Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

cert..ova
6. čer 2007

myslíte si někdo, že příznaky můžou být brzo po oplodnění?

katarina82
6. čer 2007

Rossal, vyspali jsme se docela dobře, ale dneska bychom spali i délo 😒 Jenže chlap odešel do práce, tak mě to vzbudilo a navíc vyhlížím posťačku s dalším balíkem 😵

margarita1
6. čer 2007

katarina82 •- jak to poznám? Popsala jsem Len teploty a ta mi napsala, že Ovu podle teploty byla, byla během 3 týdnu jen jedna takto vysoká a jinak po OVu +2 stupně před OVU to taky odpovídalo?

cert..ova
6. čer 2007

jé moje fenka začala hárat, doufám, že mě nenakazí 😀 😀

rosall
6. čer 2007

cert..ova: rozešli jsme se kvůli více věcem.....dva roky jsme se snažili...a mě totálně kleslo sebevědomí, začaly mě padat vlasy, připadala jsem stará a neplodná...stloustla 10 kg...byla jsem nervní, změnila práci..furt jsem na něj řvala......i když on má taky svoje chyby, je pohodlnej až hrůza....priorita kamarádi...........až jsem ho vyhodila...nooooooooo.......vůbec jsme nebyli v kontaktu až v únoru....do března jsem se držela...pak jsme si začali psát sms...a v dubnu spolu začali vyjíždět na víkendy....to mi taky řekl, že jsme už spolu a že patříme k sobě...........před minulý týden, jsme se dohodli, že bychom se začali vidět i v týdnu, že si to v práci nějak zařídím ,a le zatím do toho nebudeme tahat moji dceru....v sobotu jsme měli všichni společně s dcerou jet na celodenní výlet...a ozval se až ve 4.....tak jsem jela s kámoškou...a včera jsem mu psala, že odjíždím z práce dřiv a že holka bude u táty...už asi po třetí..a on že spí....a nic...:o(((((((((((((((

katarina82
6. čer 2007

margarita, jo to jo, to vypadá na ovu, ale nějak se mi nelíbí ten pokles bez ms ☹ To je nějaké divné... Škoda, že to nemáš na FF, abychom to viděli přehledněji.

certova, co znamená brzo?

ivett25
6. čer 2007

Já to asi fakt nevydržím a zítra to prubnu! Škoda, že nemám test v práci! Už bych byla na wc a tlačila ze sebe nějakou tu kapičku! 😀 😀 😀

Katarina, ty se máš! Být doma! Taky bych byla a čekala na ten den. Ale tady v práci, je to fakt nuda. Teda kromě netu! Vlastně jsem nestihla ještě nic udělat, ale za chvilku dorazí šéf, tak net budu muset omezit! 😠 😠

cert..ova
6. čer 2007

rosall, tak to je hodně divný, opravdu tam nevidím moc velkou snahu z jeho strany, musí ti to vysvětlit, aby si věděla na čem si

margarita1
6. čer 2007

cert..ova - souhlasím rosall

rosall
6. čer 2007

katarina: jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů...nový hadříky..:o))))))))))))))))))))))).....zařizujete už nějak pokojíček?

katarina82
6. čer 2007

ivet, víš ale co, já jsem si ten test dělala z ranní moči a taky jsem se snažila už večer málo pít, aby to bylo hooodně koncentrované. Nebo si to naplánuj na večer, jestli nevydržíš do rána, ale moc nepij. Já to tak dělala s OVU testy. Musela jsem vydržet i 4-5 hodin nepít a pak byly hezky vidět.

Jinak doma to není nic moc. Musím furt ležet, chlap furt v práci, nuda, prdel přeležená a bolavá... Ale lepší než v nemocnici, no...

ivett25
6. čer 2007

rosall, taky si myslím, že by sis ho měla hezky posadit ke stolečku a namířit na něj lampičku, aby začal s vysvětlováním! 😉

cert..ova, tak to by bylo fajn, kdyby tě nakazila,ne?! 😀 😀

cert..ova
6. čer 2007

katarina82, co máš za problémy, že musíš ležet?

cert..ova
6. čer 2007

katarina, no je mi už týden blbě a menses mám dostat asi za 14 dní

rosall
6. čer 2007

margarita: taky mi přijde, že se to neuchytilo...ale zítra se uvidí, hm?...jaká bude teplůtka, co?

margarita1
6. čer 2007

rosall- a co ty na to říkáš?
No uvidíme, jsem z toho nějaká zmatená

katarina82
6. čer 2007

rosall, jj, nový hadříky. Ale ty už mám v albu. Pošťačka mě zabije... Koupila jsem ji Toffife, tak snad nebude moc protivná. I když příští týden příjde ta růžová bomba, co jsem objednala včera...
Pokojíček zatím ne, budeme malovat asi o nebo po prázdninách. Zatím jsem tu právě teď nakvartýrovaná já a můj zvěřinec 😀

cert..ova
6. čer 2007

rosall, no právě, že ne, ona to dostala, víš a já nnnnéééécchhhcicic 😀

katarina82
6. čer 2007

certova, ty neměříš BT, jo? Tak to je asi ještě fakt moc brzo. Běžná délka fáze po ovu je těch 14 dní, když už je to 18dní vysokých teplot, tak je to nadějný.

Jinak mám furt něco, v prvním trimestru jsem furt špinila a nikdo nevěděl proč, já vlastně i měla slabou mrchu než jsem si dělala test, no a teď jsem před 14-ti špinila po delší době zas, tak jsem jela do nemocnice a tam mi zjistili, že mám moc nízko placentu ☹ Zasahuje do porodních cest, doktor se mě ptal, jestli si tam už chci jít lehnout, ale nakonec jsme se dohodli, že když budu hodná a poslouchat, tak můžu být doma, tak nesmím nic dělat, nic zvedat, nesmím moc nikam chodit, co nejvíc ležet a tak.

cert..ova
6. čer 2007

rosall, já bych mu ukázala, že ho až tak nepotřebuješ, aby si tebou nebyl zas tak jistý a začal trochu žárlit

rosall
6. čer 2007

margarita:....uvidíme zítra....mezi jasný příznaky těhotenství patří zvýšená bazální teplota.....a pokles znamená neuchycení......jak říkáš..máš tu ms...rozházenou....může tam být i jiný zdravotní důvod...proč jsi nedostala.....já měla např. velké množství mužského hormonu...cysta, zánět....

ivett25
6. čer 2007

rosall, počkej, ty máš pocit, že těhu nejsi? Nebo jsem to pochopila špatně? 😨 😨

cert..ova
6. čer 2007

katarina82, tak to je pruda, ale co bychom pro ty uzlíčky neudělaly, že 😵

rosall
6. čer 2007

ivet25: margaritě...jsem psala...na základě vysledování jejího grafu........já mám pořád šanci být těhotná, protože tu diane jsem brala právě na srovnání toho muž.hormonu

katarina82
6. čer 2007

Jj, tak jak říká rosall, je hodně důvodů, většinou hormonálních. Já tedy měla všechno super a i tak to nešlo ☹

margarita1
6. čer 2007

rosall-no uvidíme, jinak teploty zvýšené po Ovu se drželi týden, uvidíme , co zítra teplota ještě si asi koupím tedy test, jsem z toho blázen

rosall
6. čer 2007

cert..ova....to já mu dávám jasně najevo, že když on nemohl, že jsem si vyšla do společnosti...a tak......teď zahájím taktiku "být uražená"....nereagovat nic............protože když si začneme zase psát...jen mě to rozhodí...do ms...prostě budu v klidu...ať se staví na hlavu

rosall
6. čer 2007

margarita:...teploty, co ukazují , že jsi těhotná se musí udržet víc jak 18 dní.....a len je na to odbornice podle toho, co jsem četla její příspěvky...takže.....taky dej na ní

katarina82
6. čer 2007

certova, no právě, přinejhorším bych šla i do té nemocnice, ale dokud to není vyloženě nutné, tak se budu radši nudit doma. Blbý je, že nemůžu se psem, ráno ji vezme můj než jde do práce a pak mi pro ní chodí až odpoledně mamina, takže to bobek malá musí vždycky vydržet. Ale já fakt nemůžu, je velká a těžká a kdyby mě škubla, tak by to mohlo dopadnout blbě 😢

rosall
6. čer 2007

katarina:..jojo..jen se nám starej..o naše miminko..:o)))..a buď v klidu.....a hodně se směj.....:o)))......a za další..ještě štěstí, že ti nezakázal mlátit do klávesnice..:o)))))))))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru