Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

tyrisa
7. pro 2011

@effkaa Já jsem to měla stejné úplně jsem šílela jak to bolelo ☹

sonicata
7. pro 2011

@romca13 vi´d já právě jsme jí psala a ona mě odcekla že to někde v diskuzy je ať si to prolistuji 😀

sonicata
7. pro 2011

@tyrisa viď 😀 Ale ona marie není hmhm jak to kruci udělala tolik holek se tu tak sanží a prd a ona to snad chytla s prkýnka 😀 Nebo prej spermije dovedou přežívat ve vlhku až 48 hodin říkal někde někdo už ani nevím kde ! Ale je fakt že mi kámoška jako malá říkala že jestli nemůže otěhotnět když se utře po bráchoi do osušky 😀 njn takové ty Bravíčkářské problémy 😀

sonicata
7. pro 2011

@romca13 asi od toho sednutí na prkýnko mě to prostě nenapsala , že už to tu někde říkala hmhm ........hledej šmudlo viď 😀

camelinka
7. pro 2011

@sonicata tak to drzim pesticky !!! Ja testla 3 dny pred cekanou MS,prouzek vybehl po limitu ale nekecal 😀

sonicata
7. pro 2011

@camelinka takže jsi těhu nebo to už je ten prcek co ho máš napsaného ???

eficenka
7. pro 2011

ahoj holky...
snažíme se teprve první měsíc.... Snažili jsme se kolem ovulky.
Včera jsem to měla dostat - ale nedostala, ani dneska...
Mám takové trochu křeče v břiše (ale bolí to jinak než při MS), krkám skoro po každém jídle a bývá mi špatně ale hlavně večer. Začali mi taky padat vlas.
Dělala jsem si ráno test, ale vyšel negativní - myslíte že i tak můžu být těhu?

sonicata
7. pro 2011

@eficenka zkusila bych ještě počkat ..........a opakovat testy a když do těch 10 dnů nic tak bych pak zašla k doktoru na krev 😉

camelinka
7. pro 2011

@sonicata prcek uz je venku 🙂
@eficenka no nevim,spis bych rekla ze se ti teprve rovna telo po HA,ale mozny je vsecko,drzim palce 🙂

romca13
7. pro 2011

@eficenka pokud je to 1. měsíc po vysazení HA, tak ještě ani nevíš, jak dlouhý bude cyklus,,, já po vysazení měla třeba jen 25 dní,,, ale můžeš to mít i déle,, zkus za 2 dny další testík a uvidíš,, pokdu by to těch 10ti dnů nedorazila, tak bych došla k MUDr.

eficenka
7. pro 2011

@camelinka
@romca13
ano, je to první měsíc po vysazení. U Mudr jsem byla ( jsem sledována co půl roku kvůli problémům co jsem měla jako náctiletá). řekla, že vaječník je v pořádku a že zrovna vypadá, že se uvolňuje vajíčko...
Tak uvidíme, jestli MS dorazí 🙂

camelinka
7. pro 2011

@eficenka jj me se po vysazeni dely vselijaky veci 😝 ,ale to uvidis az casem a treba uz ani nedorazi 🙂

romca13
7. pro 2011

@eficenka no vidíš, tak ještě vydrž,, dnes jsi 29DC? třeba jsi měla jen později ovulku a test ti pozitivitu ještě neukázal,,, nebo budeš mít delší cyklus,,,

eficenka
7. pro 2011

@romca13 ano, jsem 29DC
Díky moc... ráda bych, kdyby už MS nedorazila. Ale co, tak se kdyžtak budeme snažit příště! díky 🙂
@camelinka

sonicata
7. pro 2011

@eficenka já měla po HA taky problémy první rok jsem vůbec neměla pravdielnej cyklus měsíčky se dostavily kdy chtěli a pak vůbe a byla z toho cysta ,ale taky jsou případy , že holky začali schválně brát antikoncepci na měsíc a pak vysadili a hned byli těhu a moje jedna z nejlepších kamarádek otěhotněla hned po vysazení .........možný je cokoliv

romca13
7. pro 2011

@eficenka když mi první měsíc po vysazení přijela MS, tak jsem byla malinko zklamaná,ale pak jsem si řekla, že je dobře že dojela, že aspoň vím, že tělo funguje i bez chemie, takže jem to nakonec brala jako pozitivum 🙂 jak dlouho jsi brala HAK ?

sonicata
7. pro 2011

já se zase cítím jak prostatik chodím čůrat docela dost moč je tmavší jako bych nepila ale piju šíleně 😅 jen už mi nechutná to co dřív ........nejedou mi chlabíčky a to jsem se mohla utlouct o coca cole nemluvě ! Ovšem ovoce to mi jede ještě víc ,ale mám pak šílené šťávy a ten pocit v puse je šílenej furt jím bobóny ale už fakt je mi znich na nic ,ale dlabu je vesele dál 😀 jako všechno mám na něco chuť sním to vyhodilabych to ,ale nevyhodím a za chvíly to jím zase a co je teda pravda běda vůni kafe

misaskul
7. pro 2011

@sonicata K tomu jen dodám, že moje lékařka mi to tak loni i doporučila, vynechat HA a otěhotnět. A stalo se tak. Kromě sebe znám i jiné konkrétní případy, kdy žena otěhotněla hned po vysazení.

romca13
7. pro 2011

@misaskul vím i o případech, kdy žena nemohla otěhotnět, tak jí nasadily HAK na pár měsíců a po vysazení otěhotněla,, prý po vysazení do 3 měsíců je největší pravděpodobnost,,,škoda, že si některé holky myslí, že si musí čistit po vysazení tělo a utíkají jim ty plodné měsíce :(

misaskul
7. pro 2011

@romca13 Ano máš pravdu (tedy pokud věřím tomu co tvrdí moje lékařka a té opravdu věřím). Po vysazení je největší šance a očišťování pokud žena nemá zdravotní problémy je zbytečné plýtvání.

petkave
7. pro 2011

Tak ja som frčala celé tehotenstvo na klasickej Kofole... Dovtedy som také niečo ozaj nemusela...

Tiež som otehotnela dosť rýchlo po vysadení HAK. Prvý mesiach prišla MS a ďalší už nie...

@eficenka padanie vlasov by som asi nespájala so začiatkami tehu...

glock
7. pro 2011

Heeej, mám další teorii.....píše to sem dívka, která se s kámoškama vsadila, že ta která založí diskuzi a bude mít nejvíc ohlasů vyhrává 😀 🙂 A tak to je 😎

eficenka
7. pro 2011

@romca13 brala jsem HAK rok a 3 měsíce, takže ne moc dlouho 🙂
No uvidíme, kdyžtak si skočím k MUDr. Jako zklamání to brát nebudu, tak se aspoň budeme snažit dál !
Jinak jsem v 16-ti po velké gyn.operaci - mám už jen jeden vaječník, a proto jsem pečlivě sledovaná a měl by být uplně v pořádku !

sonicata
7. pro 2011

@glock tak to je slečna fakt ubohá .........tady se snaží si holky poradit a ona dělá tohle no přeju jí aby narazila na takovouhle slípku až se o bejby bude snažit sama a bude se snažit něco odzvědět .........fakt moc tohle co dneska ty holky pitomý nevymyslí .......grrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠

tyrisa
8. pro 2011

Hehe monička ještě nepřišla ze školy? No počkáme na ten testík 😀

monikachrudinova
8. pro 2011

Neboj chtěla jsem tam jít ale měly zavřeno smůla že?

tyrisa
8. pro 2011

@monikachrudinova nečekané 😀

romca13
8. pro 2011

@monikachrudinova ještě jsi nám nenapsala, podle čeho soudíš, že jsi v 16 tt, od čeho to počítáš?

camelinka
8. pro 2011

cau holky, musela sem sem nakouknout,dneska sem se jeste poradne nezasmala 🙂 🙂 🙂 😀

camelinka
8. pro 2011

@romca13 prosimte si nechapava, se to pocita ode dne kdy vstoupil duch svaty ne? 🙂 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru