Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

katarina82
8. čer 2007

ygreen, dneska nee. Ono to každý den taky není ok. Zkuste to zase zítra 😉

ygreen
8. čer 2007

to si manžel oddychne 😀 těch 14 měsíců, po které už neberu HA, jsem jak utržená ze řetězu a nedám mu chvilku pokoj 😀 😀
Tak děkuji za rady a přeji krásnou dobrou noc 🙂

katarina82
8. čer 2007

dobrou noc 😵

rosall
9. čer 2007

ahoj katy ...jak jte se vyspinkaly....holky moje?..:o))))))).......katy ☹ ..pomalu to vzdávám , nevím.......dnes jsem se vzbudila v noci po druhé hodině...pro jistotu jsem zastrčila teploměr.....a teplota 36,6.....chytla jsem nerva,bulela...pak jsem se ve 4 donutila usnout..a v šest jsem už měla 37,2..ten druhej výsledek se určitě počítat nedá...... ☹ ..prsa už bolej míň........je to asi v pytli, co myslíš?

ygreen
9. čer 2007

ahoj ros, určitě musíš brát v potaz jen tu hodnotu, kterou jsi naměřila ve stejný čas jako jindy. Tělo má během dne různé teploty. Během hodiny teplota stoupá o zhruba 0,1 🙂 A ty prsa jsi si určo vsugerovala 😉

rosall
9. čer 2007

ygree...nevím, nevím.......vidím to, že je v pytli................snad , když je ženská těhotná...si tělo udržuje teplotu vyšší pořád, ne?...co já vím.......od rozuzlení záhy už mě dělí jen pár dní..

rosall
9. čer 2007

jedu k vodě...papa......

ygreen
9. čer 2007

Vyšší určitě, ale i tak bych řekla, že ji během dne snižuje a zvyšuje. Nu nevím, na to je tady odbornice Len ze snažilek nad věcí 😉
Neboj určo to vyjde 😵

katarina82
9. čer 2007

Ahoj rosall, vyspinkaly jsme se docela dobře, ale šly jsme spát strašně pozdě, až kolem jedné, protože jsme řešili zas auto 😖 Michal chtěl to moje prodat, ať neplatíme tak vysokou pojistku-je to dvoulitr, a že by mi koupil nějakou malou mrdku-jak on říká 😀 Já totiž teď vůbec neřídím, nedělá mi to nějak dobře, takže mě vozí naši nebo brácha a je pravda, že mi to stojí celé dny jen před barákem. Ale nakonec mi to teda zůstane 😎

Ta tvoje teplotka...Zbytečně jsi brečela...Ty tele...Tak brzo nemůžeš měřit. To nejde! Četla jsi všechny články o BT? Musíš měřit furt ve stejnou dobu. V noci tělo teplotu snižuje a pak zase každou hodinou o stupínek vyleze. Já když chodila na ranní a měřila tím pádem před pátou a jinak normálně v sedm, tak jsem k té teplotě před pátou připočítala dva stupínky. Mě to teda sedělo přesně. A když jsem pak zase vstávala v deset, tak jsem si to odečetla. Fakt mi to sedělo a i když jsem vstávala každý den jinak, tak na mých grafech byla ovu krásně vidět a sedělo to 🙂 Takže ses jen zbytečně vystresovala. Možná by to nebylo 37,2 ale třeba jen 37, protože ty nervy ti to trošku zvýší, ale určo to nebylo jen těch 36,6 😎 Na to dám krk 😉

rosall
9. čer 2007

katarina:...právě jsme se vrátily od vody....byla jsem načerpat klid......rozešli jsme se s přítelem....řekla jsem mu, že takhle to dál nejde.....a že je konec, že chvíli počkám, a ať mi už nepíše...a když potom jo, tak že se k sobě vrátíme už jako partneři..........no to víš..bulela jsem hrozně.........psal mi sms, že má výčitky, ale že to momentálně tak cítí, ale že myslí, že se brzy uvidíme..........dnes to je tedy den..

u vody jsem ale načerpala klid, prošly jsme se lesem.......a bylo fajn....

tak michal ti chtěl prodat auto? lump jeden?...:o)))))))....jinak jak jsi se měla ty celý den.

krista
9. čer 2007

Ahojky holky omlouvám se že se vám pletu do diskuze. Slíbila jsem že se ozvu jak jsem dopadla. No začínám špinit, ale zatím jen dva dny špiním takže nevím.

Rosall moc mě mrzí, že jste se s přítelem rozešli ☹ Přeju pevné nervy a nebuď smutná 😉

katarina82
9. čer 2007

rosall, tak to je mi moc líto 😢 Doufala jsem, že to nějak pořešíte a že to bude ok. To se nedivím že jsi brečela, já bych řvala jak želva ☹ A co si teď o tom myslíš? Jaký máš z toho pocit? Myslíš, že se to zas dá dokupy?

Já se měla dneska docela fajn, bylo krásně, sranda...Až na to, že tam jeden č...k asi od půl třetí sekal strunovkou obrovské pole! No normálně psychopat. Teď jsem odjížděla a ještě furt to neměl. Kravál jak blázen, no děs. Normální člověk by dal dvě kila sousedovi a ten by mu to sjel za deset minut traktorem, tak na tom strávil celý den a musel stejně vyplýtvat plno benzínu... Ach jo...

Auto se prodávat nebude. On by mě jako nenechal bez auta, ale přijde mi nesmyslné kupovat něco, do čeho stejně zas nasypeme škváru, protože už těch zkušeností taky máme dost. Navíc tohle mám asi tak teprve tři měsíce...

cert..ova
9. čer 2007

ahoj všem, tak jaké jsou tu novinky? ještě jsem to nepročítala ☹

katarina82
9. čer 2007

krista, špinění není ještě katastrofa. Měříš teplotu? Nebo zkus test.

Ahoj certova 🙂

cert..ova
9. čer 2007

ahoj katarina82, tak jak zvládáte ty vedra a co mimčo?
rosall, to mě opravdu mrzí a vysvětlil ti všechno?

katarina82
9. čer 2007

certova, mě ty vedra nevadí. Doma máme chládek a když jedu na zahradu, tak tam je zas bazén, takže v pohodě. Mimčo nic. Dneska se moc nehýbe, ale já ještě nemám moc pravidelné pohyby. Spíš jsem ráda, že si toho vůbec občas všimnu 😅

krista
9. čer 2007

Katarina82 teplotku bohužel neměřím ☹ Právě se na to chystám, jestli teda propukne MS tak po jejím zkončení, dřív jsem měřila ale nešlo mi to 😒

Jo už jsem si taky říkala nebo mi holky radily abych si koupila citlivý test a zkusila to, tak uvidíme 😉 Já to beru naštěstí sportovně, už jsem se nabrečela minulý měsíc 😀

cert..ova
9. čer 2007

katarina82, to víš, v tom vedru je unavený i mimčo, ať spinká a nezlobí, pak si toho užiješ dosti 😀

katarina82
9. čer 2007

krista, ještě počkej a když se mrcha nerozjede, tak bych šla do testu 😉

katarina82
9. čer 2007

certova, jj, ať hezky spinká, jen už jsem trochu nervózní z to pondělního velkého ultrazvuku 😖

krista
9. čer 2007

Dobře díky za rady. Mějte se hezky holky, užívejte víkendu - pokud máte volný 😵

cert..ova
9. čer 2007

katarina82, neboj, hlavně, že se hýbá,ale přesto vám držím palce,ať je vše v poho
rosall, četla jsem diskusi nazpátek a to si děláš srandu, co ti řekl o tom, kdyby si byla těhotná 😠 , tohle se opravdu nedělá

katarina82
9. čer 2007

certova, no doufam, ze to bude ok 😖 Vždycky před kontrolou stresuju...

katarina82
9. čer 2007

rosall, kde zas jsi???

cert..ova
9. čer 2007

katarina82, tak to ti naprosto věřím, ale zkus se nestresovat, ono to bude naprosto ok.

katarina82
9. čer 2007

certova, snad jo, ale furt je nějakej problém, tak už se hrozím... A navíc jdu ve středu k zubaři 😢 To je moje smrt. Já bych si radši nechala useknout ruku než jít k zubaři 😢

cert..ova
9. čer 2007

katarina82, no já jsem zvědavá na sebe, dneska mě zase celej den bolel pravej vaječník, přesně jako v těhotenství a to už mám dávno po ovulaci

katarina82
9. čer 2007

certova a kdy čekáš mrchu?

cert..ova
9. čer 2007

katarina82, to se nemusíš bát, on ti nic a kord tobě, v puse dělat nebude, oni nerady dělají něco těhulkám, pokud to není akutní

cert..ova
9. čer 2007

asi za 10 dní, ale nejhorší je, že mě všechno tlačí v podbříšku, myslím tím spoďáry, kalhoty a tak

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru