Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

katarina82
10. čer 2007

Já před tím testováním moc nepila, ale zas těch pár kapek, co jsem ze sebe vyždímala stály za to a // byly jak vyšité 😵

margarita1
10. čer 2007

tak pokud ten hormon tam je,tak by se to mělo ukázt ne? Já když jsem estovala naposledy, tak mi vyjela první a druhá a pak ta první zmizela, tak nevim, konečný výsledek jedna testovací čárka, tak nevíííííííííííím

margarita1
10. čer 2007

tak kdepak je naše rosall cooo? Já jí dám do půli 🙂))))))))))))))))))))))))

katarina82
10. čer 2007

cože??? Tobě se ukázala druhá čárka? Ony jsou označený, jedna kontrolní-ta tam musí být vždycky a druhá testovací.

margarita1
10. čer 2007

jo jako první a ta pak zmizela a ukázala se druhá, jak přeběhla ta fialková vlna. Jinak konečný výsledek jedna, tak že asi opět nic. No a zkusím to zítra, snad tomu dva dny pomohli 😀

margarita1
10. čer 2007

ale hodně piju, prostě se to nedá. Mám pořád hroznou žízeň

katarina82
10. čer 2007

margarita to je nějaký divný... A která teda pak zmizela? Tam se nemá objevit žádná fialová vlna a pak zmizet. Co máš za test?

margarita1
10. čer 2007

mamatest,jinak ta testovací zůstala

katarina82
10. čer 2007

testovací zůstala? Zůstat má kontrolní 😒

margarita1
10. čer 2007

zůstala tam ta co tam má být jako jednanegativ 🙂))) 😠

katarina82
10. čer 2007

aha 😀

margarita1
10. čer 2007

😀

katarina82
10. čer 2007

No tak snad tam zítra budou obě dvě, ať to tu nemusíme řešit, která zůstala 😉 😀

katarina82
10. čer 2007

rossaaaaalllllll 😠

margarita1
10. čer 2007

už budu muset, tak paček zítra 😉

katarina82
10. čer 2007

tak pa, držím palce 😉

margarita1
10. čer 2007

rosall na nás prdí, luxuje si v klídku svoje fáro. 😀

margarita1
10. čer 2007

tak páááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá zítra

rosall
10. čer 2007

já jsem tady a kde jste vy?.:o))))))))))))))))).......

katarina82
10. čer 2007

uff... Já už tě obrečela...

rosall
10. čer 2007

ty tady jsi?..:o)))))))))))

neobrečuj..:o)....tak jsi zvládla oslavu skvěle?...se strašně snížil tlak dneska....všichni jsme byli jak padlí na palici..:o)

rosall
10. čer 2007

jdu na záchod, bojím, bojím

katarina82
10. čer 2007

No jasně, že jsem tady. Furt čakám, že se objevíš 😠 A ty nikde. Jsi říkala o půl deváté a nic. Už jsem myslela, že tě vcucl ten vysavač... 😀

rosall
10. čer 2007

..tak zatím nic....hmmmmmmmmm

katarina82
10. čer 2007

vůbec nic?

rosall
10. čer 2007

....jsme byly vysávat s kámoškou, protože ona s sebou včera měla svýho psa...a ten mi nechal vzadu na sedačkách..chlupů asi tak, že by z toho mohlo bejt docela slušný čapí hnízdo..:o)...no a pak jsme se před barákem zakecaly....a kecaly ..a kecaly.....až na jednou...........jééééééééééžiši..deset hodin..:o))))))))..dcérka je dnes u exe...tak má volníčko

rosall
10. čer 2007

ne...teď vůbec nic...ani hnědka, ani červenka pekař......ale to znám...ono mě to takle mátlo i v minulosti....a pak.........chrrrrrrrrrrst.....už si nedělám iluze...možná malinko

rosall
10. čer 2007

co oslavička?..kolik vás bylo lidí?..nejsi unavená z toho dusna?

katarina82
10. čer 2007

Aha, tak to tě omlouvá 😀 Já už měla strach. Jinak ti musím říct co zas michal s tím autem..
Mě se zdálo nějaké divné, že z toho, že mi prodá to auto nějak sešlo... Ráno jedeme do toho Tesca, jdeme k autu a já mu říkam, kde parkuje. A on, že tam jak vždycky. Tak si říkám, že se mu asi pomrvila služebka a že přijel jiným autem a on, že když nechci nějakou starou mrdku 😀 , tak že mi koupil fungl. Jsem myslela, že si dělá srandu a on mi fakt včera koupil na leasing-samozřejmě fungl nové suzuki...

rosall
10. čer 2007

..a pište paní, neflákejte to..:o)))))))))))))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru