Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

katarina82
17. srp 2007

marg, a ono taky zaleží na kvalitě těch spermií. Takže radši počítej míň.

rosall
17. srp 2007

katy: .....hej ty babo, ty zlá jago....:o)))))).....řekni mi , kde může být...jak můžu nastěnku zachránit?..
jsem se trochu unesla.....ale ta první část platí...o))))))))))))))))

katarina82
17. srp 2007

marg, ale potřebuješ hormony v poho a hlavně nějakou pořádnou ovulaci...

katarina82
17. srp 2007

rosall, tobě už to fakt leze na mozek 😀 😀 😀 Jo a vidíš, na dobrou noc napsal 😉

rosall
17. srp 2007

marg:..to je pravda...to není potřeba....ale nepravidelnej cyklus může být způsobenej hormonama....pak se vytváří blokující cysty....srůsty..neprůchodnost vaječníků......určitě je lepší pravidelnej..:o)))))))))).....
jen se čisti....jak dlouho si brala hak?
a odkdy už ji nebereš?

rosall
17. srp 2007

..jedu na obídek..tak zatím papa

katarina82
17. srp 2007

rosall, otěhotnět jde i hned po vysazení HA, a rok na vyčištění je myslím docela extrém. Většina lidí začne ovulovat hned-navíc po vysazení dozrává víc vajíček najednou, takže šance větší a někdo nezačně ovulovat ani za deset let po vysazení 😠

margarita1
17. srp 2007

9 let, vysadila jsem jí v létě a o mimíse jsme se začali více méně ne-snažit, prostě až to přijde, tak to přijde, před půl rokem a něco

katarina82
17. srp 2007

Já ji jedla asi 8 let a ovulovala jsem hned po vysazení.

sisstin
17. srp 2007

já ji nežrala nikdy... 😅 a ovulovala jsem nevím jak 😅

margarita1
17. srp 2007

jenže mi jsme se o mimi hnedka nepokoušeli, jsem to nechávala být. no nic, poběžím, mějte se a hezký víkend

rosall
17. srp 2007

je tady někdo?...

sisstin
17. srp 2007

rosall: 😀

rosall
17. srp 2007

zdarec...tak už ses najedla?..:o))))

sisstin
17. srp 2007

rosall: no ještě ne 😅 😅 😅 ale měla jsem kafe s mlíkem..a to mě zaplnilo až až 😅

rosall
17. srp 2007

sis: ty jsi doma na nemocenské...nechodíš do práce?

sisstin
17. srp 2007

rosall: mě vyhodili k poslednímu červnu..tak jsem už měsíc a půl na pracáku 😠

rosall
17. srp 2007

sis..jak si to dovolili.....co se stalo?

sisstin
17. srp 2007

rosall: no já jsem měla smlouvu na 6 měsíců s tím , že mi to pak prodlouží na neurčito..jenže to už jsem otěhotněla...tak mi to prodloužili ještě na dva..a pak čus..ale stejně už bych to tam nevydržela..12 a více hodinové směny, žádný volno..za únor jsem měla třeba 3 dny volna za celej měsíc...věčně přesčasy, který nikdo neplatil..celej den jsem stála..se divim, že jsem to vůbec do 26tt vydržela 😉

rosall
17. srp 2007

sis: jojo..to asi bylo nejlepší řešení....i pro tebe......a ještě kdyby jsi k tomu pěkně pravidelně vyváženě baštila..... 😀

sisstin
17. srp 2007

rosall: no já bych tam asi zůstala, kdyby mi to ještě prodloužili, protože teď jsem na pracáku bez jediné Kč..a docela mě jímá hrůza 😠 protože mám poslední tisícovku...a prachy...ani ne dva tisíce budou až v září 😠 já bych baštila..ale nic tu není...a peníze za jídlo fakt nedám...když jich je málo..tak čekám jak mimino..až přijde táta z práce a něco koupí 😅 😅 😅 jsem u rodičů teď zadarmo, protože fakt nevim, z čeho bych žila, kdybych jim měla platit ještě nájem 😲 MP by mi teda prachy dal...ale rodiče za to nic nechtějí..a mně je blbý furt u MP žebrat 😠

rosall
17. srp 2007

sis:..tak to je drsný...:o(......
ale bydlíte spolu, ne?

sisstin
17. srp 2007

rosall:eeee...já jsem furt slaměná vdova 😠 on je furt v práci..a ještě v SR...jako stěhovat se budu..ale někdy v lednu.. 😒

sisstin
17. srp 2007

rosall: ted například v neděli budu už 14 dní sama..a ještě si 14 dní počkám...má v práci služebku..policajti jedou na soustředění..a pak musí dělat ředitele ve firmě na závlahy..páč kolega jede na dovolenou...takže asi tak 😠 😠 😠

rosall
17. srp 2007

sis:..hmm...tak to není zrovna optimální situace....ale jak píšeš..bude líp....

sisstin
17. srp 2007

rosall: no už to tak držim pět let 😠 ale předtím jsem taky byla furt v práci..tak mi to tak nepřišlo..ale jak člověk sedí doma na prdeli..tak to je děs teda 😠

rosall
17. srp 2007

.....jak vydejcháváš staroušovi služebky?..já když se nad tím zamyslím...bych to nesla docela těžce.... a nebo si, co?...nebo si najít koníčka..:o)))))))))...třeba plést,háčkovat...vyšívat..:o)))))))

sisstin
17. srp 2007

rosall: služebky jsou mi fuk..stejně je v práci..když není na služebce..já už jsem se tam mohla přestěhovat dávno..ale on bydlí s matkou..tak to nehrozí 😠 😠 😠 on je doma tak jeden večer v týdnu..jinak je v rachotě..jde z noční na denní a obráceně..má 3 zaměstnání..takže tak no 😠

rosall
17. srp 2007

sis:.....to je situace...takových zaměstnání, to by se snad už dal zaplatit podnájem....o))
...ale říkám,ve vztahu je všechno povoleno...když to druhého nijak neuráží, neponižuje....nebo neubližuje

sisstin
17. srp 2007

rosall: dal 😉 jenže teď tu mám zase doktory a všechno..a budu muset vyřizovat milion papírů..takže fakt nemá cenu se stěhovat..jinak bude platit prachy v bytě, kterej je jeho..a živit matku..a pak další byt, kde budeme my..zas ho chápu, že se mu nechce dvakrát..ale holt když si uvázal maminku bez příjmu na krk..tak to je jeho smůla 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru