Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

luciakubista
24. dub 2007

dakujem,
ja si BT nemeriam,ale dnes mi je akosi zima,tak som to skusila
Za chvilu pride manzel aj s testom,tak uvidime.
Urcite dam vediet.

lendiiik
16. kvě 2007

ahoj holky, bzunda atd 🙂 : tak jsem to měla dostat v pátek a nic 😅 Dělala jsem si v neděli test (nějaký dražší a nic), zkoušela jsem ještě v pondělí nějaký levnější a byl tam (po limitu) schovaný malinký stíneček (ještě nemá barvu 😕 ), asi jsem ho vytáhla očima. (manža ale říkal, že tam taky něco vidí) Je mi pořád tak někam divně kolem břicha (pocit jako když mám hlad nebo jako když jsem dělala nějaký zkoušky-tréma), ale víc nic. Další test jsem si ještě nedělala, protože se bojím, aby to nedopadlo jako v únoru, kdy jsem měla pořád slaboulinkou čárku a nakonec zmizela v době, kdy mi konečně začali něj. příznaky-nedopadlo to. Zkusím test asi zítra.

lendiiik
18. kvě 2007

Tak ještě včera jsem byla nejspíš těhu (všechny příznaky, včetně nevolnosti - na testu jen slabý stín), dnes už tomu tak není, jsem z toho zoufalá už je to podruhé. Neměla jsem to ještě ani potvrzené od doktorky, protože jsem se tam bála jít. Zřejmě zase jen chemické těhotenství.. ☹

ivetak
19. kvě 2007

lendiiik: Nic si z toho nedělej.Někdy je ta psychika divoká a vše rozhodí.Já mám zase problém s tím, že už jsem to asi 20dní nedostala a testy mám pořád negativní a nevím si s tím rady.Doteď jsem to mívala pravidelné a najednou tak dlouhé vynechání.Je fakt, že jsem měla teď nějaké problémy v rodině, tak to svaluju na stresy, ale přecejenom je to dost divný. Nevím, jestli mám jít k doktorovi, abych zase nevypadala jak blbec, když jsou ty testy neg. ☹

prdecek
20. kvě 2007

ivetak: ahojky, mám to stejně jako ty, uz sem to pres dva tydny nedostala, ale testy jsou negativni.pokud bys chtela o tom pokecat tak mi pisni na mail: vlcinka@centrum.cz nebo na icq 202955388

pav001
20. kvě 2007

Holky jaký máte názor na mě 🙂.
Já používám s přítelem přerušovanou metodu a žádnou nehodu, ve smyslu že by nestihl jít ze mě včas jsme neměli. Jsem za půlkou cyklu, ms bych měla dostat od úterý za týden. Celý minulý týden jsem trpěla nechutenstvím, depresemi, pořád jsem brečela, měla jsem ráno průjmy - né však po celý den a bolelo mě bříško, dnes se to celé nějak otočilo - mám hlad a navíc mě začali bolet prsa a bříško taky trošku bolí.
Tak jsem si říkala co to proboha jako má být a pak mě napadlo, jestli nejsem těhu 😲. Nejsem totiž žádný cíťa co by běžně míval takové problémy.

Ráda bych si poslechla něčí názor, já o těhle věcích moc nevím, nikdy jsem se o těhu příznaky nezajímala.

ivetak
21. kvě 2007

ahoj! Tak jsem se objednala k dr. a kontrola mě čeká v pondělí 28.5.tak jsem zvědavá.Držte mě prosím palce!
pav001:myslím si, že jsou to premenstruační příznaky, pokud si seš jistá, že jste neměli "nehodu" 😉
prdecek:pokud najdu chvilku, tak písnu na mail.Mějte se všichni hezky.

ammalka
21. kvě 2007

Pav, proč si neuděláš test, já nechci strašit, ale u chlapů se říká, že jde o kapičky touhy ještě než k něčemu dojde a u mého manžílka to skutečně je, když se mazlíme, je trošičku mokrý, takže nikdy nemůžeš vedět, že šel přítel z tebe včas, každopádně testík bych zkusila.

pav001
21. kvě 2007

ivetak : já ale nikdy premenstruačními příznaky netrpěla 🙂, žádnými příznaky jsem nikdy netrpěla, proto mě to tak překvapilo a uvažuju co je příčinou, jinak jsem naprosto úplně zdravá, jen mám od včera pořád, pořád a pořád hlad
malka : na test mi to příjde ještě brzy, teď jak jsem si hledala o tom různý články a oni v nich stejně píšou že test je nejlepší zkoušet až tak týden po vynechání.

belda
21. kvě 2007

ivetak, pokud mohu, napíšu ti svoje zkušenosti s testy.když jsme se začali s manžalem snažit o mimi, hned první měsíc, jsem měla vynechání(m.c jsem neměla nijka pravidelný, rovnalo se mi to po vysazeni HA a skončila jsem pěkně po sobě-35,34,33,32 dní)-první test byl v první vynechaný den mc.negativní.další následoval po4dnech.negativní.skoro po 2týdnech jsem si nechala v práci nabrat krev-negativní.tak jsem si řekla, že to asi holt 1měsíc nedostanu.a skoro po 3týdnech jsem si udělala další test(pro srandu, aby mi doma zbytečně neležel.a bum-pozitivní.nechápala jsem,jak je možný, že se to nepozanlo z krve?ale vzhledem k mírně neprav.cyklu jsem měla později ovulaci 🙂 tak nezoufej, třeba to vyjde 😉

belda
21. kvě 2007

pav 001, nechci tě zklamat, ale myslím, že na těho.přízanky je opradu příliš brzy ☹ všechny moje těhotné kamarádky(včetně mně) začaly "něco" pociťovat až po 5-6. t.t..ale nezoufej, třeba se pletu a ty budeš ta vyjímka potvrzující pravidlo 😀

edimon
21. kvě 2007

Ahoj holky....

...já jsem si dělala test 3 dny po vynechání MS a byl už pozitivní. Druhá čárka byla sice slabá, ale šla vidět dobře. Jinak mě napadlo udělat si test, protože mi bylo ráno trochu nevolno...respektive jsem se málem po....když jsem si čistila zuby. A byla jsem dost nervózní a hádavá...prostě nesvá. Takže nějaké malé příznaky mohou být....je to prostě hrozně individuální. Každopádně si myslím, že když jsou pochyby, tak testem nic nezkazíš.

ivetak
22. kvě 2007

Ahoj všem!
belda:já jsem bez HA už od září a mívala jsem to už pravidelné.Až teď 3týdny nic a to mě právě zaráží.Navíc ty neg.testy.V pondělí jdu k dr., tak si myslím, že mi řekne víc.Jen jsem byla v situaci, kterou neznám a byla jsem z toho vykolejená.Poslední dobou jsem hrozně nervózní a protivná, ale nemůžu se ovládat.Mám doma taky ještě jeden testík, ale nějak se mi ani nechce dělat, když to bylo tolikrát negativní. ☹ Asi to vydržím a nechám to na dr., ale překvapuje mě "beldo", žes měla podobné potíže a nic se nepoznalo v krvi,až potom po tak dlouhé době to bylo positivní?

misalka
22. kvě 2007

ztmavlé a vystouplé bradavky, bolavá prsa, žaludek jak na vodě, nechuť na maso, citlivost, plačtivost, podrážděnost, nechuť k sexu, časté močení, slinění, nafouklé bříško, zácpa... vnitřně jsem to prostě cítila i přes neg. testy, ukázaly se mi pozitivní až v 8.týdnu...

mal
22. kvě 2007

Ahoj holky, pozorně jsem si přečetla vaší debatu a mam taky jednu otázku. Už jsem z toho totiž nějaká neštastná. 16DC ( 9.5.2007) mi byl píchnut Pregnyl.Dnes jsem 29DC, mám všechny píznaky jako je vyšší teplota, bolavý prsa, bolavý bříško, často chodim na záchod, jsem unavená. Dnes jsem si dělala test a vyšel negativní..tak nevim..myslíte že jsou to planý naděje..Mám to vždycky pravidelně 28 den, ale nevim jak po Pregnylu..

kackadu
22. kvě 2007

mal nevěš hlavu a zítra udělej další test. Držím pěsti.

mal
22. kvě 2007

Kdyby mi aspon nevysel tak jasne negativni já nevim jestli je moc brzo..

misalka
22. kvě 2007

mal, buď v klidu, už jsem tu psala, že mi vyšel pozitivní test až v 8.týdnu a znám holčinu, co jí to vyšlo pozitivní v 9.týdnu, takže si naordinuj klídek a trpělivost, mimi potřebuje klid... a jestli ho už máš v bříšku... tak mu dopřej klidu

brendi
22. kvě 2007

ahoj holky,
tak že jsem těhotná jsem poznala poměrně okmažitě, v koupelně jsem si jen tak mimichodem udělala jeden zbývající test, MS jsem měla dostat asi za 14 dnů, takže jsem to ani nijak nebrala vážně. No ale test pozitivní byl.......i když jsme to moc chtěli.....tak nějak jsme nepočítali že to snažení bude trvat jen pár dnů a najednou to bylo tady.
Měla jsem rozpoluplné pocity, hned druhý den ráno v práci jsem trnula až otevřou lékarnu a utíkala pro druhý test, okamžitě si ho udělala a čekala.....představte si že mi vyšel negativně, chtělo se mi z toho brečet, jako by to mimo ve mě někdo zabil........nemohla jsem pochopit že večerní test byl pozitivní a ranní ne. Tak jsem si udělala ještě jeden, a ten už dvě čárky ukázal, pak, až jsem se ještě jednou podívala na ten negativní, uviděla jsem slabě se rýsující druhou čárku, která se ukázala až po dlouhé době......tak nevím kde je problém.
Jinak žádné příznaky těh, jsem neměla až na ty prsa a bolení břicha které ustalo až v 8 měsíci,měla jsem rizikové. Aspon že se mi vyhli ranní nevolnosti

bzunda
22. kvě 2007

Lendiiik, ahojky, jen tak jsem sem mrkla, tak promiň, že se ozývám až dnes. Držím palce, jestli jsem to dobře pochopila, tak ti jeden testík vyšel a druhý ne, ale ještě nevěš hlavu! Třeba to vyjde. Nebo už ti přišla MS? 😒 Moc na tebe myslím, aby už se to konečně povedlo 😉 😉 😉

ivetak
24. kvě 2007

Ahoj holky!
To je fakt divný s těma testama.Nevím, po těchto zkušennostech, jestli jim mám věřit.Říká se, že je to jistota na 99% a i přesto to není pravda.Jestli v pondělí zjistím, že jsem těhotná a přesto mi to neukázaly, tak nevím, co si myslet.Navíc, když to tady čtu, tak je divný, že se to prokázalo někomu až v 8týdnu těh.No, už to měsíc nemám a mám doma poslední test, tak zvažuju, jestli ho ještě před návštěvou dr. dělat.Nebo to nechat až na doktora.Když já jsem v takové nejistotě!Ještě mi poslední dobou bývá nějak divně, ale jinak žádné příznaky nemám.Myslím si, že už je to všechno psychikou, ale co když ne?Mám z toho zamotanou hlavu.Mějte se všichni hezky.

caira
28. kvě 2007

ahoj vespolek, nevedela jsem kam se obratit pro radu tak pisu sem.
Minuly mesic jsem tak nejak flakala brani prasku..tri dny jsem proste zapomela 😅 {bylo to zhruba v polovine platicka} a MS jsem mela dostat v sobotu.. v nedeli dopoledne se MS dostavila, ale od nedelniho vecera po ni opet neni ani stopa.. porad me tak nejak poboliva podbrisek, ale nevim co si o tom myslet.. Nevim, jestli jeste neni brzo na to si delat test tak by me spis zajimalo, jestli se nekomu neco podobneho prihodilo..ze by meli takhle kratkou MS . diky za odpovedi

ivetak
29. kvě 2007

Ahoj všem!
Tak jsem se včera dověděla, že těhotná nejsem. Musel mě dr. píchnout vYvolávačku .Testy teda nelhaly.Říkal mi, že by se to mělo zlepšit, že se to tak občas stává.Hraje v tom velkou roli psychika.Tak jsem si připadala trošku jak blázen, který si vyvolává falešné těhotenství.
caira:je to zvláštní situace, ale myslím si, že by sis měla kolem toho 10dne test udělat, pokud to nedostaneš.Myslím si, že tělo neví, co má dělat.Jestli menstruovat nebo ne.Protože vynechání 3dny je dost na to, aby si tělo myslelo, že má dojít mrška.Tys po těch 3 dnech začala zase brát prášky?Pokud ano, tak se nediv, že ti ta mrška trvala jen tak krátce.

m.i
29. kvě 2007

čauky..
tak jsem to vše pěkně přelouskala...tak vám nevim, jak na tom jsem..snažíme se 3 měsíce, zatim pohoda, teď poslední týden na sobě pociťuji nějaké změny, nafouklé břicho, pocit najezení (sním trochu a pak už nemůžu), když se najim je mi špatně, bolí mě břicho, mám skoro obden průjem, pořád "krkám", bradavky mě šíleně bolí poslední 3 dny, MS mám dostat 6.6...pokud se to povedlo neni na to vše nějak brzo 😢 ??? Prozraďte mi váš názor..

olielka
29. kvě 2007

ahojky, já jsem těhotenství fyzicky cítila po 5 dnech po oplodnění, psychicky jsem to teda věděla hned 🙂 Prostě jsem začla cítit tlak v podbřišku, třeba jsem se koupala a cítila tlak, i v klidu. Nebyla to bolest, ale něco se dělo. Bylo to jiné, než kdy jindy... Den, kdy jsem měla dostat MS jsem si dělala test, byly tam //, ta druhá slabá, ale byla. A pak už to bylo jasné, po 7 dnech po vynechání se těhotenská čárka objevila dříve než kontrolní, sotva jsem položila papírek do moči 🙂

ivag
29. kvě 2007

ahojki holki,jsem tu dneska poprvé tak by mě zajímal váš názor.HA jsem přestala brát před 3 měsíci, ale zatím pořád nic 😒 ,až teď posledních 10 dní mě šíleně bolí bradavky a chodím často na malou,nevím jestli je to začátek těh. nebo normální stav před MS i když to mám dostat až za 10 dní,strašně ráda bych si už udělala test, ale asi je ještě brzy i když ta nejistota je děsná.Dík za váš názor. 😉

anippe
29. kvě 2007

Cauky,jsem tady poprvé.O mimi se snažíme pátý měsíc.Ze začátku to bylo téma č.1 ale ted už se kolem tohoto tématu chodí po špičkách(a hlavně kolem mě)!V neděli mě začalo bolet v podbříšku,je to ostrá bolest,která přechází až do zad.Břicho mám tvrdé.Docela trpím když si třeba sedám.Cetla jsem si tady,že některé z vás měli v těhu bolest v podbříšku.Prosím, pokuste se mi ji popsat!
K doktorce jsem objednaná na čtvrtek a test si dělat nebudu, tento měsíc jsem si už jeden dělala.Možná jsem se jen prochladila.Díky

halka
29. kvě 2007

ahoj, tak já jsem byla těhotná před rokem sice jen chvíli, ale podbřišek mě bolel po celou dobu - podobná bolest jako před/při MS, taková svíravá, ale žádné bodání a mě to bolelo hóódně dole v podbišku, skoro až nad venuš. pahorkem.... líp to popsat neumím..

rosall
30. kvě 2007

Ahoj, tak taky jdu se svou trochou do diskuse. Je mi 32 let. Poprvé jsem otěhotněla v 18 letech, snad si vzpomínám i na ten okamžik, kdy se to stalo. Minulý i předminulý rok jsme se s přítelem pokoušeli o mimi...bez úspěchu. V lednu mi zjistili nedostatečnou fci štítné žlázy a pak větší množství mužského hormonu. S přítelem jsme se rozcházeli, scházeli , až jsme se rozešli úplně. Nyní se dáváme zase dohromady. Zapomněla jsem si vzít s sebou na víkend HA, bylo to v 3 týdnu periody...nicméně jsem to do 4 dnů dostala...ale pak jsem ji už nezačala brát..nyní mám 14 dní po mensesu....čtvrtý den mám nafouklé tvrdé břicho, na jedné straně tvrdší. Pobolívají mě prsa,mám je takové plnější. Moc bych si mimi přála....dělíte se tu o naději...jdu se dělit s Vámi. Test se bojím udělat, protože před tím rokem, mi každý test způsobil jen smutek....

m.i
31. kvě 2007

rosall: tak to máš velmi zajímavý "příběh" Tak to jsem moc zvědavá, jak ti to dopadne..a vlastně nám všem tady..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru