Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

kaftanek
9. zář 2013

@ivajaro Tak já jsem taky kuřačka, a chuť na cigaretu mám pořád stejnou, tak to bude dobrý 😀

mysicka_lb
9. zář 2013

@kaftanek A ty mimčo chceš, nebo ne?

kaftanek
9. zář 2013

@mysicka_lb no momentálně ne ale spíše kvůli finanční situaci , protože jsem nezaměstnaná. Chtěla bych tak ještě půl roku počkat , třeba i rok ale kdyby se to stalo dřív měly by jsme samozřejmě radost a nějak by jsme to zvládli. 🙂

rozzaarka
9. zář 2013

@kaftanek nekde jsem cetla, ze nekoho pri ovulaci bricho boli... ja nikdy o ovulaci nepremyslela, tak jsem to nezkoumala, ale mam dojem, ze po vysazeni antiny me tenkrat bolelo bricho taky nekdy behem cyklu.... ale proc to jsem nezkoumala🙂

kaftanek
9. zář 2013

@rozzaarka mě to od dubna bolí právě takhle moc poprvé, ale jelikož jsem vysadila po osmi letech HA tak to spíš připisuji k tomu

rozzaarka
9. zář 2013

@kaftanek tak to nevim, od dubna je to uz celkem dlouho... ja vysazovala 2 roky zpatky, tak uz si tro presne nepamatuju. Ale zas to nebyly nejaky sileny bolesti., tem klasickym menstruacnim, pri kteryhc jsem zelena a nemuzu chodit se to nerovnalo ani z pulky... drzim palce🙂

gepe
9. zář 2013

@kaftanek
@rozzaarka
To bude ovulace 🙂

neominka
11. zář 2013

Ja poznala, ze jsem tehotna tak, ze me pobolivalo brisko, ale MS nedorazila. 4den po vynechani MS jsem si ulala test a byly tam dalnice🙂
jenze v 16 tt jsem musela na preruseni tehu (vyvolavanej porod) ☹ Kvuli Downova syndromu co nase detatko melo☹
Takze pocitam kazdy den, kdy prejde sestinedeli a prvni menstuace a ja se budu zase radovat ze dvou carek

bazucek
7. lis 2013

Ahoj holky 🙂
jsem tu zase 😀 chci se zeptat, zda je tu nekdo kdo by mi vysvetli, jak spravne merit bazalni teplotu? Ja totiz porad nerozumim, jak ztoho poznam, ze prichazi ovulace? Kdy se teda snazit v jaky den jak to proste vsecko poznam?Klesne teplota, nebo stoupne? Vubec tomu nerozumim ☹ Jsem uz zoufala, uz se snazime 8 mesicu a nic, zkousim vsecko ☹ Prosim poradte mi nekdo.....
Děkuji Kájka 🙂

fwllo
7. lis 2013

@bazucek Doporučuju pročíst celé tyhle stránky: http://merenibt.xf.cz/index2.html je to tam vysvětleno úplně do podrobna 😉

mirkamartin
8. pro 2013

Před 14dni jsem ráno sedla do auta, jela do práce a najednou mě přepadly takové divné pocity štěstí a chtělo se mi pořád smát a taky trochu brečet a napadla mě myšlenka....já jsem těhotná 🙂 Ještě ten den bolesti v podbříšku jako na močák. Ale potom se 14dní nedělo vůbec nic :( Tak jsem si říkala, že to asi nebylo ono :( Udělala jsem si pro jistotu i dva testy (nemohla jsem odolat ) ale byly negativní. Dneska ráno při pečení vánočního cukroví jsem si řekla, že ten test zkusím znova....a byly tam!!! // 🙂
Byla jsem dost v šoku, protože žádné příznaky těhotenství nemám 🙂 Až na ty pocity abolest v podbříšku před 14dni 🙂

leni78
8. pro 2013

@neominka Ja myslím, ze jsi spíš chtěla na ukončení, ne musela. Přeci te nenutili, rozhodnutí bylo přeci na tobě.

neominka
8. pro 2013

@leni78 no a co jako??? Sla jsem, protoze holcicka melajeste nemocne srdce Fallotovu Tetralogii nejvetsiho stupne a u Downecku se neoperuji sance na zivot melo devcatko par dnu.... Takze slovo musela je na miste- takze ja si to budu psat po sve jasne!!!!!!!!!!!!!!a kdyz o tom nic nevite, tak si hledte sveho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DEKUJU

leni78
8. pro 2013

@neominka Promiňte, je to jistě citlivá věc, jen me k tomu napadlo, že jste o osudu dítěte rozhodla. Ne, že jste musela zvolit ukončení, ale samozřejmě detaily nevím. Jen že čtenář si muže vysvětlit vas příspěvek tak, že rozhodnutí není na rodičích, ale na zdravotnickem personálu. Nic proti vám. Někdy se stává, že například lékař matce direktivně oznámí, že se ma podrobit amnio, a potom ji premlouva, ze ma ukončit těhotenství. Opravdu se to stává a mladé maminky to často berou jako hotovou věc. Coz je špatně. Proto jsem se pozastavila nad slovem musela. Promiňte.

neominka
8. pro 2013

@leni78 ano bylo to na me me k tomu nikdo nenutil...

marukm
8. pro 2013

@leni78 Mladé maminky? Co s tím má věk co dělat? Já bych udělala to samé. Nechtěla bych postižené dítě (samozřejmě mám na mysli vážně postižené) a šla bych na přerušení. A lékař je lékař, neříká to přece jen tak! Takže @neominka, ať vám to co nejdřív vyjde znovu!!🙂

terezabezdickova
30. pro 2013

Ahoj holky, můžu se zeptat? už 3 dny mě šíleně bolí bradavky, ale fakt šíleně. Taky mě často pobolívá břicho a musím si ted kazdy den umývat hlavu,protoze ráno si ji umyju a večer to mám jak kdybych na sebe vylila olej, je to normální? nechci hned plasit s testem kdyz ms ma prijit az 5.1.2014, o miminko se snazime uz hrozne dlouho a nechci se zase zbytecne radovat ze to treba vyslo... stalo se vám to některé? 🙂 díky

eliskav
30. pro 2013

Ahoj Terez 🙂 Já jsem teď 5+2, takže čerstvě těhotná, zatím jsem nebyla u Dr., ale testy jsou už 10 dní pozitivní🙂 Bradavky mi ani tolik nebolely, spíš prsa se ozvala celá, a hlavně zkraje byla hodně citlivá, teď o něco míň. Vlasy, to mi ani nepovídej, musím mýt každý den, druhý den ráno s tím nejde nic udělat, a to dřív jsem myla kldině i ob dva dny - mám krátké a celkem hezky se daly upravovat a nemastily se... Břicho mi začlo pobolívat asi tak 4,5 dní než jsem to měla dostat, bolel podbřišek, typově jako menstruační bolesti, ne nějak šíleně, ale já to dřív nikdy dopředu nemívala, vždy mi takhle pobolívalo až první dva dny MS, tak jsem to už jako příznak trochu brala. Zároveň jsem to ale nechávala a ještě se z toho tak úplně neradovala, abych pak nebyla zklamaná 🙂
Držím palce!

marketovna
30. pro 2013

@leni78 - Nechytejete se slova, tohle miluju, lid co si mají potřebu za každou cenu rýpnout.........Protě nrespektujete co
@neominka napsala a tím to končí!!!! 😠

Jinak já měla tyto příznaky - smrděl mi alkohol a cigarety až se mi zvědal žaludek, u druhého jsem cítila bradavky, nechut ke kávě a to jsem ji milovala......a u toho polsedního snad žádné 😀

terezabezdickova
30. pro 2013

@eliskav Děkuji, Já bych byla šťastná, ale musím ještě počkat a uvidíme no 🙂 jinak s těma vlasama fakt hrozný. Já si taky myla vlasy vetsinou co dva co tri dny a ted myju kazde rano , je to šílené a pokud nejsem těhu tak nevím čím by tomohlo být 🙂

petulak1988
30. pro 2013

@eliskav Ahojky mohu se pridat??Ja jsem 5+3 test jsem delala naposledy 25.12. digital a vysel mi 2-3 pozitivni 🙂 byla jsem i 20.12na krvi takze 14dni po oplodneni ,necekali tam sestricky nic a mela jsem 156,3 rikala ze je to tak trojnasobek toho co si max myslely..ze cekaly tak max 50 🙂 na Uz jdu 3.1 a tak mam desny strach a doufam ze je tedy vse jak ma byt

eliskav
30. pro 2013

@petulak1988 Jo? Tak to jsme na tom časově skoro na den stejně že🙂 Já jdu na UZ 9.ledna, prý dřív by nemuselo ještě být úplně vidět a že není kam spěchat. Tak doufám, že to do té doby uteče 🙂

petulak1988
30. pro 2013

@eliskav jj ja jdu 3.1 a gestacni vacek uz by snad mel byt videt..budu 6 tyden presne 🙂 tak snad.. strasne mooooc doufam a verim,dnes me picha casteji v podbrisku a vice boli prsa tak snad je vse ok..

eliskav
30. pro 2013

@petulak1988 Já budu v sedmém týdnu, tak věřím, že už bude miminko vidět. Nemůžu se dočkat🙂 A je to první miminko? 🙂

petulak1988
30. pro 2013

@eliskav jj prvni snazili jsme se dva roky ztoho dva roky umele.. je to me ctvrte IVF a myslim ze posledni protoze bude vse v poradku

evikmi
30. pro 2013

@petulak1988 ahojky, pokud máš vyšší hladinu hcg než se očekávalo, třeba to znamená vícečetné těhu 😉

petulak1988
30. pro 2013

@evikmi no muselo by se embryjko jedine rozdelit...zavadeli jsme jedno 🙂 jsem po IVF.. no naposledy jsem byla na krvi 9den po transferu ,to je 14po oplodneni.. a to pry mivaji tak od 20 do 50 a ja mela 156 tak pry bude vse v poradku..🙂

petulak1988
30. pro 2013

@evikmi a jinak by nam dvojcatka nevadili,hlavne at je nebo jsou zdrave 🙂

evikmi
30. pro 2013

@petulak1988 ano četla jsem tu, že jsi po IVF, přeju hodně štěstí 😉 a pokud by byli dvojčátka jednovaječné, přesně tak by to bylo jak říkáš 😉 držím moc pěstičky 🙂

petulak1988
30. pro 2013

@evikmi moc dekuji...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru