Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

minina
22. led 2012

@demian A to ti bylo špatně i když jsi dělala tu týdenní pauzu?

demian
22. led 2012

@minina To mi takhle špatně nebývalo. Ale možná zapracovala i psychika, když jsme se rozhodli, se s antikoncepcí končím a necháme věcem volný průběh. Podvědomí dokáže věcí 🙂

minina
22. led 2012

@demian No jak říkám, ani bych o tom nepřemýšlela nebýt těch bolestí v kříži. Vůbec na to netrpím, tak možná o tom moc přemýšlím🙂 Třeba to večer dostanu a bude vyřešeno🙂

demian
22. led 2012

@minina Raději se nech za měsíc mile překvapit, než abys byla zklamaná. Vždyť ono se povede 🙂

minina
22. led 2012

@demian No my to teď neplánujeme, až tak za půl roku právě...

salomee
22. led 2012

S tím bříškem, sice nevím, jak u koho, ale na to je celkem brzo...

minina
22. led 2012

Tak jsem to dostal, uff🙂 Ale je mi to i kapku líto, i když by to bylo neplánované a trochu dřív, než jsem počítala 🙂
@salomee Holt to bříško mám vážně s věkem, což není úplně výhra 😀

svorizanda
5. únor 2012

ahoj vsem, chtela bych se vas zeptat zda nekdo nevite co pro me zamena kdyz mi dr.pri prohlidce rekla ze mam dvourohou delohu?snazime se s muzem o miminko a porad to nejak nejde ☹ ma to na nejaky vliv?diky

cillamilla11
7. únor 2012

no u mna je to komplikovane pretoze ked som bola minuly rok tehotna tak mi chodili ormalne kramy...takze som ani nevedela ze som tehu a bola som v 9tom tyzdni.no bola som na kyretazi lebo nieco nebolo ok.ale uz sa snazime,vcera som sa divila lebo setsra sa natierala s jednym kremom a mne to tak vadilo ta vona toho kremu wuaaaaaaa 🤐 hrozne a inokedy som to nepocitovala tak ze mi ta vona vadi dokonca som aj na vankusoch citila nieco nejaku vonu parfemu a aj to mi vadilo.no ale menstruaciu som dostala akze neviem zas .....hmm

eficenka
7. únor 2012

ahoj holky... tak konečně mohu přidat odpověď 😉 Já si vždycky vynucovala těhotenské příznaky a pak stejnak dorazila mrcha.... Ale tento měsíc jsem skoro žádné příznaky neměla - až na jeden - často se mi motala hlava a až jsem viděla takovou auru - to se mi stalo několikrát a stává se mi to i teď po nalezení //

slundo
9. únor 2012

Ahoj 🙂 u mě to vypadalo jako před menstruací-bolest prsou, podbřišku a měla jsem lehce zvýšenou teplotu. Menstruace nedorazila, ale test byl negativní. Po týdnu se mi při obědě z ničeho nic udělalo nevolno, šla jsem do koupelny a už tam byly dvě čárky 🙂

lenuli2
1. bře 2012

Ahoj holky...poradte sem uz zoufala:-/ mam 6 dni zpozdeni a na trech testech jen slaboucky duch...uz by prece mela byt krasne videt ne? po takovem spozdeni:-/...byl by to zazrak jelikoz sme v listopadu podstoupili IVF pritel spatne spermie...ale potratila sem sem v prosinci...a tak se chci zeptat...jestli je tam nadeje 🙂) dkuju

blandik
1. bře 2012

@lenuli2 - já jsem měla poslední ms 1.1., test jsem si udělala 7.2., kvůli tomu, že jsem byla nemocná a chtěla si vzít paralen...a byl tam slabý duch, tak slabý, že jsem ho neviděla na mokrém testu, ale až na suchém a při plném světle u okna, fakt jen pro silně věřící povahu..byla jsem přesvědčená, že je to "odcházející miminko" díky datu - 38 dní od počátku poslední MS, a za dva dny jsem dělala test znova a čárka tam byla výrazně silnější...a za dva dny byla plná čára..tedy až 12.2....ale mívám nepravidlenou MS, takže ovulace musela být hodně posunutá...takže pokud tam máš ducha, znamená to dvě věci - buď je to začátek nebo konec..tak držím palce, aby to byl začátek... 😉

lenuli2
1. bře 2012

@blandik to se mi ulevilo🙂) takze muze byt brzo🙂)) ale i tak spatne☹ takze pockat pockat pockat ....

janulka1980
3. bře 2012

@lenuli2 ahojky, jak to dopadlo? dusik se ukazal v plnej krase? 🙂 alebo to bol zly poplach? ☹
ja som tak dva dni za sebou mala slabeho dusika, potom zmizol ☹
drzim palce!
tiez som snazilka 😵 jana

lenuli2
4. bře 2012

@janulka1980 Ahoj carka je tam porad stejna:-! ted uz mam strach aby to nebyla cysta nebo mimodelozni☹

janulka1980
4. bře 2012

@lenuli2 ahojky, pozeram, ze v statuse mas, ze cekas miminko v srpnu? teraz som z toho jelen ja 😅

janicka38
4. bře 2012

@blandik, myslis si, ze pokud se mi ukazal duch az po pul hodine testovani, mohlo by to byt pozitivni? Na testu jasne pisou, ze vysledek se ma odecitat nejpozdeji do peti minut. Ja jsem vsak prvni den po vynechani menstruace, kterou mivam nepravidelnou, plus/minus 3dny. Taky jsem si na nemoc chtela vzit prasek, proto jsem testovala. Diky Jana.

lenuli2
5. bře 2012

@janulka1980 Ahpj nene jen se mito neupravilo☹ ja cekala a prisla onej....

janulka1980
5. bře 2012

@lenuli2 ah, tak to mi je luto ☹ ☹

blandik
5. bře 2012

@janicka38 - nevím, já jsem ho tam taky neměla hned, až jak vymizela veškerá ta modrá narůžovělá barva z testu, byla jsem si jistá, že je to "odcházející miminko", bylo to 7.2, a poslední MS začala 1.1...a plnou čáru jsem uviděla až 12.2 (s testováním 7.2, 9.2. a 12.2.)..takže nějaká pidi šance tam je 😉

janicka38
5. bře 2012

@blandik no, uvidime, jsem si uvedomila, ze muzu jen cekat. Ted stejne nic nezjistim, jedine, kdybych to dostala 😝 .

blandik
5. bře 2012

@janicka38 - já byla taky moc překvapená, mám nepravidlenou MS, tím se to vysvětluje, protože ovulace musela být tak o 14 dní později (dle mého soudu)...držím palce..

timona
5. bře 2012

baby, viete mi poradit...?som 21 DC od soboty pozit tehu test, dnes som bola u Dr. ale v maternici nie je nic vidno, tak poznamenal ze by to mohlo byť aj extrauterinná gravidita, ale ýe je aj tak ešete skoro aby v maternici bolo nieco vidno. Ale vobec netusim kedy bola OVU. Myslite, že keby bola pred cca 14 dňami tak by v maternici uz boli vidno nejake zmeny?

venuss
5. bře 2012

ahoj holky, dnes jsem 28 den cyklu, 16 den cyklu jsem měla ovulaci.dělala jsem si dnes test a byl negativní.myslíte,že by mohl být jeste pozitivní. Mám citlivá prsa (bradavky na dotyk), jsem unavena a pobolívá me hlava, ale mam syna, ke kteremu jeste v noci 2x vstavam, tak nevim,jestli to nepricist k nedostatku spanku...

janicka38
8. bře 2012

@blandik ahoj, tak my to stesti nemeli, ale co, nekdy se urcite zadari 😉 . Kdyby byla mensturace pravidelna jak ma byt, nemely bychom porad plane nadeje. ☹ Tak drzim pesticky at u vas vse klape a mate zrdave miminko.

megy
8. bře 2012

@timona to je velmi brzo, aby něco mohl vidět. 😉 nejdříve k dr. tak týden až dva po nedoražení ms, dřív to nemá smysl. ne ultrazvuku by mohl vidět zvětšenou sliznici, ale ta je zvětšená i u blížící se ms, takže doopravdy vyčkat, je ještě brzo na nějaké závěry. Je dobré, aby ti vzal ev. krev, ale ta taky není rozhodující, pokud ji nezkontroluje několik dní po sobě 🙂 držím pěstičky 🙂

romca13
8. bře 2012

@megy
@timona mě třeba pro potvrzení těhu krev ani nebral,, říkal mi, žeje to nesměrodatný,, že jediný čím mi může potvrdit těhu je UZ,, takže jsem čekala,,,🙂

monitta6
8. bře 2012

ahojte, ja som ani nevedela ze som tehotna, mala som normalne krce a bolesti v case menstruacie ako by som ju mala dostat, cykllus sa mi stale posuva a tak som cakala a cakala a nebolo mi zle mala som dobru chut do jedla, ziadne chute a isla na mna chripka chcela som si dat ibalgin, panadol proste nieco no napadla ma tato moznost co ak som tehotna...vyliecila som sa cajom s medom a citronom, ovocim, cesnakom...nastastie chripka nebola silna bolo to len prechladnutie a stale menstruacia nikde tak som kupila test a vysli 2 palicky, spravila som druhy a samozrejme aj tam 🙂 zasla som za lekarom a potvrdil to uz som cca 8 tt a od vtedy ako som bola u lekara pred týzdnom mam strasne plný zaludok, tazky a popri tom nic nejem nic mi nechuti, nieje mi dobre, pali ma zaha na nevydrzanie, uz neviem z coho mi je zle ci z nejedenia alebo jedenia proste vkuse, ooo a hlavne som strasne unavena dokazem spat aj cez den a vecer uz o 7 sa mi zatvaraju oci, a spím do rana som hotova oslabena cele dni som doma co este zhorsuje...takze to su asi take moje priznaky ktore prisli az potom co som to zistila ale niekto ich moze mat hned od zaciatku...ale dufam ze vsetko je a bude ok, a musim to neak prezit 🙂 takze ked to zhrniem nespoznala som absolutne ze som tehotna, a to sa vravi ze zeny to vedia vycitit, ja som si dokonca sla kupit tampony ze uz to pride :DDD

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru