Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

dadous
8. pro 2011

no když se to tak vezme, tak ja vlastně taky otěhotněla bez sexu 😀 takže mila moničko je to možny otěhotnět bez sexu 😵 😵

mufinka26
8. pro 2011

@camelinka ale nadruhou stranu se docela člověk pobaví 😀

mufinka26
8. pro 2011

@dadous no to já vlastně taky a ještě u toho tentokrát manžel nebyl 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 čekal v čekárně

dadous
8. pro 2011

@mufinka26 no jasny, znaš to, uživatelka, kterou adminy furt rušej, páč vysíra a vyvolava hadky, by mě zajímalo, pod kolikatym nickem tady už funguje?

mufinka26
8. pro 2011

@dadous třeba si tím léčí komplexi 😕

dadous
8. pro 2011

@mufinka26 tak tak asi nějaka zamindrakovana osoba 😵

camelinka
8. pro 2011

@mufinka26 to rozhodne 😀 kvuli nicemu jinymu uz sem nenakukuju 😀
@dadous njn v nicku ma jmeno Monika, pod fotkou Jitka, asi nejaka schiiiiiza 😀

sonicata
8. pro 2011

aaaaaaaaaaaaaaaa šaráda pokračuje 😀 Takže souhlasím s DADOUSmám skoro 12 letou sestru (v dubnu 2012) jí bude 12 let a dnes jsem schválně zjišťovala co asi tak ví o sexu samolzřejmě že nejdřív 5 minutový smích a pak samý pche ty si pitomá 😀 no puberta ale mohu říct že sestra nazývá soulož jako sexuální styk 😀 Neví že existuje nějaký děložní hrdlo a cokoliv k děloze patří prostě má pipinu a kam patří penis při styku vůbec netuší a to si dovoluji říct že má sestra je dost čilá !!!!Tak asi tak a pokud jde o pravopis tak opravdu Monička píše až moc fajně sesta nenapíše jednu větu bez překlepu a chyby a to na pc je prakticky od mala a hlavně netuší že existují nějaké diskuze a co už vůbec jak se zaregistrovat 😀 zvládá facebook a ICQ a to ještě základy 😠 šílený

dadous
8. pro 2011

@sonicata přesně tak, a když se v televizi líbaj, tak u toho obrací oči v sloup 😀

mufinka26
8. pro 2011

@sonicata mojí holce je skoro deset a je na tom stejně jako tvoje ségra 😉

fifitko25
8. pro 2011

dievčatá, to je jasné, že Monika je niekto, kto si tu robí poriadnu srandu a dobre sa zabáva, ako sa jej snažíte pomôcť.... 😠 o to je to smutnejšie, že tu chodia ženy, ktoré majú svoje problémy a potrebujú pomôcť alebo poradiť a takto si z nich niekto robí srandu ☹

sonicata
8. pro 2011

@fifitko25
@mufinka26
@dadous to je právě ono holky že je njhorší co to asi je za bestii když si dovede dělat srandu z holek co se snaží mít bejby a jedna druhé se snaží pomoct a upřímě se radujem z jakékoliv z nás co se jí oběví // a pak těhulkuje v klidu prostě dost ubohej fór 😠 😠 😠 😠 😠

dadous
8. pro 2011

@sonicata no jo, ale takovyhle kravky tu budou pořad 😝

tahia24
8. pro 2011

@denousek neni som tehotna fnuk

monikachrudinova
8. pro 2011

@fifitko25 Nedělám si srandu ☹

dadous
8. pro 2011

@tahia24 ☹ to je mi líto, ale nevěš hlavu, ono to vyjde 😵

sonicata
8. pro 2011

@monikachrudinova prosím tě jdi někam .........tohle je fakt pro zlost uvědomuješ si co děláš kurva (omlouvám se všem za výrazy ) ale tohle už nejde jinak si pitomá nebo co jsi jdi do háje nebo tě nechá blokovat jasný !!!!Už jsem fakt vytočená jestli si chceš dělat srandu jdi si jinam tady se řeší důležité věci uvědomuješ si to ty smrade jeden pitomej !!!!!

tahia24
8. pro 2011

@tyrisa robila som si test neni som teh ☹

camelinka
8. pro 2011

@tahia24 to me mrzi,ale ono se to povede,uvidis 😉

dadous
8. pro 2011

@sonicata už jsem napsala adminam, bud si někdo děla srandu a nebo tady 11ti leta holka nema co dělat 😵

sonicata
8. pro 2011

@tahia24 to je nám všem líto ale neboj povede se 😉

mufinka26
8. pro 2011

@tahia24 to mě mrzí, ale neboj určitě se brzy dočkáš //

sonicata
8. pro 2011

@dadous přesně už jsem fakt vytočená a moc se omlouvám za ty výrazy ale když tu četš jak je jedna snažilka smutná že jí nevyšel test a do toho takovejhle sráč .........grrrrrrrrrr já bych jí seřezala že by byla modrá 😠 😠 😠 😠 😠

tahia24
8. pro 2011

bola som u doctora a povedal mi že bez muzovho spermiogramu mi neda lieky,a problem je v tom že musim muža neako presvedčit o vyš.A on si meleie stale svoje,že potom a potom,no ale pan doc,mi povedal že mi tym len ublizi,lebo keby nahodou sa nam to do pol roka nepod,ze už keby sa konečne odhodlal ist na vyš,tak moje vysledky z laparoskopie bi boli stare a musela bi som operaciu absolbovat este raz.A ja chcem mat deti.Ja uz neviem ako ho mam presvedčit

camelinka
8. pro 2011

@sonicata presne tak 🙄

dadous
8. pro 2011

@tahia24 a manžel nechce dítě?

camelinka
8. pro 2011

@tahia24 no jo s chlapama je to tezky, cokoliv se tyka doktoru a navic jejich muznosti tak se jim do toho nechce. Jak na nej musis vedet sama nejlip,snad si to necha vysvetlit,drzim palce 😉

sonicata
8. pro 2011

@tahia24 a tak jak to tu píšeš si mu to řekla ??? Asi ju viď no u mě funkguje když mu to povím fakt rázně a pokud chce to co ty tak tohle ho nezabije !

tahia24
8. pro 2011

@dadous chce ale ja mam 24r a on 37,a on je zo starej školy,ja už som absolbovala dve zasahy do tela pod celkovou anamnezou,a on stale len,,este počkame a tak,a ked sa ho snazim prehovorit tak mi povie,že mam ist od neho preč a taketo blbosti.A žačne,šak aj druhym sa nedarilo mat babo a ked mali tolko a tolko tak ano,no a že ked v tom centru im da spermie,tak že mu budu deti behat po svete a tak.Ja nanho kukam jak vyorana myš,,ja neviem kde na taketo veci chodi.Je mi fakt smutno

tahia24
8. pro 2011

@camelinka 😲 asi mat len trpezlivos a žensky kukuč

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru