Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

katarina82
14. srp 2007

margarita, ale bez léků to bohužel často nejde. To já bych do sebe pro mimčo nacpala cokoliv. I raioaktivní tyč 😀
jj, rosall, už zase prožívá líbánky 😉

margarita1
14. srp 2007

katy já vím,ale zase nechci, kdyby se to pak podařilo,aly měl brouček živiny se samou chemií

katarina82
14. srp 2007

margarita, co by potom měly říkat holky po umělým? To zas nejsou pro mimčo takový drijáky 😉 Navíc k tomu přece papkáš vitamínky, takže má i dost zdravých věcí a hlavně, lepší být těhotná po lékách než zůstat bez mimča... Toť ale čistě můj názor. Buď prostě mimčo chceš a uděláš pro to všechno nebo... Já si vybrala tu první možnost a klidně bych šla i do umělého se všemi těmi injekcemi...

rosall
14. srp 2007

katy:...ehm, ehm.........já jaksi...se mi do toho v noci už nechtělo... 😔
jestli nebudeš muset přijet a naučit mě to..:o))))))))))))))))))))

margarita1
14. srp 2007

katy to jo,ale zase se nesnažíme až tak dlouho, chci to nechat do roka, jestli to nepřijde samo, maximálně tomu malinko pomoct a pak když nic tak přistoupit na jiný řešení. já myslím, jestli je u mě někde zakopanej pes tak v hormonech, nikde jinde

katarina82
14. srp 2007

rosall, 😀 😀 😀 Ale vsaď se, že bych ho našla 😀 Tak ať tě to Michal naučí, vždyť on ho našel taky hned...

rosall
14. srp 2007

margrit...ano, ano....vrátili jsme se k sobě...a teď drahouš sleduje mou křivku jako na trní..:o)))))))))))))..hrozně by si to přál..až ho musím krotit.....
čert aby se v těch chlapech vyznal..:o)

rosall
14. srp 2007

katy......to věřím...že bys ho našla...jo..řeknu drahoušovi, aby mě navedl..:o)))))))))

katarina82
14. srp 2007

margarit, já si taky myslím, že máš problém v hormonech... Proto mi příjde zbytečný furt čekat na zázrak... Rosall taky brala nějaké hormony a jak teď hezky ovuluje 😵

rosall
14. srp 2007

margrit: jo jasný....já měla zdroj hormonu úplně v hajzlu..a to štítnou žlázu...a ještě ke všemu velké množství mužského hormonu

margarita1
14. srp 2007

však dr říkala, počkáme přes léto a začneme to řešit, tak ten měsíc už ......., teď řeším přípravy na svatbu, takžeeeeee, jiné starosti

rosall
14. srp 2007

margri: ..budeš se vdávat, jo??...už po druhé, že?..jesli si to dobře pamatuji

katarina82
14. srp 2007

rosall, podruhé? Tak o tom asi nic nevím...

rosall
14. srp 2007

kat:..no jestli si to dobře pamatuji...možná si to pletu s někým jiným....ale myslím, že jo..že to tak bylo...

margarita1
14. srp 2007

poprvé 🙂))), jen začaly přípravy, jelikož to máme za měsíc a něco 🙂)
rosall- a co s tebou dr udělala?

rosall
14. srp 2007

margr: na endokrinologii mi vzali krev a zjistili hormonální profil.....a začala jsem brát léky,co mi ten štítovej hormon dodávají.....a pak na gyndě mi taky doktor udělal po nějaké době hormonální profil a zjistil, že mám nadměrné množství mužského hormonu a předepsal mi HAK......páč tenkrát jsem dítko nechtěla.....ale jak to vypadá se mnou nyní..to nevím...každopádně vím, že před tím jsem vůbec neovulovala..a teď ano.............

kurník a s kým si to pletu...že po druhé....nepamtuješ se?

margarita1
14. srp 2007

rosall- a kdy máš dostat MS? Myslíš že to vyšlo? Nějaké příznaky a tak? Kat jak si vzpomínám, ty jsi snad ani nijaké příznaky neměla?

katarina82
14. srp 2007

margarita, já měla příznaky stejný jako před MS... Jen jsem měla hlad a přestala jíst čokoládky...

margarita1
14. srp 2007

já přemýšlela, jestli zkusit testík, asi 14 dní se teploty držely víš než ovul.,ale teď spadli dolů, tak nevím

girll
14. srp 2007

Ahojky holky mám na vás takový dotaz,v pátek sem měla mít ovulaci,ale nevím to 100% a od něděle mě bolí na levé straně,je to taková chvilková bolest.Ted sem třeba vytírala a jak sem se natáhla tak mě tam dost píchlo.Myslíte že bych mohla být těhu??? 🙂

katarina82
14. srp 2007

girll, myslím, že podle toho to fakt nepoznáš... 😖 Podle čeho soudíš, že ovu byla v pátek? Ta krátkodobá bolest na levé straně-to jsem měla před ovu...

rosall
14. srp 2007
girll
14. srp 2007

katarina:no vypočítala sem si to.Tak to je jedno,snažíme se teprve 2 měsíce a ten první měsíc sem nic takového neměla.Tak sem myslela,že by to mohlo vyjít.Tak uvidíme jestli z toho něco bude 🙂 Když ne,tak se budem snažilkovat dál. 😉

katarina82
14. srp 2007

girll, vypočítala??? To nejde... Třeba tu ovu teprve mít budeš, když tě píchá na levé straně. Hezky se doma ještě snažte... 😉

girll
14. srp 2007

katarina:no já sem si toho docela hodně přečetla na netu jak se vypočítaj plodný dny...a taky sem našla takový webový stránky kdy to to vypočítají.Ale stejně se budem snažit nadále 🙂 A jak dlouho to trvalo vám?? 🙂

katarina82
14. srp 2007

girll, ale to je obecný návod. Podle toho bych měla mít ovu 14DC a já přitom měla ovulaci až okolo 18 dne... Lepší je měřit a víš, kdy ji fakt máš 😉 Ještě v tom snažení ještě třeba dneska a tak pokračujte 😉 Nám to trvalo dlouho, i když jsme se snažili v ty správné dny, ale to je na delší diskuzi...

girll
14. srp 2007

katarina:Já si říkala že jestli to tento týden nevyjde tak od příštího začnu měřit.Tak díky a pa 🙂

katarina82
14. srp 2007

gorll, držím palce, ať měřit ani nemusíš začínat 😉

margarita1
14. srp 2007

rosall- ale to vypadá moc pěkně? kdy zkusíš testík?
katy - čokoládku mám ráda přes ms, nevim, co bych zbaštila 🙂),ale te´d nějak mě chutě opustily

katarina82
14. srp 2007

margarita, rosall má na test ještě času fůru...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru