Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

ivett25
6. čer 2007

rosall, tos mě potěšila s tou Itálií! Já si to myslela, je to přece EU! 😉

Jinak buď ráda, že tě nic nepíchá! Já se právě bojím, že to je náznak něčeho špatného, a že to opět nevyjde! Byla bych raději, kdyby nic nepíchalo.
Nevím, nevím, jestli vydržím těch 10 dní než si udělám test!

jizu, a zkoušela sis udělat ještě jen tak pro jistotu test? Vím, že ta šance tam je moc malinkatá, ale co kdyby?! A kdyby ne, tak máte další měsíce na pokusy! 😉

cert..ova
6. čer 2007

rosall, ty mě dáváš, tak jsem si ohmatala pravou stranu a mám tam jen tuk, ach jo 😀

lnella
6. čer 2007

Moc děkuji za podporu, hned jak budu něco vědět, ozvu se. ☹

rosall
6. čer 2007

margarita: takže pá, so, ne, po, út bylo 36,2?

ivett25
6. čer 2007

cert..ova, tak to máš dobré, já mám tuk i na levé straně a uprostřed! 😀 😀

rosall
6. čer 2007

certova: to já taky..ale pod tukem.:o))))))))))))))))

rosall
6. čer 2007

cha cháááááááááá..holky s váma je sranda..:.o)))))))))))))))))))

rosall
6. čer 2007

ivet25: zlobí........domluvili jsme se, že se začneme vídat i v týdnu.....jenže já mám náročnou práci...tak mu mám vždycky dávt vědět kdy....když to nevyšlo jednou, dvakrát fajn....ale teď po třetí..když jsem mu zase říkala, že pojedu domů dřív.....a zase ne...tak jsem z toho zmatená....vůbec mu přes týden nechybím nebo co....:o((((((((

margarita1
6. čer 2007

rosall • jo jo a ještě čtvrtek a dneska 36,5, jak to vidíš?

cert..ova
6. čer 2007

tak to je fajn, můžeme si dát téma- tučné snažilky 😀

rosall
6. čer 2007

margarita...maluji si tvůj graf

cert..ova
6. čer 2007

rosall, a proč spolu nebydlíte?

ivett25
6. čer 2007

rosall, ježíš ti chlapi jsou prevíti! Oni nechápou, že jsme něžná stvoření a že potřebujeme mít pocit, že s námi chtějí být každičký okamžik, že chceme být rozmazlované, a že s námi má být zacházeno něžně?! 😵 😵 😵
A řeklas mu, že jsi myslela tím "v týdnu" i dny od PO do PÁ???
Ptala ses ho, co mu do toho vlezlo? Uvidíš, jaký bude víkend!
Ono je taky možné, že jsi opravdu těhotná a tvoje tělíčko začíná procházet změnou, kdy ti je všechno líto a všechno si více bereš! A přitom se nic neděje!!! 😉 😉 😉 To by bylo fajn, viď?! 😵

margarita1
6. čer 2007

rosall
mě tam nejde se zaregisterovat pořád mi to hází nějaké nesmysli. Jinak myslíš, že je nějaká šance být těhotná? :Nejde mi do hlavy opět zvýšení teploty

katarina82
6. čer 2007

Ahoj holky 😵
Tak zběžně jsem to proletěla, vy fakt po rádnu nezahálíte 😀
Margarita, folikulometrie se dělá ultrazvukem, chodíš k doktorovi v době před ovulací a on kouká a měří, jestli ti rostou folikuly. A pokud jo, tak jestli jsou dost veliké.
Jinak mě vyšly silné // 16DPO a na ultrazvuku to už viděl 19DPO, to znamená že v pátém týdnu od poslední mrchy. Ale je pravda, že používal vaginální sondu, tam to je líp vidět než přes břicho.

cert..ova
6. čer 2007

do mého mužíčka se zabouchla nějaká 16-ti letá holka, píše mu miláčku, lásko, miluju tě no a já jsem tak daleko, že mu koukám na poštu a tak, trochu pod úroveň, ale mě to nedá, přesně tak ivett25, jsou to prevíti 😝 😀

rosall
6. čer 2007

margarita: ...měřila jsi i přes ms...nebo jsou to hodnoty po ms...

katarina82
6. čer 2007

Margarita, taky jsem si nakreslila tvůj grafík a moc se mi nelíbí 😢

rosall
6. čer 2007

cert..ova...my jsme bydleli,ale v listopadu jsme se rozešli a teď v dubnu jsme sse dali zase do kupy....a nechtěli jsme to hned hrotit zase bydlením..ale hezky pomaloučku...

ivett25
6. čer 2007

katarina, tak myslíš, že bych ten test mohla prubnout? Jsem 18 DPO! Ježííííííš, já mám nervy!

cert..ova
6. čer 2007

rosall, tak to jsi dobrá, to já bych nevydržela, jsem ráda, že spolu bydlíme, kvůli čemu jste se rozešli?

rosall
6. čer 2007

ivet25:....no právě..jsem si řekla, že teď to řešit nebudu...do té doby, než to dostanu, aby se to moje trápení nepřenášelo na případného potomka.....takže ...dnes se snažím být v poho......a když to dostanu....holt udeřím..:o)

margarita1
6. čer 2007

katarina82 - jak to myslíš?
rosall minulý měsíc před MS výrazně klesla teplota a hned druhý den byla MS,ale to jsem dostala vyvolávačku. Zhubla jsem 10 kilo a nějak se mi to v tělě zbláznilo, MS byla si 9 dní a pak teploty 36, a 36,2 a pak najdenou 23.05. 36,7 a pak se drželi 36,4, min st 36,7 pak 36,4 a pak už 36,2 a najednou dneska 36,5. Tak já fakt nevim, jsem z toho zmatena

rosall
6. čer 2007

ivet:..fakt jsem četla...že někomu se ukázaly až 14 den po vynechání..že hned tak brzo ne.......dej tomu větší šanci..:o))))))))))))))))))))

rosall
6. čer 2007

katarina...ahoj katarínko..jak pak jste se holky vyspinkaly?..:o))))))))))))))))))))))

ivett25
6. čer 2007

cert..ova, z toho si nic nedělej, my jsme s mužíkem taky tak daleko, že když mě nebo jemu přijde sms, tak se hned vzájemně díváme! Dneska v noci mu zrovna přišla sms. Vzbudilo mě to, tak jsem si říkala, který blázen mu píše tak pozdě a .... Byla to jeho teta, která mu blahopřála k matuře! 😀 😀

rosall, to je rozumné, že jste to hned neuspěchali. Ikdyž bych to v takovém stavu moc dlouho nenechávala. Už jste spolu jednou bydleli, takže bych během 2 - 3 měsíců do toho šla znovu! 😉 😉 Aspoň budete mít více času a příležitostí na oplodňování! 😀 😀 😀

rosall
6. čer 2007

margarita...mě jdo o to, že když jsem si to hodila do grafu.....tak mi to vychází 29 dní měření....jen nevím, kdy byla ms.......a kdy měla příjít...časově

margarita1
6. čer 2007

já jí mám trošku kolísavou a přišla okolo asi 27 , mám to doma napsané,ale vím, že to bylo na konci měsíce

cert..ova
6. čer 2007

holky, to čekání je fakt na hov...... 😠 a já mám takovou dobu do ms, leda, že bych to dostala už jako těhotná, kdo ví

katarina82
6. čer 2007

ivet, já bych to 18DPO prubla 😉 Teda pokud víš jistě, kdy ovu byly. Držím palce 🙂

margarita, když ta teplota klesla, tak to nevidím nadějně. A to že vylezla zas na 36,5 nic moc neznamená. Mě to tak dělalo často, měla jsem někdy i hodně vysoke teploty behem MS... I třeba 37... 😢
Jsi si jistá, že ta ovu vůbec byla? Nemáš anovulační cykly?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru