Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

katarina82
6. čer 2007

🙂

rosall
6. čer 2007

nazdár..no konečně holky.....co balík?...došel nakonec?..byly dnes nákupy..:o))))))))))))))))))

katarina82
6. čer 2007

rosall, neee 😠 Prý dorazí zítra, tak jsem zvědavá... Jinak dneska nákupy nebyly 🙂 Naštěstí... I když do půlnoci je ještě času... 😀

rosall
6. čer 2007

katarina....to naštve, co?....už bys do toho navlíkala dalmatinku, viď?.....a kde ty máš manžílka, že býváš tak pořád doma sama?

rosall
6. čer 2007

katarina:...není tady nějaký trik na to, když se pošle odpověď, aby to neskočilo zpátky na přehled všech diskusí?

katarina82
6. čer 2007

V práci ☹ Povýšil a končí až kolem desáté 😢 A navlíkla bych to dřív na králíka, protože na tu přerostlou potvoru by se nic nevlezlo 😠

rosall
6. čer 2007

...to je hrůza...no já se příští týden...do práce stěhuji...bydlím v ji a pracuji v humpolci..takže dojíždím.......je těžká uzávěrka...bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů..............no jo no....když někdo živí...musí se holt otáčet...:o))))))))))))))))))))))))))

katarina82
6. čer 2007

Jo hrůza, je v práci furt, ale co se dá dělat, penízky potřebujeme 😒
Ty taky děláš od nevidim do nevidim, co?

rosall
6. čer 2007

katy, jo.....taky...noooooooo....měla jsem pohodu, ale pak přišla nabídka, co se neodmítá...jak by řekla moje maminka "musela bys mít hřebík v hlavě, abys to nevzala".....a přešla jsem do jiné práce....a od té doby...mám svůj osobní život jenom o víkendech....a někdy, když se urvu..:o)

cert..ova
6. čer 2007

holky, loučím se s vámi, pěknej večer, pa,pa

rosall
6. čer 2007

certice...néééééééééééééééééé....ach jo....

katarina82
6. čer 2007

No tak to je i mojím chlapem... Je tam furt, už jsem si zvykla, že jsem často sama, bývá v práci i o víkendech, ale zase za to pak dostane volno přes týden, tak to ještě jde, aspoň se mnou může v pondělí na ten velký ultrazvuk.

katarina82
6. čer 2007

certova, pa 😵

rosall
6. čer 2007

katarina:.....je to náročné...tato doba....já už i přemýšlím v dimenzích....kdyby se to tedy s přítelem potentovalo......že bych musela být doma půl roku...a pak poslat mamku na mateřskou......abych rodinku uživila......

katarina82
6. čer 2007

rosall, to je hrůza už takhle uvažovat ☹ Nech toho, musíš myslet pozitivně 😉 Furt mi to přece vtloukáš do palice. A co přítel?

rosall
6. čer 2007

......no od té doby už nic...napsal..jako by se nechumelilo...že má moc práce......a já teď jsem odmlčená.....sice mám srdíčko sevřené....ale musím ho nechat.....to nejde nutit, musí chtít sám.....být se mnou..ne jenom po sms a mejlech..ale i fyzicky.......máš pravdu, budu pozitivní......když pomyslím na tebe, jak tam někde ležíš s břuchem, psem a králíkem...tak to mě fakt rozněžňuje..:o))))))))))))))))))))))))

katarina82
6. čer 2007

No ony teď obě na mě serou 😠 Pes je unavený ze zahrady a králík s ní solidárně leží rozvalený na zemi... Takže mám vyjimečně sedačku jen pro sebe 😀
Jo a kdy by s tebou jako měl fyzicky být, když jsi furt v práci? 😖

rosall
6. čer 2007

....no jenže když už jsem mu asi 3x napsala, že jo...že můžem být spolu, tak spal, nebo byl unavený nebo něco měl.....ani nevíš, jak je mi to líto.... 😢 😢 😢 😢 😢 😢
ale nebudu to teď řešit ...počkám až bude vyřešíno......buď za ním přijdu....s dopisem a fotkou s ultrazvuku.........nebo to půjdu rozseknout, jak dál.....

máš alespoň veselo se zvířaty....žijete v bytě..nebo domku...vždyť já ani nevím, z kterého měst jsi?...jestli to není tajný

katarina82
6. čer 2007

Jo se zvířaty je veselo. Někdy až moc 😀 Bydlím kousek od Ostravy, zatím furt v bytě 😖 Plánujeme domeček, ale furt nějak není dost peněz ☹

rosall
6. čer 2007

katarina:...já mám ještě tu 14letou dceru...ale to je puberťačka...hadr..:o))))))))))....dnes šla zase k tátovi...že jde do školy na devátou......je s ní taky veselo.....má takovou školu, že se ve světě neztratí.....:o))))))))))....

na domeček si myslím taky..:o)))))))))))))....někde na vesnici v přírodě..:o))))))))

katarina82
6. čer 2007

Rosall, 14-ti letou? Jak jsi to stihla? 😉

Jinak ten domeček vidím taky tak.... Příroda, klídek... Ještěže máme cca 5 minut autem zahradu s malinkým domečkem, ale ne na bydlení, tak tam jezdíme uklidnit se, vypadnout z města, pes si polítá, bazének, ticho... Teda pokud soused neseká pole, co má vedle 😠

rosall
6. čer 2007

katarina:...noooooooooooooooo...v osmnácti.....se mi to přihodilo.....hned na poprvé.......no jo no , to jsem byla mladá a plodná samička...:o))))))))))))))))))............

katarina82
6. čer 2007

😀 kéž by to tak šlo teď, co? 😵

katarina82
6. čer 2007

Ach jo, teď mi volal chlap, asi desetkrát mi musel říct počkej, protože po něm zas někdo něco chtěl, takže to fakt vypadá do těch desíti ☹ No co se dá dělat... 😖

rosall
6. čer 2007

noooooooooooooooooo....:o))))))))))))).....říkám dva roky snažení a nic.....je pravda, že po tom rozchodu jsem se dala do kupy......změnila stravovací návyky a životsprávu....shodila těch nabranejch 11kilo......nabrala trochu sebevědomí...když se po mě začali chlapi zase dívat...:o).......hodně četla.....a celkově jsem cítila...že se začínám srovnávat.......proto bych se na druhou stranu ani nedivila, kdyby se to ujalo.....dnes jsem ale trochu projela diskusi...problémy po vysazení hak...a trošku mě to vychýlilo...protože tam taky maj nafouklá břicha...bolící prsa...:o))))))))....beďary....atd.....mám symptomy obou dvou stran..:o)))))))))))))))))))))))))))

rosall
6. čer 2007

katarina:......nesmuuuuuuuuuuuuuutni, nesmíííííííííííííš.......mímo musí čerpat endorfiny štěstí..:o)))))))))))))))))))))))))))))))

katarina82
6. čer 2007

Nesmutním, ale nadšená taky nejsem, ale jsem už unavená a já sama ani neusnu 😒 Jsme zvyklí chodit spát spolu, u nás není, že by jeden zůstal na netu a druhý šel spát... Takže když byl minulý týden v Brně na služebce, tak mi přes půl hodiny volal z postele.

Jinak s těmi příznaky je to těžký... Ono to fakt může být to i to. Škoda, že jsi neměřila dřív, že bychom věděli jak dlouho od ovulace jsi a jestli jste se do těch dnů nějak strefili 😀

rosall
6. čer 2007

...katarina:.....to je hezký...ty jo..i po těch letech, viď....to je fakt vzácný...já ze svého okolí neznám jediný pohodový vztah....:o(

já vím s tím měřením..ale já jsem s tím vlastně taky nepočítala......mě zaskočilo to vypouklý tvrdý břicho.....v neděli 27.....a vlastně se drží do dnes............no a v sobotu jsem si říkala zkusím se změřit...jestli jsme třeba vůbec ovulaci měla....no a podle těch teplot vypadá, že ano.......teď je otázka.....jak říkáš...jestli jsme se trefili..:o)

rosall
6. čer 2007

katarina:...ty teploty by pak trvali až až...nebo po nějakém čase těhotenství klesají?

katarina82
6. čer 2007

rosall, tak my se taky umíme i pohádat. Vlastně jsme se ty první tři roky furt jen hádali. Ale fakt jak psi, to padlo sprostých slov 😀 Milionkrát jsme se chtěli rozejít a jednou po dvou letech jsme to fakt udělali, ale po měsíci jsme se zas sčuchli a tak to zůstalo. Pak jsme spolu začali bydlet, tak ten první rok byl taky pěkný maso... 😀 Ale teď už jsme z toho nějak vyrostli nebo co. Už se hádáme jen vyjimečně. Nevím jak to, ale je to tak.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru