dní ještě počkat. Ale já být tebou, ten test bych nevydržela si neudělat! 😉 Když by byl negativní, tak by ses mohla uklidnit tím, že je ještě čas na //!

rosall
1. čer 2007

ivett25: já si právě řekla, že si ho udělám, až si budu jistá......a to bude možná při porodu..:o)))))))))..dřív tomu ani neuvěřím....:o)))))))))))))......

rosall
2. čer 2007

Drahé spolubydlící..:o)...dnes jsem tedy neodolala a ráno do sebe strčila teploměr......moje teplota během těch dvou let, co se nedařilo ...byla tak 36,4-36,6(je to z dob, co jsem nevěděla,že má štítnou žlázu mizernou)..........dnes byla 37..ne,samozřejmě je to prostě namátkový...nemůžu tomu přikládat velkou váhu.....ale prostě malililinkatý ukaztatel to je..:o)...břicho stále napnuté a když na něho mačkám z boku klade mi odpor..:o)...bradavky citlivé.......ať ta "sviňa" nepřijde..:o)))

ivett25
2. čer 2007

Rosall vidíš! To "smrdí" velkou nadějí a šancí! Jsem zvědavá, jak to dopadne! Samozřejmě, že držím pěstí, aby to dopadlo dobře!

rosall
3. čer 2007

Ivet25: co ty?..stále nepřišla?.....

rosall
3. čer 2007

teplůtka 36,9

ivett25
3. čer 2007

Rosall, ještě ne! Ale do zítřka nebo úterý má čas. Stejně tomu ale moc nevěřím! Trošku mi k té nedůvěře přispívá fakt, že mě nebolí prsa! Ach jo ...

rosall
3. čer 2007

ivett25: to já bolavá prsa, připisuji blížící se ms.....to mě časot bolej..tak,že nemůžu ani spát nebo popoběhnout..:o)

cert..ova
3. čer 2007

ahoj všem, jsem strašně šťastnám, že jsem vás našla 😀

cert..ova
3. čer 2007

mám 2 holky a chceme 3 mimčo, jenže jsem v lednu potratila v 6tt.měla jsem před 4 lety rakovinu a tak jsem to fakt strašně chtěla, ale nic. nikdy jsem neměla těhotenské příznaky,jen to třetí zlobilo, bolesti hlavy a tak, no a teď mám dostat menses až za 14 dní a je mi na zvracení, bolí mě hlava, jsem nafouklá, bolí mě břicho jako před menses, myslíte, že bych mohla mít tak brzy příznaky a ještě k tomu, když jsem je nikdy neměla?

cert..ova
3. čer 2007

ivett25, třeba to vyjde, mě nebolely prsa vůbec a ani ze začátku nerostly, kdyby se to mělo brát podle toho, tak jsem snad ani nebyla těhotná, tak věř 😀

rosall
3. čer 2007

cert..ova:...co popisujes....to nafouklý břicho mám už osmý den.....a mám to dostat 10.6...ale nechci...:o)))....takže kéž by to tak bylo..protože když budeš v tom ty....budu určitě taky..:o)))))))))))

cert..ova
3. čer 2007

to by bylo super, ale hlavně vím, že jsem si to nevsugerovala a tak uvidím a ty taky

ivett25
4. čer 2007

rossal, tak to já s bolestmi prsou před MS neměla nikdy problémy! Ale hodně kolem sebe slýchám, že po otěhotnění jsou první příznaky bolesti a zvětšení prsou! Ani jedno se u mě neděje, za to podbřišek bolí, ale nevím, jestli to už nemám připisovat přicházející MS.

cert..ova a rosall, pokud budete těhotné vy, tak já budu určitě taky! 😉 Příznaky tomu napovídají, ikdyž nafouknutí břicha se poslední 3 dny nekoná! Doufám, že se MS nedostaví. Pokud by nepřišla v průběhu týdne, zkusím test v pátek!

cert..ova
4. čer 2007

ahoj holky, tak jak tak na to koukám, tak jestli budeme těhotné my dvě, tak asi každá 😀

cert..ova
4. čer 2007

tak jsem teď byla na záchodě a měla jsem nějakej hlen, jak to vůbec vypadá, když je těhotenskej? já už si to vůbec nepamatuju, ach jo
to by mohla být i ovulace, že?

ivett25
4. čer 2007

cert..ova, ovulace by to mohla být, ale záleží v jaké části cyklu jsi! Ikdyž je pravda, že existují vyjímky, kdy ovulace bývá i před a v průběhu MS! Ale taky to může být hlen, který se uvolňuje z děložního čípku a značí začínající těhotenství! (aspoň doufám, nejsem v tom zběhlá, jen pátrám v paměti, co mi říkala gynekoložka. Tak se předem omlouvám všem znalým!).
Já bych byla tak ráda, kdybychom se sešly za pár dní v diskuzi "hlaste se //". 😵 😵 😵

marinka
4. čer 2007

Ahojte holky, chtěla jsem vás jenom povzbudit v tom snaženíčku a říct vám, že nemá cenu se zase až tak moc sledovat před příchodem MS, protože většina těhu příznaků se objeví až později. A každá z nás má ty příznaky jiné 🙂 Já jsem třeba měla úplně klasické menstruační bolesti, takže jsem si byla skoro jistá, že to dostanu. Prsa mně pobolívala jen trochu, ale to před každou MS a taky jsem měla hrozně žravou, ale to je taky obvyklý předmenstruační příznak 🙂 Jedinné, co bylo jinak, bylo to, že mně hodně bolely klouby, hlavně kolena a taky jsem měla permanentně žízeň a tu jindy skoro vůbec nemívám. Ale všechny ostatní příznaky, jako nevolnosti, únava, přecitlovělost na pachy apod., mi začaly týden až 14 dní po pozitivním testu.. Taky jsem pořád čekala, že budu mít takou tu kovovou chuť v puse, a tu jsem neměla vůbec a bradavky mi ztmavly až v pátém měsíci těhu 🙂 Ale vím,že je to skoro nemožné se nesledovat, taky jsem to dělala a vždy jsem na sobě našla plno "zaručených" těhu příznaků. Ale když jsem byla těhotná doopravdy, tak to bylo stejné jako před příchodem MS 🙂 Takže nikdy nic není ztraceno! Držím vám všem moc palečky, ať se brzo dočkáte vytoužených //

cert..ova
4. čer 2007

ivett25, díky za odpověď, taky bych byla ráda, i když, abych řekla pravdu, po tom potratu se budu hrozně bát, nějak to stále nemůžu rozdýchat

ivett25
4. čer 2007

cert..ova a můžu se zeptat, ve kterém měsíci těhotenství jsi potratila a jaký byl důvod? Pokud to je bolestivé téma, tak se samozřejmě omlouvám a nic nemusíš psát. Já se jenom ptám proto, že jsem předloni taky potratila, ale bylo to začínající těhotenství - mimoděložní a naštěstí ze mě vše vyplavalo samo. Sice to byly neskutečné křeče a bolesti, ale tehdy to tak bylo lepší! 😉

cert..ova
4. čer 2007

já potratila na začátku těhotenství, nějakej 6 nebo 7tt, začala jsem krvácet, v nemocnici mi udělali ult.a nebyl začínající potrat. jenže, nic mi nedávali, neřekli a nechali mě. za 3 dny jsem si řekla o ult. a oni, že když jsem měla srdeční akci před 3 dny, tak je to zbytečný, mimochodem pořád mě bolelo strašně břicho, odpoledne jsem řekla jinýmu dr. a on mě hned na ult. vzal, ale bylo pozdě a hned jsem musela jít na revizi.

ivett25
4. čer 2007

To je hrozné, člověk v těch doktorech nemá nikdy jistotu. Je opravdu těžké narazit na dobrého a lidského doktora.
Ale jak říká moje gynekoložka: "tělo pozná, kdy je dobré plod udržet a kdy je lépe ho vyplavit ven, kvůli pozdějším problémům. Pokud to tak mělo být, tak to tak být asi opravdu mělo!"
Držím pěstí, aby nám to teď vyšlo! 😉

cert..ova
4. čer 2007

tak to přesně říkala pak dr. když jsem odcházela, tomu taky věřím, příroda si umí poradit, ale dr. mě zklamali, alespoň tady, takže taktéž přeju, aby nám to všem vyšlo 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru