Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

monika2606
6. pro 2011

no tak som si pár strán prečítala a celkom som sa tu aj pobavila 😉

glock
6. pro 2011

@camelinka Tady se člověk nenudí co? 🙂

dadous
6. pro 2011

@tahia24 udělej si test 😉

tahia24
6. pro 2011

@dadous 😅 už som si ho skoro dneska rano urobila,ale stale nemam odvahu,bojim sa že si všetko iba nahovaram 😀

dadous
6. pro 2011

@tahia24 😀 no jo ale takhle nic nezjistíš, ja už bych ho davno udělala 😉

tahia24
6. pro 2011

@dadous ja som už tolko eur minula na testoch,juj ale pst,moj manžel otom nesmie vediet 😀

denousek
6. pro 2011

co to tady čtu?11 leta holka tehotna a bez sexu? 😀 jak to proboha udelala?ze by poradila snažilkám .-D

petkave
6. pro 2011

@tahia24 prečo si nechceš robiť test? Veď to sú už dva týždne? To by na ňom už // boli... Držím palce...

A ženy, dobre som sa zabavila... Ktovie, čo robí chudák Monička...

camelinka
6. pro 2011

@glock to ne no 😀 😀 😀

tahia24
6. pro 2011

zajtra rano si urobim a ajtak idem k doktorovy
😝

glock
6. pro 2011

@camelinka Vid? 😀

petkave
6. pro 2011

@tahia24 no obdivujem tvoju trpezlivosť... Mne meškala ms iba 2 dni a už som testovala. Našťastie úspešne... A zajtra sa teda ozvi, že ako... Budem na teba myslieť!

tahia24
6. pro 2011

@petkave ok,ozvem a čo som sa vobec nemodlila tak som tušim aj zacala,no a este take drobnostičky,pri roznych serialoch sa rozplačem jak male decko 😅

petkave
7. pro 2011

@tahia24 no ako????

salomee
7. pro 2011

@tahia24 Tak jak to dopadlo? Není co ztratit, pokud si všechno namlouváš, aspoň s tím brzo přestaneš a nebudeš živit falešnou naději objevováním dalších a dalších nejistých příznaků. A pokud je to pravda, apoň si můžeš být jistá a radovat se z toho...tak proč to neurychlit🙂.

tyrisa
7. pro 2011

@tahia24 Ty jsi fajná,napíšeš,že máš 14dní po termínu MS,těhotenských příznaků mraky,ale test si dělat nebudeš páč se bojíš.Pak tu napíšeš a chceš radu.....Co ti tak asi máme zlatíčko poradit? Já toto fakt nechápu.Už jsi mohla vědět dávno na čem jsi a popř řešit nějaký hormonální problém,nebo se těšit z těhotenství.Místo toho sedíš doma a stresuješ se....to fakt pomáhá tomu případnýmu těhu ☹ Promiň jestli se ti zdá,že jsem na tebe hnusná,ale já bych prostě s tímto na diskuzi nešla,když se ti nedá ani poradit ......

denousek
7. pro 2011

@tahia24 tak co testovala si nebo nééé??na co jeste cekas..

sonicata
7. pro 2011

Ahojky dycky jsem jen mrknu a je to tu fakt zajímavé 🙂 Taky jsem snažila a možná už i těhu mám pár zvláštních příznaků chvilku po ovu nejspíš se povedlo ke konci MS 🙂 Tak uvidím a co vy holky jak se máte ???

aleks_30
7. pro 2011

Ahojte, tak podla priznakov co citam, uz by som mohla byt veru aj tehulka, co by bolo paradne 🙂 . Test som si este nerobila, pretoze mi menzes meskal sice nejake dni, ale nakoniec som ho este dostala 😒 , ale bol prekvapivo kratky a silny. Tak ted neviem, asi z toho nic nebude nakoniec :/.

jennyska
7. pro 2011

Ahoj všem 🙂 Vstoupím Vám na malou chvíli do diskuze s nabídkou zapojení se do naší tipovací soutěže o tričko Modrého koníka na http://www.facebook.com/Modrykonik.cz

Tak si zkuste tipnout a snad se přiblížíte našemu výhernímu číslu 🙂
Hodně štěstí!

sonicata
7. pro 2011

@aleks_30 uvidíš nikdy nevěš hlavu stát se může cokoliv co mi bylo porazeno nestresovat se a vše si dobře zapisovat super je nato WomenZone..........je tam kalendář na mas na BT no prostě vše super
Já dokud jsem si to nehlídala měla jsem stavy jako ty teď sem začlala a je to super vše je úhedné to tu roztrubuji celej den 😀 jak jsem z toho nadšená 😀

monikachrudinova
7. pro 2011

@zabula Zítra jsi zajdu do lékárny a udělam si teda ten těhotenský test

tyrisa
7. pro 2011

@monikachrudinova Moničko mockrát ti děkujeme za pobavení...Pochybuji,že jsi těhotná,když ani nevíš jak vznikají děti....místo testíku si kup lízátko a jdi s dětmi na hřiště.měj se 🙂

monikachrudinova
7. pro 2011

@tyrisa ha ha ha to je fakt směšný a nelhala jsem vám pokud si to myslíte 😒

monikachrudinova
7. pro 2011

nebo ten test chcete vifotit nebo co?

petkave
7. pro 2011

@monikachrudinova tak nám sem potom hoď fotečky toho testu, nech už dopadne akokoľvek... A k mudr sa kedy chystáš?

camelinka
7. pro 2011

@monikachrudinova jojo vsechny tu sme zvedavy a vsadime se s tebou ze tam budou dve carky jen v pripade ze to domalujes pastelkou 🙂

petkave
7. pro 2011

@monikachrudinova tak pozerám, že si ma predbehla s tým fotením... No jasné, skús pofotiť... Ale pochybujem, že ti tu niekto bude veriť. Sú tu 1000000 fotočiek testov, tak asi pre teba nebude problém nejakú si stiahnuť a skopčiť nám ju sem....

dadous
7. pro 2011

😀 už vidím lekarníka jak se tvaří na jedenactiletou slečnu, ktera chce těhu test 😵

monikachrudinova
7. pro 2011

🙂 tak uvidíme

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru