Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

sweethy
31. srp 2006

Myslíte, že je možné abych byla těhotná, když 4 dny před očekávanou MS nemám absolutně žádné příznaky a ještě jsem teprve 1. měsíc po vysazení HA? Vím, že je to individuální, ale jen jestli můžu aspoň doufat 😉

lauriem
31. srp 2006

Sweethy: Jasně, proč ne? 🙂

len
31. srp 2006

Doufat můžeš pořád, spousta těhotenství je bez příznaků 🙂

sweethy
31. srp 2006

Tak děkuji, bylo by to fajn 😵

kacenka.p
31. srp 2006

Chi chi, tak diky za tolik optimismu z vasi strany.No asi to zatim nebudu moc zkoumat. Stejne na teho testy mame jit az 11.9. Tak do te doby nejak musim zvladnout zajistit radne dodavny mleka, koupit si dost krabic kapesniku na slzycky od smichu a porozhlednout se v odchodech po sexy podprsenkach pro hrosice 😀
Lauriem preji ti radostny pohled na testik kde urcite budou // .

lauriem
1. zář 2006

Kačenko, mělas pravdu. Mám dvě čárky!!! Huráááá. Ale ta druhá je hrozně slabounká. Nefantazíruju, viděl ji i manžel, takže jsme to společně obrečeli 🙂

len
1. zář 2006

Lauriem, gratuluju! 🙂

lauriem
1. zář 2006

Len, díky. Nechci jásat předčasně, už jsem o jedno mimi přišla. Ale tentokrát cítím, že to bude dobré. Tak nám držte palce 😉

matulka23
3. zář 2006

ahoj holky chci se zeptat jestli muzu byt tehotna ikdyz jsem dostala ms a je mi porad spatne a bt se drzi 37,2 poradte mi prosim myslite ze se ukaze i vecr v testu jestli ano ci ne jsem tehu?uz 2mesic neberu antikoncepci dekuji za odpoved

len
3. zář 2006

Pokud byla MS spíš slabší a teploty ani několik dní po ní neklesají, těhotenství je docela dobře možné 🙂

lauriem
4. zář 2006

Dnešek přinesl velké zklamání. Přes víkend jsem začala krvácet a dnes mi dr. řekla, že jsme o mimi přišli. 😢
Už jsem to obrečela, manžel je mi velkou podporou, tak to musíme zvládnout a příště to už určitě vyjde. Držte nám palce.

len
4. zář 2006

☹ Tady je to dneska samá smutná zpráva ☹ Tak samozřejmě budeme MOC držet palce!!! 🙂

veverka.r
4. zář 2006

Lauriem - to je mi moc líto, opravdu není co závidět. Kolem mě o fazolku přišli dvě holčiny.
Ale všechno se v dobré obrátí. 😉
Neztrácet naději.

lauriem
4. zář 2006

Holky, děkuju za podporu. Musím se držet. Už je to podruhé, tak vymýšlím, co je špatně. Naštěstí nemáme žádné časové omezení a můžeme se snažit hned, protože to bylo takhle brzy - vlastně to odešlo jakoby s první MS

kacenka.p
4. zář 2006

Lauriem, jen zeny, ktere prozily to co ty, dokazi presne pochopit, jak ti je. Ani nevis, jak me to moc mrzi. Posilam ti velke obejmuti. Az to nejhorsi preboli, mam pro tebe par rad jak dal. Ted zkus si co nejdrive procistit hlavu, nabrat sily, neztracet optimismus a delej si co nejvic dobre. Vse co ti dela radost si dopravej ve velkem. A ty a tvuj manzel se znovu a s cistym stitem pokusite znovu! Taky v nejtezsich chvilich myslim na to, ze ten nejvetsi poklad mam vedle sebe v podobe manzela. Nekteri nemaji ani toto stesti. Nejdulezitejsi na svete jste vy dva! A pokud osud bude prat a ja jsem pevne presvedcena o tom, ze ano, brzy budete to sve stesti prenaset na maleho mrnouska ve tvem brisku! Hodne stesti a hlavne sil!

lauriem
5. zář 2006

Kačenko, děkuji!!! Napsala jsi to moc krásně. Úplně jsi mě dojala. 😅
Abych to trochu zlehčila: Opravdu si dopřávám, včera sjem spořádala 1/2 kg polosyrové roštěnky. Měla jsem nejspíš deficit po tom velkém krvácení. dnes už je mi o 200% lépe. Práce mi pomáhá zapomenout. A můj muž je úžasný, je moc statečný.

leniik1
5. zář 2006

2 pozitivní testy mi otevřely oči.Vůbec nemůžu uvěřit.Je to jako sen. 😵 A stalo se to strašně nečekaně.Při mé nepravidlené ms a zdravotních problémech je to skoro zázrak.Ale vůbec nevím jak dlouho a nemám to potvrzené od Dr.Ještě vyčkám pár dní test zopakuji a pak se objednám. 😵

vero
5. zář 2006

Leniik, moc gratuluju. Držím palečky. 😉

Lauriem, je mi to moc líto. ☹ Ale drž se a věř, že to příště už vyjde. Víra je mocná čarodějka. 😉

leniik1
5. zář 2006

vero moc děkuji 😵 Jsem šťastná 😢 Pořád brečím a směju se při tom.

marinka
5. zář 2006

lenniku, tak to je boží!!!!!!!! Super, moc gratuluju, hurá!!!!

leniik1
5. zář 2006

Lauriem strašně mě to mrzí, vím co to je.Jednou jsme si to prožila proto to zcela chápu.Ale věř, že se to obrátí a budete šťastní moc...Přeji vám to.

leniik1
5. zář 2006

marinko moc moc děkuji 😵

ivusenka
5. zář 2006

Lenniku, z dubnových nevěst 😉 , vím co jsi v minulosti prožila a proto ti přeju tohle neuvěřitelné štěstí, hrozně moc ti gratuluju, je to zázrak 😉

leniik1
5. zář 2006

ivus 😵 je.Vůbec jsem to v tuto dobu nečekala.Kdykoliv jindy ale ne teď.O to víc mě to zaskočilo.Ale je to úžasný.Ivus a co ty už taky //?Moc ti to přeju. 😵

ivusenka
5. zář 2006

Leniku, moc bych si to přála, minulý měsíc to už vypadalo nadějně, ale zase k nám mimčo nedošlo ☹ , takže musíme zkoušt dál. Leniku strašně moc ti to přeju a závidím dohromady, je skvělý, že jsi na to vůbec nemyslela, proto se to povedlo

vero
5. zář 2006

Leniik, úplně z Tvých příspěvků cítím Tvoji obrovitánskou radost a štěstí. Je to fakt nádherný. 😵 Tak ať je všechno v pořádku. 🙂

ivusenka
5. zář 2006

Leníku, už jsi to dala vědět manželovi ?

leniik1
5. zář 2006

Ivuš určitě to nevzdávej ono ta cestička může být dlouhá nebo trnitá, ale nakonec vás osud odmění.Já věřím v to lepší a snad zabralo i to, že jsem to už tak nějak vdala s tím že pokud se to má stát někdy stane.Teď už jsem se věnovala jen manžovi a malému pejskovi a včera //.Po tak dlouhé době...
Ivuš nedala až to bude jisté na 100% od Dr.Holky moc díky, pořád brečím.Ani nevím proč směji se brečím jsem jak zcvoklá 😅

ivusenka
5. zář 2006

Plně chápu Tvoje city, to jsou projevy obrovského štěstí 😵 . Leníku, a kolik dnů ti meškala MS, že jsi se otestovala ? Cítila jsi na sobě nějaké příznaky nebo cítíš ?

leniik1
5. zář 2006

Meškala mi jen 5 dní, ale bylo mi divný, že nemám chuť k jídlu.To se u mě nevidí.A z mojí milovené čokolády mi bylo blbě.Ani jsem se na ni nemohla kouknout. 😀 A to jsem jí jedla pravidelně moje nej pochoutka 😉 Pak mě bolela hlava a podbřišek.Poslední 2 dny to bylo jakobych to měla dostat a přitom nic a ještě to píchalo.No a duševně jsme mimo naprosto šíleně.Dokonce tak že na dnešek sjem si vzala volno. 😅 A pořád přemýšlím odpočívám jsem na pc směju se brečím, chodím ven s Kiruškou.Je to divný.Jo a zdá se mi že mi krvácí zuby moc při čištění. 😖 Ale to se dá vydržet.A musím se tu vykecat protože to enchci z okolí nikomu říkat, tak se prosím nezlobte že o tom pořád píšu ale těžko se to dusí v sobě.Ale zase nechci po zkušenostech z minulosti plašit a pak vysvětlovat..znáte to.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru