Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

babie
31. led 2008

no me to jednoho dne kdyz sem sedela tak doma na gauci napadlo, z niceho nic...a zacalo to hlodat, ale jelikoz sem brala anitkoncepci tak si rikam to je blbost, i tehu testy negativni...no nakonec sem stejne zvedla tel a zavolala doktorovi a sup cekame mimi

jovi
31. led 2008

mucosin: na čípek odvahu nemám...... bojím sse, abych si tam něco neudělala. Při prvním těhu jsem právě problémy s čípkem měla a dost jsem z něj krvácela.

mucosin
31. led 2008

babie: někdo je holt klikař, gratuluju 🙂

jovi: jasný, to chápu, tak držím palce 😉

babie
31. led 2008

mucosin: dekuju no ja uz pres prasky po druhy....pritel je moc vykonej 😀

mucosin
31. led 2008

babie: tak to tady už moc neprezentuj, nebo se ti na něj slétnou všechny zdejší snažilky a moc ti z něj nezbyde 😀

babie
31. led 2008

mucosin: to jako klidne muzou ale on se neda..je to vernoch 😀

mucosin
31. led 2008

babie: šťastná to žena 😉

babie
31. led 2008

doufam ze mu to vydrzi

mucosin
31. led 2008

babie: základ má dobrý, tak se snad nezkazí 🙂

ivanalysonkova
1. únor 2008

Jovi: jsem už 7DPO, bolesti mám vždy navečer. Přes den na to nějak nemyslím. Teploty pořád kolem 37,0-37,1. Tak doufám, že vydrží alespoň ještě týden. Jinak posílám svůj aktuální grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/1c3af7

jitulka1985
3. únor 2008

Ahoj, dovoluji si napsat také mé příznaky těhu. 😉 Zhruba 12DPO mě začalo bolet v podbřišku jakoby měla normálně přijít mrcha, takže jsem byla smířená s tím, že prostě dorazí, ale pořád nic, takže asi 15 DPO jsem zkusila Mamatest a spatřila // 😵 .A pak jsem trpěla hrozným nechutenstvím.Na nic jsem neměla chuť, ale musela jsem prostě něco jíst, takže to jistil vždycky suchej rohlík nebo makovka 🙂

misa84
20. bře 2008

ahoj, tak ja taky pridam svou zkusenost - merila jsem bt, ale uz jsem byla smirena s tim, ze to dalsi mesic nevyslo, myslela jsem totiz, ze jsme propasli ovu. no a kdyz uz byla teplota nahore asi 14 dni a ms nikde, taxe si rano nez jsem jela na 3 dny na sluzebku udelala test a byly tam // 😵 naskocily temer okamzite, dost me to prekvapilo, hlavne proto, ze jsem nepociitovala zadne priznaky, nebylo mi spatne, prsa nebolela, proste nic 😉

lucule
27. bře 2008

Ahoj, mam dotaz. meli jste vsechny v ustech kovovou chut?? Me tedy ta ma chut nepripadne jako kovova, spis horka. 😲 Díky zy odpoved

sluninka
27. bře 2008

lucu..ahojky, teda to mě ani nenapadlo,že to je spojený s těhu...v tomhle případě říkám,že jsem měla tu hnusnou chuť,mě to připadalo jak kdybych měla krev v puse 😖

lucule
27. bře 2008

tak chut po krvi mi to nepripomina, fakt jako by hořká-chininova 😉 No uvidime co z toho bude 😎

larunnka
27. bře 2008

Holky, to jsem přesně měla taky, já bych tu chut přirovnala, jako bych si dala pivo a nezajedla to, prostě hrooozně hořká 😉

lucule
27. bře 2008

přesně takovou chut mam 🙂 Ale krome toho a bolesti v podbrisku mě jinak nic neni. Dostat to mam zitra, tak se uvidi 😎

larunnka
27. bře 2008

lucule, mě břicho bolelo přesně jako před ms aji jsem špinila, ale byla to známka uhnizdování 😉

lucule
27. bře 2008

mě taky bolí břicho jako před menstruací, spinila jsem asi v polovine cyklu jeden den a ted zatim nic...

slunickooo
27. bře 2008

tak já měěla taky divněě v puse, chvilkama nespecifikovanou , chvilkama kovovou, žže jsem něěkdy ani kovovou lžžiččkou jíst nemohla 😀 😀 😀

mumu_1
28. bře 2008

Je hele, ja mela dneska rano pocit, ze mi asi nekde v puse tece krev... a netekla 😕 No tak to jsem zvedava, do MS jeste pet dni...

maruska39
28. bře 2008

NO tak já to asi nepoznala,jenom mě vedl šestý smysl .. 3 dny před ms jsem si udělala test a vůbec nevím proč,protože příznaky skoro žádný,jenom mě děsně bolela jedna bradavka(levá),ta druhá vůbec,ale to jsem si s těhu nespojovala. No test vyšel pozitivně a to docela jasně (3 dny před MS! 25 DC) tak jsem se začala sledovat a bylo to. Dostavila se nechuť jako blázen,neměla jsem na nic chuť a později,když jsem to měla už i potvrzené od DR. i zvracení atd. Ale před testem mě vůbec nenapadlo,že jsem těhule 😉

soniela
1. dub 2008

Ahojte. Mám k vám dotaz. Už dva týdny mě bolí břicho (ale ne podbřišek, spíše kolem pupíku). Minulý týden jsem jeden den mírně špinila a jsem docela unavená. Měla přijít dnes. Co myslíte? ☹

soniela
1. dub 2008

MS měla přijít dnes... 😅

meleri
1. dub 2008

mě má taky přijít..za dvanáct dní.. 😀 nebo taky ne 😀
prostě počkej, nic jiného ti nezbude 😎

soniela
1. dub 2008

Já vím, ale když já bych si tak hrozně přála aby to tentokrát vyšlo... ☹

meleri
1. dub 2008

já vím, já taky... ☹ hold to člověk musí brát s humorem, jinak to asi nejde..počkej dokud nedostaneš ty mencky..a když se ti o týden spozdí tak udělej test..nebo jsi taky po IVF?

soniela
1. dub 2008

Ne, nejsem. Ale už se téměř 2 roky snažíme, tak pokaždé doufám, že už. ☹

meleri
1. dub 2008

já tady to trápení taky znám...trápili jsme se taky tak...tedkom chodím k doktorovi, a neřekla bych že je to lepší.. 😖
ale asi to chce všechno čas..já jsem vždycky v pohodě, až jak čekám před testem tak taky vždycky vykysnu.. ☹ ale určitě nám to jednou vyjde... 🙂

enell
15. dub 2008

ahojky, jsem tu nová...... s přítelem se snažíme, tak doufám že to vyjde.příznaky by byly, ale nevím jesltli jsem si je nevsugerovala.ms bych měla dostat zítra, pár dní už mě pobolívá v kříži, jsem pořád ospalá, občas je mi na zvracení a je mi pořád šílená zima.měřila jsem si BT a je nějak neobvykle vysoká. tek nevím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru