Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

sisstin
17. dub 2007

mě bolelo břicho, jako když to mám dostat..ale cca 14 dní..no..a nedostala jsem to 😅

snilek1
17. dub 2007

pristi tyden si budu delat tt uz jsem si ho koupila a porad na nej koukam jak jsem z toho nervozni 🙂

kachnik
18. dub 2007

Ahojky holky, Bzundo, moc gratuluji. I já se podělím o svůj zdravotní stav 😵 přesně po konci ovulace, asi den na to, mě začala bolet prsa a v podbříšku, strašně mi nabíhají žíly, přesně jako kdybych to měla dostat. Termín MS mám až 29.4., holky, držte palce, ať to vyjde. Prsa mě většinou bolí tak 5-6 dní před MS, tak uvidíme. Taky se tak pořád pozorujete? 😀

martim
18. dub 2007

Kachnik: jo sleduji se pořád,ted mám 3 dny zpožďo a už se sleduji...ale pžíznaky žádné ☹

snilek1
18. dub 2007

ahoj holky ja jsem na tom uplne stejne jako kachnik.snazime se o mimco teprve 2 mesice a doufame ze to vyslo.mam asi 5dni citliva prsa a posledni dobou se bolesti stupnuji.chvilema je ta bolest palciva a boli me bradavky a na dotek to boli nejvic.mam pichani v podbrisku a mensi bolesti,a zaludek obcas na vode.vcerajsem si jen tak delala TT a druha carka byla velmi slabounce videt.dalsi test si udelam v den D tak uvidim

snilek1
18. dub 2007

jo a menstruaci cekam taky 29.3 😀

snilek1
18. dub 2007

sorry 29.4 😀

megy
18. dub 2007

snilek: tak gratuluji k bejbátku

olielka
18. dub 2007

bzunda, gratuluji!!! Já jdu pozítří na UZ, tak snad něco uvidím a všechno bude OK. Ale věřím, že ano 🙂 Já začínám mít ráno kolapsovité stavy, něco, jako když odeberou krev, je mi na omdlení, brr. Ale asi je to v normě, mám nízký tlak a méně hemoglobinu, tak si to ta děloha kypří pro sebe 😀 , už je lehce zduřelá, jako malý varhánek nad stydkou kostí.
Snílek, gratuluji a přeji všem hodně štěstí 🙂

hanne
18. dub 2007

Ahoj holky! Bzunda moc gratuluji!!!
Martim: já jsem na tom úplně stejně jako Ty. Taky 3 dny zpoždění a příznaky žádné. Už jsi tělala testík?
Holky držím palečky ať ta mrška nepříjde 😉

snilek1
18. dub 2007

ahoj holky.snazime se teprve 2 mesice.menses mam dostat az 29.4 ale uz 3dny jsem mela tuseni.zaludek na vode, stupnujici palcive bolesti prsou nekdy i takove tahani a tezknuti,a pichlave bolesti v podbrisku,jinak nic.ale vcera jsem si jen tak udelala TT a druha carka byla slaboulinka , dnes jsem si udelala dalsi a je tam uz uplne videt takze jsem cerstve tehule

snilek1
18. dub 2007

jo a caste nuceni na zachod chodim kazdou ctvrt hodinu

hanne
18. dub 2007

Snilek1: Tak to gratuluji! To šlo docela rychle. Tak ať to všechno dobře dopadne a máš krásného, zdravého mimíška 😵 😵 😵

lendiiik
18. dub 2007

bzunda: tak to ti hrozně moc gratuluju 😅 a ať je všechno v pořádku.
Já už jenom čekám až mi to skončí a příští týden zase zkoušíme 😉 . Dneska mi je ale tak šoufl a mám pořád hlad, jako bych těhotná byla. Jsem poslední dobou nějaká rozežraná.(asi si budu muset zašít pusu 🤐 😀 ) Dej vědět jak pokračuješ..

kachnik
18. dub 2007

snilek, moc gratuluji k //. to je super že ti to ukázalo tak brzy. Já budu čekat až jestli MS vynechá. Držim palečky, ať to všechno klapne. papa

bzunda
18. dub 2007

Holky, moc vám všem děkuju za gratulace! Jsem moc šťastná a vám přeju co nejdřív totéž, je to opravdu krásný pocit... 😵
lendiiik, já jsem taky pořád měla hrozný hlad, i v noci jsem si dokonce musela jít na chleba, manža se mi smál. Dneska se všechno nějak otočilo, ráno jsem vstala 4:45 a už jsem nemohla spát, jela jsem do práce (tak brzo jsem tam snad ještě nestrašila) a pak celý den mi bylo blbě, žaludek jak na vodě, moc jsem toho nesnědla. Naštěstí už to v práci všichni ví, jsme jen 4 zaměstnanci včetně vedoucího, tak mi zakázali cokoli dělat a jen jsem se v kritické chvíli vždycky šla nadechnout ven. Takže opravdu jsem v práci užitečná 😀
To jsem se teda rozepsala, tak lendiiik, přeju ti taky co nejdřív ty radostné starosti, co mám teď já!

bzunda
18. dub 2007

Snilek, taky moooc gratuluji!!!! 🙂

snilek1
18. dub 2007

dekuju vam ale ja vubec nevim jak jsem dlouho tehotna protoze to mam dostat az 25.4 ne 29 to jsem se sice spletla ale i tak to nevim protoze pry pred menses se ta druha carka neukazuje tak v tom mam trochu maglajs Bzundo taky ti moc gratuluju!kdyz jsem cekala posledni holku tak jsem to uz taky poznala driv fakt jsem na rozpacich

martim
18. dub 2007

Snilek gratuluji...my se snažíme cca 4 měsíce,v pondělí jsem měla 28.den tak jsem včera zkoušela test a nic,měsíčky ale taky nepřišli,počkám do pátku a zkusím další 😒

megy
18. dub 2007

já dnes zašpinila 10 DPO, TT stále na 36,9, zítra testnu, tak snad se něco děje

kachnik
19. dub 2007

Krásné ráno holky, tak já nevím, asi se z toho picnu.... Tak je mi pořád jako kdyby měla MS přijít, žíly mi nabíhají jak o závod, v podbříšku mi střílí a navíc od včerejška malinko špiním. Manža říkal, že břicho mám jak ve třetím měsíci, to jsem taky v životě neměla. Ale já to mám mít až 29.4., tak co to proboha je tak brzy? Od té doby co to zkoušíme, tak je to fakt katastrofa, jsem těhotná, nejsem těhotná.. říkám si, že to nemůže být tak brzy poznat ale nikdy jsem takhle brzy (10dní)neměla příznaky MS... test je zbytečný si dělat, to je moc brzy.. tak musím holt čekat, ach joo, to je hrůza. ☹

megy
19. dub 2007

dobré ráno všem. Tak fakt nevím holky, dnes teplota najednou vylezla o 0,2 stupňů. Udělala jsem si TT a zjistila následující: včera nic a dnes ráno - já nevím jak to popsat, ale jakoby se na druhé zóně tvořil malý stín - okem normálně viditelný. Možná mám halucinace, ale jde vidět jak v šerém světle u počítače tak na přímém slunci. Nemá ještě růžovou či fialovou výraznou barvu, tak nevím. Co si o tom myslíte?

kackadu
19. dub 2007

Ahoj Megy, já myslím, že to vypadá nadějně. Uvidíš zítra nebo za 2 dny. Snad dostane barvu 🙂

mobina
19. dub 2007

Megy klíďo to může být. Zkus počkat 2,3 dny a uvidíš 😉

kamila3
19. dub 2007

HOLKY,MÁTE NĚKTERÁ TUHLE ZKUŠENOST? BOLÍ MĚ PODBŘIŠEK JAKO BYCH TO MĚLA DOSTAT,MS OČEKÁVÁM NEJDÝL DO NEDĚLE.BOLÍ MĚ OD VČERA.MĚLI JSTE MENSTR BOLESTI KDYŽ JSTE OTĚHOTNĚLY?TEST SE BOJÍM UDĚLAT,ŽE BUDE NEG A JÁ BUDU ZKLAMANÁ.

verunnecka
19. dub 2007

ahoj,tak si raději zajdi k doktorce třeba ti poradí,aspoň budež mít jistotu.

romana27
19. dub 2007

ano, předmenstruační bolesti jsou normální, protože se roztahuje děloha. Test si udělat můžeš, ale já ho měla ač těhotná ještě negativní asi týden po očekávané menstruaci.

verunnecka
19. dub 2007

ahojte,chci se zeptat jesli je možné otěhotnění když jsi kamarádka vzala antikoncepci o hodinu nebo dvě později než měla,nedostala MS od pátku 13.4.tak jsem zvědavá jak to dopadne

megy
19. dub 2007

veru: otěhotnění není podle mě možné, pokud ovšem HA dobře funguje. občas se při užívání HA může stát, že je klasický ovulační cyklus, ale pochybuji o tom, že by mohla být těhotná kvůli HA, kterou užila o 2 hodiny později. Spíš to jsou jen stresy a nervozita. Ordinuji: klid 😵

atreides
19. dub 2007

veru: já si kolikrát vzala prášek až druhý den (a ne jednou) a nic se nestalo 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru