Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

martinka2000
29. bře 2009

tak to do utery nevydrzim uz jsem se zasobila na zitra bylo by to divne protoze jsme meli styk pouze jeden v den ovulky podle bazalni teploty tak to by byla dost velka nahoda 😀 a ty cekas nebo se snazis???ja se v ty teplote vůbec nevyznam ale od ovulky mam vytok a bolesti v podbrisku a prsa me boli cele nikdy me tak neboleli jen vzdy ze strany tak uvidim ale je to des to cekani jestli ji nebo ne

blondynka400
29. bře 2009

Tak to zkus zítra, tím nic nezkazíš... A dej vědět jak to dopadlo, ju? 😵 Hele i jeden styk stačí, víc jich potřeba neni 😀. To čekání na tom všem je asi nejhorší... Máš graf někde na netu?
Já se snažím, v únoru se mi podřilo v 5tt potratit, tak snad to příště vyjde 😉

martinka2000
29. bře 2009

tak to me mrzi kamaradku ted v breznu cistli v 8tt taky mazec na tohle jsem taky dost zvedava jak to dopadne minuly mesic jsem to mela na den presne a ted nic jo jo mam ale mam ho na heslo jinak to nejde nevim jak jinak ho dat na net tak to ti preji brzy // mate pust nebo uz jste na to skocili?

blondynka400
29. bře 2009

Jestli ho máš na fertility, tak to jde.... S jiným servrem neporadím...
No naštěstí to moje tělo vyřešilo samo, takže na revizi jsem nemusela. Takže půst nemáme. I když manžel je teď pracovně pryč, tak to skoro tak vypadá 😝

martinka2000
29. bře 2009

ne ne nemam ale mohu ti ho poslat pres mejl jestli neva nejde mi to do alba ulozit jestli by jsi se nekoukla jak jsem na tom ja tomu fakt nerozumim snad neotravuji!no jo po samovolnem vlastne mit nemusite pauzu to mi nedoslo

martinka2000
29. bře 2009

http://www.emimino.cz/modules.php?name=coppermi...
zkusila jsem to dat sem ten grafik

blondynka400
29. bře 2009

martinka, neotravuješ. Mně to neva, sice všechno nevím, ale když vím, tak rád poradím.... Koukám na ten tvůj grafík, máš ho tedy docela zajímavý.... Zkusím si to přepsat do jiného programu, schválně, co mi to vyhodí.... 😉

martinka2000
29. bře 2009

tak to jsem zvedava co ti vyjde ja taky rada poradim kdyz vim ale vetsinou mam smůlu ze kdyz pak potrebuji poradit ja tak nic ☹

alzbeta.hod
29. bře 2009

přidám se neva??? Taky by mě zajímalo jak se dá poznat že jsem těhu

martinka2000
29. bře 2009

tak to je nas vic taky nevim testy negativni ms nikde a ty???

blondynka400
29. bře 2009

alzbeta, no klidně se přidej, alem y příznaky moc neřešíme 😀

martinka, no podle těch těplot bych řekla že ovu byla 18.3., ale další příznaky možné ovu tu bohužel nevyčtu....
Hele to máš po MS vždycky ty teploty takhle vysoké? 😕

martinka2000
29. bře 2009

18???to je divne tam nic neni to je rovne!!!
ja merim kratce ale mela jsem minuly mesic taky vysoke teploty kdyz jsem mela 37 tak jsem to dostala pak to kleslo na 36,8 ale minuly mesic mi vysli pozitivni testy a pak jsem to stejne dostala jeste dva dny pri ms jsem test mela pozitivni pak uz byl negativni

martinka2000
29. bře 2009

a da se to jeste nekam zapsat kde mi to ukaze neco vic???zkusila bych to

alzbeta.hod
29. bře 2009

martinka2000: J8 mám MS ještě daleko ale teď asi v úterý to vypadalo na ovu tak jsem zvědavá jestli dorazí nebo ne...

blondynka400 : taky chci zkusit měřit teplotu ale to asi až po MS že jo?

blondynka400
29. bře 2009

http://www.fertilityfriend.com ale usíš se zaregistrovat a je to v aj. To nevadí že je to rovně, ale je to v podstatě poslední den nízkých teplot, pak už to jenom roste.... Ale fakt nemáš úplně typický graf. To u mně je to jednodušší, já mívám pžed ovu od 36,3 do 36,6, psolední den co jsou takvéhle teploty tak je ovu a pak poměrně rychle vystoupá na 36,7 až 37,2..... Ale fakt to nevím jistě, beru to jen podle teplot co mám, a fertility mi to tewdy vyhodil taky, on je to docel šikovný prográmek 😉

martinka2000
29. bře 2009

tak ja se s tim zitra poperuzkusim to tam natukat tak uvidim mozna se mi fakt jen posunula ovulka a nic to nebude nechapu ze se nam to nemuze ukazat jasne a hned den kdy by jsme opravdu otehotneli nejake poznavaci znameni 😀 to by bylo usetrenych korunek za testiky a hlavne tech nervů usetrenych!!! 😀
alzbeta.hod jo jo merit az po ms teda pokud meris v pochve jestli v ustech nebo v podpazi tak muzes i behem ms

blondynka400
29. bře 2009

alzbeta, jojo, až po MS. A nejspolehlivější je měření v pochvě.... 😉
martinka, tak zítra zkus tetík a dej vědět.... Jo bylo by to fajn, ale bylo by to moc jednoduché 😀 . le to čekání je snad úplně nejhorší, v podstatě pořád na něco čekiáš 😠

alzbeta.hod
29. bře 2009

jj v pochvě. taky jsem slyšela že je to spolehlivější

martinka2000
29. bře 2009

ok ok dam vedet jo jo bylo by to jednoduche ale my uz takhle nic neresime skoro trictvrte roku takze zas tak jednoduche to neni je to divne a porad nic

blondynka400
29. bře 2009

martinka, uvidíš, a předtím ty dvě holčičky byly bez problémů?

martinka2000
29. bře 2009

jo jo to bylo hned s tou prvni to ani nevim jak se to stalo a ta druha byla hned asi druhy mesic manzel nechtel ale povedlo se mi to i tak a ted zas chce hrozne moc on

m.p.
29. bře 2009

ahoj baby potrebujem poradit mozem hodit otazku do ringu?

martinka2000
29. bře 2009

jj

m.p.
29. bře 2009

mala som menzes 26.2. a doteraz nic iked bolesti som citila ako pred menzesom no nic az teraz na vecer tak trochu spinenia ale taka tmavsi krv tak neviem ci som tehotna ci nie?Co vy nato?Test som si nerobila este?

blondynka400
29. bře 2009

martinka, ono se určo zadaří... Možná už jsi v tom 😵

m.p.
29. bře 2009

aha tak pardon,ze som rusila

martinka2000
29. bře 2009

m.p tak to jsme na tom stejne ja taky tak mela posledni ms a ted jeste porad nic a priznaky stejne ja bych na tvem miste ten test zkusila nebo jeste pockala aby to bylo 10dnu vynechani a pak sla k dr ale me by to nedalo neudelat testik 😀
blondynka400 trosatko se toho bojim!!! a ty to mas dostat kdy???

magalinka
29. bře 2009

AHOJ HOLKY 🙂
m.p. to vy padá hodně slibně. Tmavší krev, ale ne krvácení může být uhnízdění vajíčka. Já bych tipla, že jsi těhu 🙂 dej vědět 🙂
tak jsem to zažila 😉

martinka2000
29. bře 2009

ja mela svetlou krev pak jsem zacala krvacet vic ale mimco vydrzelo mysleli si v nemocnici ze jsem mela mikropotrat hlavne po utz kdy mi dr dal pekne zabrat ale vydrzela prave ted me taha za usi a chce mnami kecup takze hlavu vzhuru 😉

m.p.
29. bře 2009

juj diky holky som rada,ze ste sa ozvali zo svojima nazormi asi kupim test zajtra.A ked bude len spinenie tak to moze byt tehotenstvo co myslite?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru