Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

ketka
8. srp 2006

Tak jsem si dneska ráno dělala těhu testy (2x) a nic ☹ Škoda,už jsem se začínala na mimi těšit.No ale máme spoustu času na tom pracovat 🙂

lussi
9. srp 2006

ketka: kamarádka si dělala tři testíky a nic, pak šla k doktorce a ta jí potvrdila, že bude mamča, takže kdo ví 🙂 🙂 🙂

radik
9. srp 2006

Tak dnes......bazalka 37,2 a test s druhou slabou carkou.......jinak.....krom bolesti v podbrisku a krizi, rychlemu traveni a rihani po jidle....jsem nemela zadne priznaky. Ani prsa nebolela....

lena28
10. srp 2006

ahojte všechny holky a těhu.. moc gratuluji. Já a manžel se o miminko snažíme od února a možná, že právě už jsem v začátcích. Po přečtení všech poznatků o průběhu začátku těho..mám uplně všechny příznaky. K doktorovi jdu 21.8 tak jsem zvedavá už se moc těším 🙂

balila
10. srp 2006

Ahoj snažilky, chtěli bychom mít mimi a tak se pořád sleduji jestli už náhodou není něco jinak než dřív atd. jsem ráda, že v pozorování nejsem sama a můžu si psát s lidma, kteří mají teď zrovna stejný zájem jako já.

1kaculka
11. srp 2006

Tak jsem si včera dělala testík a je tam hodně slaboučká druhá čárka, manžel mě ujistil, že ji tam taky vidí. Bolí mě v kříži, po ránu mi není nic moc a trošku pobolívá podbřišek. Nechám to trošku uzrát a příští týden si udělám nový test, doufám, že to vyjde a že mi neleze to snažení na mozek 😀

mejviz
autor
11. srp 2006

Ahoj holky vidím že úspěšnost u snažilek je vysoká moc vám to přeju 🙂 my se snad taky dočkáme ale teď zrovna není vhodná doba ani na to snažení 😔

ivusenka
11. srp 2006

1Kaculko, to je krásná zpráva hned po ránu 😉 , přeju ti aby ten příští týden byla už jasně viditelná po pár vteřinách 😉

1kaculka
11. srp 2006

ivusenka: Děkuji, taky doufám, že to už bude jasné a že se zbytečně netěším 😉

balila
11. srp 2006

Ahoj holky chtěla bych se zeptat po kolika dnech od doby co jste měli dostat MS jste si dělali test. Já jsem si ho dělala po 4 dnech(nikdy jsem spoždění neměla a nic jen jedna čárka. děkuji a hezký den 🙂

lena28
11. srp 2006

ahojky balila to máš moc brzo, aby se ti objevily dvě čárky.Musíš počkat tak týden nebo se se objednej k doktorovi doufám, že ti to vyjde 🙂

balila
11. srp 2006

Děkuji to taky doufám, ikdyž si spíš myslím, že to neklapne. zatím nejsem nějak zoufalá jen chci vědět jestli jo nebo ne 🙂 .určitě chápeš co chci říct 😉

hanik
11. srp 2006

ahojky holky,
gratuluju vsem tehulkam. 😉 ..ja jsem predevcirem vzala posledni HA a ted nechame vsechno osudu, ..jsem zvedava, kdy se k vam pridam s podobnymi priznaky. 😅 ..kazdopadne je dobry vedet vsechno s predstihem. 😎

1kaculka
11. srp 2006

Hanik nazdárek,
tak mám další závislost 😀 po beremese ještě koníka 😀 😀 😀 . Manžel už začíná ze mě šílet 😅 , že co jsem pořád na svatbách, když už to máme za sebou. Jenže já ještě čekám na Happíka 😀

lena28
11. srp 2006

chapu co cítíš ja jsem tak každý měsíc byla v očekávání a už jen čekám na potvrzení lékařem 🙂

alcatko.j
11. srp 2006

Me jeste pred terminem, kdy mely prijit mesicky zacaly byt desne citlive bradavky.Pak byl den, kdy mela prijit ms a neprisla a to mi bylo divne, jelikoz vzdy jsem tak uz 4 dny pred spinila...pak se citlive bradavky zmenily na bolest celych prsou, ze jsem nemohla spat na brise.A uvedomila jsem si, ze chodim casteji na zachod a mam rychlejsi traveni 😉 5.ty den po vynechgani ms jsem si udelala test a okamzite se objevily // 😉
Ted me boli ta prsa, ale da se to vydrzet, obcas poboliva bricho, ale to je pry normalni, pry se roztahuje deloha.A chodim casteji na zachod a mozna jsem vice unavena....No a taky jsem se vcera osypala na celym obliceji..to mam teda radost, ale co bych nevydrzela, ze 😉

Preju vsem snazilkam, at se jim co nejdrive splni jejich sen 🙂

chaluska
15. srp 2006

Tak co lena? jsem zvědavá!!!

dasha
15. srp 2006

Ja jsem to poznala pri cisteni zubu. Najednou se mi zacalo delat spatne, dokonce jsem musela prestat, abych predesla davicimu reflexu. Asi po dvou dnech jsem si udelala test a okamzite se mi objevila carka navic. Bylo to velmi brzy po vysazeni HA a ted uz jsem ve 21.tydnu. K dalsim symptomum patrilo kovovy pocit v puse a caste moceni. Nastesti mi opravdu spatne nikdy nebylo a dokonce jsem ani nezvracela. No a pak jsem sla k dokotorovi a ten mi to hned potvrdil. Byla jsem v 5. tydnu.

mejviz
autor
16. srp 2006

ahoj holky, moc gratuluju 🙂

nlenka
17. srp 2006

Ahojky, taky se s manželem pilně snažíme, ale zatím se bohužel nedaří. No, uvidíme.
Nechci ti nijak zakřiknout, ale MS jsme měla dostat minulou středu, každý den je mi od žaludku nějak těžko (ráno a večer),ale možná mám jen překyselený žaludek. Pobolívá mě podbříšek a tiše se modlím, aby si to MS zase nerozmyslela a nepřišla. ☹ .
Docela se bojím si jít koupit test, protože bych nejspíše byla zklamaná.
Holky, jak "prožíváte" negativní test?????

gaguska
17. srp 2006

Ahojte babulky, mám zopár otázok a bola by som rada pokiaľ by ste mi vedeli na ne odpovedať Tak poprvé moja b.teplota sa pohybuje od 14.7. medzi 36,8 a 37,2 a pred MS som mala teplotu 37,0, žiadne bolesti ani nič obvyklé ako som pred MS mávala. MS trvala iba tri dni aj z toho to vlastne bol len jeden taký silnejší den, inak skoro nič a v noci absolútne nič. Momentálne mám takéto príznaky: napínanie, zápcha, taký zvláštny akoby tlak v podbrušku, a občas ma pobolievajú prsia. Inak sa mi zvýšila chuť na milovanie a rada si ľahnem aj cez den ak môžem, keď som v práci tak od rána myslím na to, že prídem domov a ľahnem si. Je síce pravda, že sa s manželom o bábatko snažíme, ale nejak si nerobím hlavu ak MS príde. Ozaj ešte k tej MS dostala som o dva dni skôr inak mám pravidelný cyklus 28 dní. A robila som si test a bol negatívny. Ale moje bruško sa nejak zaokruhľuje .
Už teraz Vám ďakujem za rady

mobina
17. srp 2006

gaguska a zůstala teplota vysoko i při MS?

gaguska
17. srp 2006

mobina,
áno teplotu som mala 37,0 - 37,2. čo si o tom myslíš?

papaya
17. srp 2006

gaguska, myslím že těhu být klíďo můžeš. doporučuju zajít k doktorovi,ať ti udělá test z krve. Není ničím neobvyklím, že těhulka měla jednu nebo i víc krátkých MS i když byla už těhu. Tak ať to klapne 😵

mobina
17. srp 2006

gaguska přikláním se k názoru papay. Zkus si udělat další test za týden. Krvácení mohlo znamenat uhnízdění mimi v děloze. Držím palce 😉

teri
17. srp 2006

Holky, pro zajímavost: teď jsem se dočetla v jednom článku z rodiny.cz o symptotermální metodě: (citace)

"Je normální (a docela běžné), že naměříte vyšší teplotu i během několika prvních dnů menstruace. Je to zapříčiněno zbytkovým progesteronem z minulého cyklu."

Já jen tak - překvapilo mě to, nevěděla jsem to. Myslela jsem, že má být pokles (já jsem ho taky neměla).

mobina
17. srp 2006

No a čím si má pak člověk být jistý 😎 ....U každé je to holt jinak, ale myslím, že tohle případ gagusky nebude, když to nebyla normální MS.
Teri tobě opravdu neklesla teplota?

teri
17. srp 2006

Mobi, asi o 0,1 - takže téměř ne, ale pak už nevím, protože měřím vaginálně.

Jo a ještě pro zajímavost taky píšou toto ohledně špinění před MS:

"Je považováno za normální, pokud trvá jeden až dva dny a pokud nezačne dříve než desátý den luteální fáze. Pokud trvá déle než pár dní, může to indikovat: problém se štítnou žlázou, fibroidy, endometriózu nebo polypy na děložní sliznici. Pokud začne dříve než desátý den luteální fáze, může to znamenat nedostatečnou funkci žlutého tělíska a tedy i sníženou plodnost."

Asi bych to měla vkládat do diskuze o BT, ale tam jsou vlastně už odkazy na ty články, ze kterých to beru 😉

gaguska
17. srp 2006

Papaya, Mobina 🙂

kočky no zajtra si skúsim urobiť test hned ráno, inak vedeli ste že test sa má robiť za studena?? povedal mi to môj lekár.

lanka
17. srp 2006

No nevěděli - ale děkuju za uvední novinky (na žádném testu to není napsáno)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru