Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

romca13
8. pro 2011

@camelinka no nějaký duchy asi v sobě má a měla by je vypustit,,,,,, pak jí to břicho třeba splaskne,,,,

camelinka
8. pro 2011

@romca13 to jo no 😀 ,ale dokazes si predstavit co to musi byt 16 tydenni duch? 😀 😀 😀

romca13
8. pro 2011

@camelinka no raději si to ani nepředstavuju 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

camelinka
8. pro 2011

@romca13 😀 😀 😀 😀

monikachrudinova
8. pro 2011

Fakt směšný 😒

camelinka
8. pro 2011

@monikachrudinova to uz neni ani smesny,spis trapny. nejsi nam schopna odpovedet na ty nejjednodussi otazky tak se nediv ze z tebe mame vytlem 😎

romca13
8. pro 2011

@monikachrudinova přesně, kdybys nám dokázala odpovědět, tak věřím, že ti tu všechny z nás velmi rády poradí, pomůžou, vyslechnou,,,, ale s tím tvým přístupem??????

digysa
8. pro 2011

Urobila som si asi 4-5 testov a bolo mi jasne, ze ak sa vsetky zhoduju, tak nemozu byt pozitivne len tak z prce. 😎

monikachrudinova
8. pro 2011

@romca13 Podle knížky

camelinka
8. pro 2011

@monikachrudinova tak si od jeziska prej knizku ve ktere se dozvis jak se delaji deti 😉

romca13
8. pro 2011

@monikachrudinova jak podle knížky??? tak mi to vysvětli?? nerozumím tomu,,,,

monikachrudinova
8. pro 2011

@camelinka Já to vím

camelinka
8. pro 2011

@monikachrudinova jo najednou to vis. fakt uz nevim jestli si delas prdel, nebo ses vazne tak blba. ostatni mi prominou,ale tohle uz je moc i na me 😔

monikachrudinova
8. pro 2011

@camelinka já vím jak se dělaj děti

camelinka
8. pro 2011

@monikachrudinova a delala si to taky?

monikachrudinova
8. pro 2011

Proč?

camelinka
8. pro 2011

zeny co dodat?
@monikachrudinova 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monikachrudinova
8. pro 2011

🙂

verusa.j
8. pro 2011

@monikachrudinova - holka, tohle je moc už i na mě, věřím, že v 11 letech se může stát cokoliv a opravdu holčena jako ty může otěhotnět, ovšem u tebe se mi tomu ani nechce věřit, nejsi opravdu schopna zodpovědět základní otázky, které, pokud jsi opravdu těhotná, budeš stejně jednou muset zodpovědět doktorovi a rodičům, trošku se zamysli a pokud chceš, aby tě tady holky braly vážně, napiš, z jakého důvodu si myslíš, že jsi otěhotněla ( měla jsi sex, peting, utřela jsi se do ručníku po muži, ..... cokoliv), co jsi vyčetla v knížce, že soudíš, že jsi v 16. t., pohyby zcela jistě ještě necítíš, to je moc brzy. Takže pokud chceš radu tak jednej seriozně.

salomee
8. pro 2011

Jak se dá vyčíst z knihy 16.tt, když se všude píše, že se to počítá od poslední menstruace a čtoucí menstruaci ještě ani neměl🙂. Hezké, to máme termín tak nějak skoro spolu.

camelinka
8. pro 2011

@verusa.j tadle jednat seriozne neumi, uz sme to zkousely vsechny 😔

mufinka26
8. pro 2011

Holky tak mi to nedalo nereagovat, vědět, že se dá otěhotnět tak jako Monička tak ani necpu prachy do IVF, asi sme z mužem něco dělaly špatně 😒 😀 možná bych měla udělat pro jistotu test dcerce, třeba je to nakažlivý vzduchem 😕 😀

dadous
8. pro 2011

ja myslím že se tady dobře baví nějaka uživatelka vysírka, 11ti leta holka by takhle nepsala, mam neteř 11let, a je to telatko, ktery o takovych věcech nema ani paru a hlavně monička píše docela bez chyb, jen v jedny větě jakoby měla špatně i,y, jinak pravopis v pořadku 😵

dadous
8. pro 2011

@mufinka26 no ja taky nevím, proč jsem vyhodila tolik peněz za umělko 😀

mufinka26
8. pro 2011

@dadous holka možná sme se měly nejdřív poradit u Moniky 😀 😀 😀 😀

camelinka
8. pro 2011

@dadous
@mufinka26 no a este byste usetrily 😎 😉

dadous
8. pro 2011

@mufinka26 no jo, lína huba, holy neštěstí 😀

salomee
8. pro 2011

Fakt jsem šla do kolen, jak tu někldo napsal, že TO bude asi ten problém snažilek, že SEXUJOU😀.. ono se to asi fakt dělá jinak.

mufinka26
8. pro 2011

@camelinka
@dadous 😀 😀 lectak si z nás dělá někdo neuvěřitelnou srandu, nedokážu si představit 11 letou holku tohle řešit 🙄

camelinka
8. pro 2011

@mufinka26 jojo vylozene je to sranda, ze zacatku sme se ji snazily poradit, cokdyby nahodou,ale jen se nekdo snazi zabavit tak otravuje 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru