Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

rosall
13. srp 2007

kat:...ajaj...a já ji zase začala jíst......:o((((((

rosall
13. srp 2007

drahouš..se mě dnes vyptával na graf....tak jsem mu poslala odkaz....vidí to už jako jasnou věc...:o)))))))))))...jsem půl dne lítala po různých grafech...no a jasný..nezjistila jsem nic.....jen to , že buď budu nebo nebudu...:o)))

katarina82
13. srp 2007

rosall, tak pokud jsi ji předtím moc nejedla... Jinak ten tvůj grafík je docela hezkej 😉

rosall
13. srp 2007

máš ty svůj těhotenský grafík někde???.....jak vypadal?

rosall
13. srp 2007

se cítím hned bezpečnější...jak jsem pod tvým dohledem...:o)))

katarina82
13. srp 2007

já po něm kouknu a hodím link

katarina82
13. srp 2007
rosall
13. srp 2007

jojo....to jsem tedy zvědavá..:o)))))))))))))))))))))......jak jsem tak pročítala diskusky....tak jsem na tebe taky narazila v nějaké starší....psala jsi tam, že máš takové a takové příznak...ale že si stejně myslíš, že to zase není těhu.....a pak buch...a bylo....:o))))))))))))))))))))

katarina82
13. srp 2007

jo?? Já včera zrovna četla Začínáme se snažilkováním... Jak jsme to jedna po druhé začaly hlásit 😵

katarina82
13. srp 2007

fakčí ti ten graf?

rosall
13. srp 2007

katy...ty jo..tak ten je úplně vzornej, co?...třífázovej....:o))))))))))))...náááááááááááááádhernej.....sebe už vidím, že při tom poklesu 11. den bych už házela flintu do žita...ale ono néééééé...ono se to udrželo...cvalík jeden šikovnej..:o)))))))))))))

katarina82
13. srp 2007

no třífázovej... To moc ne. To by totiž mělo stoupnout zas až po zahnízdění a né 5DPO, to je dost brzo... Já jsem neházela flintu nikam, protože jsem s tím vůbec nepočítala 😉

rosall
13. srp 2007

...já tam ty fáze vidím..jak na dlani.....jak jsem dnes projížděla ty grafy....asi 199 grafů..:o)))))))...tak často tam to zahnízdění nebylo vidět.............

katarina82
13. srp 2007

rosall, jj, ale čtvrtý den se asi ještě nezahnízdila... To je na zahnízdění brzo... A já možná měla ovu ještě o den později, než je v tom grafu.

rosall
13. srp 2007

...když jsem před drahoušem nahodila termín "zahnízdění"...vykulil oči....a prej..."jaký zahnízdění, copa je to ňákej ptááááááááák?"..:o)))))))))))))

rosall
13. srp 2007

ty hele...ale toho sexu během měsíce....jako nic moc..:o)))))))))))))))

katarina82
13. srp 2007

já tam nepsala všechno, ty poovulační už 100% ne 😉

rosall
13. srp 2007

co je to to CP...jak tam máš napsáno HSO?

katarina82
13. srp 2007

to je to co nemůžeš najít 😀 😀 😀 čípek... High, soft, open 😉

rosall
13. srp 2007

...cha chááááááááááááááááá........no hlavně že ho někdo mám...:o))))))))))...noooooooooooooo...mám krátké prstíky.... ☹

katarina82
13. srp 2007

hele, když ho Michal našel, tak ho musíš najít taky 😉

rosall
13. srp 2007

jsem si trochu vylepšila profil...:o)

katarina82
13. srp 2007

kdo ví, kam ty prsty cpeš 😀 😀 😀

rosall
13. srp 2007

on má ruce jak jézédák..:o))))))))))))))))...ale dobrá...až přijedu dom..tak to zkusím....:o)

rosall
13. srp 2007

jak jste se dnes měly, holky?...a vůbec...jak se nyní cítíš?.....je to už námaha?

katarina82
13. srp 2007

hele, co to tam máš za foto? Takový jsi mi ještě neposlala...

rosall
13. srp 2007

myslíš, že se podle čípku teď dá poznat, jestli je člověk v tom?

rosall
13. srp 2007

...prosím tě, kdybych ti měla posílat všechna fota......musela by sis přikoupit PC pamět....o))))))))))))))))))))

rosall
13. srp 2007

to jsme se asi tak před půl rokem brutálně opily u kámošky.....a já strčila hlavu mezi růže.....:o)))))))))))))))...no ono to taky podtrhává tu mou přezdívku..:o)

katarina82
13. srp 2007

už jsi to zkoušela několikrát... On to našel napoprvé, takže se musíš snažit a najdeš taky 😉
My byli dneska na matrice, že by podepsal to otcovství, všude píšou, že na to stačí občanky a ona po nás chtěla rodné listy... 😠 Takže nic. Konečně jsme se odhodlali tam zajít a zbytečně. Navíc se furt nemůžeme dohodnout na klučičím jménu 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru