Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

martan
5. čer 2007

no ja zas nejsem moc pro papani prasku neberu zadny vitaminy a prasky jen tu listovku chystam se ted na gyndu ale stejne se mnou nic neudela a da mi vyvolavacku a tu uz nechci

katarina82
5. čer 2007

než jsem otěhotněla? Přes rok, ale pak už jsem to řešila s těmi doktory...

rosall
5. čer 2007

martan: to jsou jenom prvky.....neublíží a hlavně pomůžou..:o))))))..jaké máš ty příznaky, které jsou tedy falešné?

katarina82
5. čer 2007

rosall, zinek je super na spermie 😉 A taky selen, E, A a céčko 😉

rosall
5. čer 2007

Holky moje zlatý...já už půjdu spáti..neb jsem jak pramáti....mějte se hezky a doufám, že se zítra ufidíme..:o))))))))))))))

rosall
5. čer 2007

katarina:...ty jo...to tak být chlap mám spermie jako býky..:o))))))))))))))))

katarina82
5. čer 2007

rosall,já už půjdu taky, tak dobrou noc 😵

rosall
5. čer 2007

dobrou nočku...:o))))))))))))))))))))))))))))))

katarina82
5. čer 2007

rosall 😀 😀 😀

martan
5. čer 2007

katarina a jak to resily?
rosall ja vim ale proste se snazim jist zdrave, priznaky ktere jsou falesne to netusim minuly tyden jsem mela desne silny pocit ze jsem tehotna ale pak ten neg test:( ted zacinam mit pupinky na obliceji boli me podbrisek a mam tu zravou takze spis cekam ze prijde a nebo neprijde az po injekci mam desne rozhazeny cykly poprve jsem otehotnela v dobe tehu na ultrazvuku nic nebylo dostala jsem vyvolavacku a za 14 dni uz tam videla vacek

katarina82
5. čer 2007

První měsíc jsem byla na folikulometrii, aby se zjistilo, jestli mi vůbec rostou folikuly ve vaječníkách a pak na krev, jestli ovulace proběhla jak měla, když to bylo ok, tak poslali chlapa na spermiogram-ten dopadl taky ok, možná taky proto, že už se tři měsíce ládoval tím Selezink ACE, tak hned za týden mě objednali na laparku, ta taky dopadla dobře, dostali jsme příkaz se snažit hned po příchodu z nemocnice a pokud do tří měsíců neotěhotním, tak mě pošlou do CARu. V lednu to byli tři měsíce, tak jsme byli na první schůzce domluvit se, že zkusíme inseminaci, koncem února jsem měla jet na hormonální profil, který se bere 3-4DC a to už jsme tam nedojeli 😵 Myslím, že jsem to tu někde včera psala, asi v //-hlaste!

cert..ova
5. čer 2007

taky jdu spinkat, tak se mějte krásně, pa pa

katarina82
5. čer 2007

ja taky, pa

ivett25
6. čer 2007

Krásné ránko holky, tak jak se dneska cítíte? Nějaké nové postřehy? Třeba // u jizu?! 😵

cert..ova
6. čer 2007

Dobré ráno všem ahoj ivett25, mně je pořád blbě a teď po ránu na prd, teda, jestli nebudu těhotná, tak se snad i budu bát, co to je ☹

margarita1
6. čer 2007

Ahojky
katarina82- mohu se zeptat,jak se provádí folikulometrie?
Díky moc za info

ivett25
6. čer 2007

cert..ova, tak to jsme na tom podobně! Mě se dneska ráno cestou do práce udělalo špatně od žaludku, polil mě pot. Fakt jsem se už těšila, až dojdu do práce a sednu si! Tady je to už lepší. Ale když to nebude těhotenství, tak taky nevím, co se děje?!
A do práce dneska jdeš?

margarita1
6. čer 2007

Holky a dělali jste si testík? Já jo a negativ a MS nikde

cert..ova
6. čer 2007

ivett25, naštěstí ne, ale zítra jo a dělám v cukrárně, takže fůůůůůůjjjj 😠 , jinak se mi k tomu přidala zácpa a to jím zeleninku, soju a tak a taky a je to na prd a to se ještě bojím zatlačit, kdybych náhodou byla těhule, hrůůůůůzzzzaaa ☹

jizu
6. čer 2007

Ivett25 - novinky. Ne //, ale MS ☹
Rosall a Ivett - udělejte si testíky, ať už víme, jestli nás tady opustíte a vrhnete se do jiné diskuze 😀
Cert..ova - držím palce, ať ti to vyjde!!!!!

cert..ova
6. čer 2007

ivett25, je ale pravda, že si myslím, že jsem těhotná, jenže teď záleží na tý první menstruaci, jestli se to odplaví nebo tak něco a kdy to máš dostat?

margarita1
6. čer 2007

Holky a jak dloho se snažíte o mimi?

ivett25
6. čer 2007

jizu, tak to mi je moc líto! Takže teď do toho bušit o 106, abys příští měsíc konečně našla ty //! 😀 😀 😀

cert..ova, já to měla dostat v pondělí a stále nic! Tak začínám malinko doufat! Dneska mě sice bolí podbřišek jako čert, tak uvidím!

Jinak test si plánuju udělat zítra. Mám svátek, tak pokud by to vyšlo, dala bych si nádherný dárek. Ale fakt tomu moc nevěřím! Pokud budu mít nervy si ten test zítra udělat, tak vám dám hned vědět! 😀 😀

ivett25
6. čer 2007

margarita, my se snažíme 9 měsíců (od svatební cesty 😢 )!!

margarita1
6. čer 2007

ivett25 - záleží, kdy jsi měla OVU, ono se to ukážew asi 14 dní nejdříve po ní

rosall
6. čer 2007

zdarec holky
jizu:...ach jooooooo....jakýže jsi měla ty příznaky, podle kterých jsme usuzovaly, že aby s mohla být?
Testík nehrozí....mám to dostat až 10..dnes mám 29.DC..a pak jestli to nepřijde, bych ho prubla tak po deseti dnech.....páč odpočítávám dny, kdy jsem se začla měřit...a 18.den je to až 10.den po plán.ms. Teplota dnes 37

ivet25: jak jste dopadli????.....složil taťka zkoušku z dospělosti???..:o))))))

cert..ova:...já si to taky myslím,že jsem...i když včera mi bylo tak fajn, že jsem si říkala, že nebudu......ale dnes mi bylo ráno taky špatně....ale jinak mám všechny příznaky, co mi začínají vždycky týden před krámama..bolavý prsa, a beďary...:o((..ale to ještě nic neznamená..:o)))

margarita:...a kdy jsi to měla dostat?

cert..ova
6. čer 2007

jizu, také mě to mrzí
ivett25, vůbec to nemusíš dostat i když tě bolí břicho, já to měla u druhé dceri, ale nedostala jsem to a za 9. měsíců už řvala na sále 😀

ivett25
6. čer 2007

margarita, tak dle mých výpočtů jsem ovu měla 19.5. (přesně na "výročí" 9 měsíců od svatby 😀 ), tak jsem nic neponechala náhodě, mužíčkovi o ovu nic neřekla, a od 16.5. do 22.5. jsem ho každý den pravidelně sváděla! To by v tom byl čert, kdyby se to nepovedlo! Tzn., že bych to už i mohla poznat?!

jizu
6. čer 2007

Hmm, je vtipný, že zítra letíme do Říma na svatební cestu. Perfektně si to asi užiju s MS 😒
Margarito - já jsem první měsíc bez HA, takže jsem ani moc nedoufala. A kdy tys to měla dostat? Tak zkus další test, když tenhle byl negativní a ještěs to nedostala. Co?
Ivett25 - zítra už nebudu na netu, tak srašně moc přeju, aby to vyšlo!!!!! Hned až se v pondělí vrátíme, tak to tu projedu, abych věděla, jak jste na tom.

jizu
6. čer 2007

Rosall - bolely mě bradavky, břicho - křeče, nafouknutý, pořád unavená, beďary 😀 - teď vím, že je to z vysazení HA.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru