Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

xbimbobl
14. čer 2007

no teď jsem dostudovala měření bazální teploty a jsem z toho šestnácterák? vůbec nevím kdy to poznám že ta ovu je?

margarita1
14. čer 2007

kdyxž si začně stoupatteplota a bude se držet

summerp
14. čer 2007

Ahoj holky,chci se na něco zeptat,moc tomu nerozumím,jak je to s tím měřením té bazální teploty?V sobotu bych měla dostat MS a dneska jsem si měřila BT a měla jsem 37°C.Vysvětlete mi to někdo prosím vás.Děkuji 😉

margarita1
14. čer 2007

to v\ypadá na těhu 😀 , pokud se teplota drží taklto vysoko. Dělala jsis test?

summerp
14. čer 2007

Ale bolí mě břicho,jako bych to měla dostat a mám slabý výtok(tmavší).Ale jinak doslova žeru 😀 a dneska ráno mi bylo na blinkání,ale pak to přešlo,ale neměla jsem chuť k jídlu dlouho,až teď.Testík mám,ale ještě nechci plašit,nechci být zklamaná ☹ 🙂

margarita1
14. čer 2007

summerp
tak to by i odpovídalo. Jak dlouho se snažíte?
Já myslím, že ti tam ty dvě čárečky vylezou 🙂), teplůtka tomu odpovídá

summerp
14. čer 2007

Snažíme se 2 měsíce a samozřejmě jsme se nejvíce snažili v plodných dnech 😀 Ale ta nervozita před svatbou a to snažení-jsem si říkala,že to 100% nevýjde.Mám ten testík,co se dá dělat kdykoliv přes den,ale myslím,že bude lepší ho udělat zítra ráno 🙂

margarita1
14. čer 2007

summerp- pokud totam je, tak se to ukáže

summerp
14. čer 2007

Tak mám to zkusit teď? 😒 Ta BT se měří jen ráno,že?Změřila jsem si ji ještě i teď a bylo tam 37,2°C.

ljd
14. čer 2007

Summerp: klidně to zkusit můžeš ale já si myslím, že je to na test ještě brzo, protože pokud máš dostat MS v sobotu, tak ještě zítra nebo v sobotu může teplota klesnout a může přijít MS...pokud si teď uděláš test tak i když tam mimi bude tak čárka bude velmi slabá nebo žádná, protož HCG nebude tak vysoké...ale když chceš zkus to...každopádně držím pěstičky 😉 🙂

mufy
14. čer 2007

summer, já vždycky když má dostat MS,tak se teplota drží ještě den nebo dva před příchodem MS na 37,2 a pak to klesá,takže dokud nebude den kdymáš dostat MS,tak nic neřeš a počkej si do té soboty.
Já jsem třeba minulý cyklus měla 37,2 den před příchodem očekávané MS,pak tokleslo na 36,9 a pak 36,7 a mrcha přišla.Teď jsem už druhý den na 37,2,MS měla dojít včera,ale taky mě začíná bolet břicho,tak si myslím,že to opět nevyšlo.

summerp
14. čer 2007

Já vím,už začínám mít strach,že si všechny ty příznaky těhu nějak vyvolávám sama a těhu vůbec nejsem ☹ Protože si to hrozně moc přeju 😒

ljd
14. čer 2007

smmerp: to se bohužel taky stává..když se totiž člověk moc sleduje tak si díky psychice dokáže vyvolat určité příznaky sám ☹ já být tebou tak to nechám až na tu sobotu 😉

margarita1
14. čer 2007

summerp
uvidíš, ale podle příznaků by to možná i odpovídalo

jizu
14. čer 2007

ahoj holky. tak jsem se vrátila ze svatebky a trvalo mi 2 dny, než jsem to tady pročetla 😀
Gratuluju všem, kdo mají //, nebo jen slabou druhou. Moc vám to přeju. Opatrujte se!
Summerp - přesně takhle jsem tu ještě před 14 dny taky doufala a nic. Ale třeba ti to vyjde. Já bych to asi nevydržela a udělala si test hned. Pak bych se sice utěšovala, že je ještě brzo a další bych si hned dělala v sobotu. Jooo, holt psychika.
Je mi moooc líto Rosall. ☹

margarita1
14. čer 2007

jizu
Ahojky 🙂 , a kde jste byli na svatebce? My se bereme v září,ale svatebku odložíme asi na jaro

jizu
14. čer 2007

V Římě. Krásný. Škoda, že přišla mrcha 😀 😀 , jinak to bylo velmi romantické.
Já jsme letenky koupila už k vánocům, protože jsme letos začli stavět domeček, tak jsem věděla, že na to nebudou peníze. Řím fakt doporučuju.

summerp
14. čer 2007

o.k.holky,vydržím to a zkusím nic nevnímat a nesledovat se,i když to bude těžké 😅 My máme taky po svatbě,ale na svatebku chceme jet až koncem srpna-asi chorvatsko 🙂

margarita1
14. čer 2007

jizu
tak jste si to aspoň užili 🙂)))

jizu
14. čer 2007

hmm, užili. ale radši bych měla obrovský břicho a žaludek na vodě 😀 Počkáme, však se dočkáme, že?
Summerp - jsi šikula. Já bych to asi fakt nevydržela. Jsem v tomhle blázen. ale po tom, co jsem si dělala minulý měsíc několikrát test, jsem si řekla, že se hodím do klidu. Jsem na sebe zvědavá 😀 Hned bych taky jela někam k moři.

margarita1
14. čer 2007

jizu- a jak dlouho se snažíte?

summerp
14. čer 2007

A jizu-v Římě jsem byla,je tam přenádherně,to musí člověk opravdu zažít,akorát z těch památek nemám nic moc,měla jsem úpal 😅

alca.m
14. čer 2007

Ahojte,
já to na sobě nepoznala, akorát tak že jsem měla přes týden zpoždění tak jsem si udělala test a kuk - dvě čárky. 😀 Naštěstí jsem asi zdědila po mamce, že mi není nijak špatně, akorát co jsem to zjistila, tak vím proč jsem věčně tak unavená 😉

jizu
14. čer 2007

Margarita1 - teprve měsíc. Vysadila jsem HA po svatbě. A z toho vysazení mi bylo pořád špatně, měla jsem nafouklé břicho ......, takové ty příznaky, co mohou znamenat i těhotenství. Proto ty testy 😀
summerp - já měla čepici, neustále jsme kupovali vody a mazala jsem se 50-faktorem. Všichni si mysleli, že budu opálená, já jsem sice bílá, ale přežila jsem to bez úhony 😉
Alco - to se máš. Hlavně ti závidíme to těhotenství, že holky?

margarita1
14. čer 2007

alca.m - Moc gratuluji 😀

jizu
14. čer 2007

Jo a taky všude pořád vidím těhotný ženský. Až si říkám, jestli to nejsou Fata Morgany. Jdu na oběd, asi tak 2 min. cesta a vidím tři nastávající maminky. 😀 😀

alca.m
14. čer 2007

jizu: díky, já taky viděla všude těhotné, ale Fata Morgany to nejsou, páč jich tolik potkávám pořád a teď už si říkám.."taky budu mít za chvíli takovej pupek 🙂"
Jináč já jsem otěhotněla ve druhém MS cyklu od vysazení prášků 😀 tak vám přeju ať vám to taky vyjde.

jizu
14. čer 2007

Snad to hnedka v sobotu vyjde summerp. A pak nám dalším.

xbimbobl
15. čer 2007

Dobré ráno všem

ljd
15. čer 2007

Taky přeji dobré ráno 😅 i když pro mě zase tak dobré ne 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru