Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

sonicata
18. pro 2011

@andrejta uvidíš no já to mám to samé ! podbřišek prsa teda spíš bradavky jsou dost citlivé a dnes jak jsem dělala bramborový salát jsem pila vodu z okurek no síla .........asi na tom přístroji začnu makat 😀

andrejta
18. pro 2011

@sonicata budem prvy zaujemca 😀

sonicata
19. pro 2011

tak teplota se zase zvedla nejdřív jsem měla 37 pak spadla na 36,7 a teď zase 36,9 tak tohle mě fakt zabijí to čekání 😠

lollaj
19. pro 2011

@sonicata Ahoj,tak dneska jsem nezvládla měřit, děti jak jsou nemocný, tak nebyl skoro žádný spánek a k tomu běhání kolem nich už od 5h .Musím se přidat,že to čekání stojí za .... 😠 Jinak včera mi to nedalo,koukala jsem na MMB na oblečky,když to manžel viděl,málem padl pod stůl a říkal "to ale Tobíkovi ani Elince nebude!" 😀

zabula
19. pro 2011

ahojky holky,děkuji za názory k vyhřívce 😉 .......
já tam vlezla jen jednou,až to přestalo bublat,a to už sem po chvilce začala cítit pěkný teplo,že sem raději vylezla,kdyby náhodou.,vedle byli dvě sauny,že jen z toho bylo teplo.Ostatní si to fakt užili,pač to bylo super,hlavně děti.

zabula
19. pro 2011

Mám ještě jednu otázku,nevíte jak je to s ovu testy? 😕 četla sem někde že ovu test,když tam je duch může znamenat i těhotens.,zatímco na těhu nic, na něm se to objeví pozdějc.
Jaký na to máte názor?anebo může být duch každý den po celý cyklus?

sonicata
19. pro 2011

@zabula duch na ovu testu znamená že ovulace přicházý a nebo že je na odchodu ,ale může to prej být i těhotenstvím ale nevěřím že ovu test by poznal těhu a těhu test ne 🙂

sonicata
21. pro 2011

Tak holky moje teplota klesá takže mimi se asi konat nebude ale budu Vás tu sledovat tak zatím pa a držím Vám všem place 🙂

lollaj
21. pro 2011

@sonicata tak to mě mrzí ☹ Já jsem byla bez šance se opět měřit,tak nevím 😠 Ale rozhodla jsem se testnout na Vánoce,tak uvidím...

sonicata
21. pro 2011

@lollaj tak přeju aby to dopadlo tak jak si přeješ ! Já jsem na jednu stranu ráda máme před sebou svatbu a bude to o nervy s našema rodičema teda spíš s přtelovo rodičema takže asi tak jen bych miminku ubližovala takže jsem ráda že to je jak to je a aspoň si můžu vybírat krásné šaty 🙂

maturantka
22. pro 2011

Ahojky 18.12 jsem měla ovulku a od 19.12 mě bolí bradavky, když je zlehka zmáčknu a dost mě svědí...Je možné, aby byly příznaky těhu už takto brzy?? 🤐

papucz
22. pro 2011

@maturantka ahoj, ja som na tom podobne ovulka 17.12. bolia ma bradavky, ale to mavam po kazdej ovulke aj minuly mesiac, dokonca minuly mesiac som mala aj pocit ako na kramy 5-7 dni po a nakoniec z toho nic nebolo. snazim sa teraz nevnimat nijake priznaky, aby som nebola sklamana. drzim palce nech to vyjde. uzivaj vianoce, rychlo ti to ubehne a o 10 dni budeme mudrejsie. najhorsie je vydrzat... 😒

marianna28
22. pro 2011

@zabula pozitivny ovu test ku koncu LF znamena tehu - vlastna skusenost 😉

maturantka
22. pro 2011

@papucz Tohle je moje první ovulka po vysazení HA takže nevím co můžu očekávat... :-/

marianna28
22. pro 2011

@maturantka ahoj, den po ovulacii nemozes mat absolutne ziadne priznaky - oplodnene vajicko sa zahniezduje az v dalsich 5-7 dnoch - az vtedy mozes pocitit prve priznaky... Bradavky ta bolia kvoly ovu 😉

anitkaha
23. pro 2011

Ahoj 🙂

zlatuzka
23. pro 2011

Ahojky já jsem to teda nepoznala 😀 , ale nedostala jsem měsíčky a po 3 dnech jsem si dělala testík , kde se mi sice ukázaly 2 čárky, ale ta 2. byla jako duch , ale po týdnu už byly zřetelné obě, ale pořád jsem měla bolesti jako kdybych to měla dostat, ale nedostala 😀 tak držím pěstičky a hlavně na to holky nemyslete( říká se to lehc, já vím, taky jsem to všem říkala 😠) pak to půjde rychlostí blesku jako u mě 🙂

kamilka22
23. pro 2011

grcala /sorry za vyraz/ som tusim od prveho dna tehotenstva, este mi ani menstruacia nemeskala a test to tiez potvrdil este pred tym nez som mala dostat. Takze tak, okrem nevolnosti - unava.

lollaj
24. pro 2011

@sonicata Ahoj, tak jsem dneska testovala-negativní.Mám smíšené pocity,moc jsem se těšila,tak nějak jsem doufala,že těhotná jsem, manžel další mimčo nechce a přeci jenom,bylo by to miminko ze zapomenutých dvou pilulek....tak snad je dobře,že těhotná nejsem.Ale i tak,mrzí mě to 😢
Preju krásné Vánoce a šťastný nový rok!!!

jarka23
24. pro 2011

strašně mě boleli bradavky. jinak nic. zvracet jsem začala až od té doby co mi doktor řekl, že jsem těhotná 🙂

sonicata
24. pro 2011

@lollaj ahojky tak to je mi líto že jsi zklamaná já jsem jak vzducholoď MS zatím nikde na tampónu spíš jen tmavší výtok ale jen kousíček něco jako do karamelova ,ale cítím že se to provalí ......teda spíš doufám protože fakt by to bylo komplikované a takhle bez sanžení a hned být těhu to bych se celej život bála abych neměla 100 dětí 😀 taky přeji krásné vánoce 😉

anitkaha
24. pro 2011

Ahoj lidi přečtla jsem si to všechno a ta Monika mě teda pobavila 😀

sonicata
24. pro 2011

Tak mrcha se přihlásila 🙂 tak krásně těhulkujte a vše ať se zadaří co chtějí miminka 🙂

anitkaha
25. pro 2011

🙂

zlatickon
28. pro 2011

ahojte děvčata,ja mam taky v hlavě gulaš.18dc jsme se tulili s přítelem,den před tímjsem byla u lekaře,říkal že jsem v polovině.dnes jsem 26dc,od toho 18dne do 22dc mě bolel podbřišek jako při menz.pak to ustalo a začalo mě bolet jen v kříži.po celou dobu mě bolí prsa a poslední dva dny mě pálí žáha.těhu test negativní a bazalni teplota pořád 37,5.muže to být těhu? 😒

pajiskazemlyna
28. pro 2011

@zlatickon
Ahojky,
nemohla toho 18. probíhat teprve ovulace??
To by bylo dnes na test ještě brzy, musíš chvilku vydržet 😵 Držím palečky 🙂

zlatickon
28. pro 2011

Ahojky,jo ted jsem se nad tím taky pořádně zamyslela,ze je hrozně brzy a to jsem si trdlo udělala dva a už jsem ztrácela naději.30.12.to mám dostat tak jsem napnuta jak kšandy,jelikož příteli je 60let tak snad to ještě klapne.

pajiskazemlyna
28. pro 2011

@zlatickon
Testni později, třeba až toho 30. a možná budeš překvapená ze // 😵 Držím palečky ! 😵

zlatickon
28. pro 2011

to by jsme byly štěstím bez sebe,děkuju moc.A vy se také snažíte,nebo už jste?

zlatickon
28. pro 2011

@papucz ahoj a kdy jsi měla poslední měsíčky?ja netuším kdy jsem asi tak mela ovu ale ja měla poslední měsíčky 2.12.a 17.12 mi doktor říkal že jsem v pulce,ale netuším čeho.nikdy jsem to takhle nesledovala.Tak jsme na to 18.12. s přítelem skočili a ted se nemužu dočkat jak to dopadne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru