Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

snilek1
19. dub 2007

ahoj je to mozne ja jsem byla uz tehotna ale i presto jsem mela menses tehotenske testy byli negativni az ted se mi ukazaly 2 carky tak jsem se dnes dozvedela na gynde ze uz jsem 6tt a mam bolesti jako bych to mela dostat

josefa
20. dub 2007

verunnecko, já jsem zapomnela si vzít pilulku i dva dny po sobě, a taky se nic nestalo...přesně na hodinu jsem zapomínala často, většinou jsem ji brala tak do 3 hodin určeného času...pravděpodobnost, žeby Tvoje kamarádka otěhotněla je asi malá. (leda žeby v tomto čase ještě zvracela, měla průjem, nebo brala léky, které snížují účinnost antikoncepce, píšou o tom v příbalovém letáčku kdyžtak)

zdenda
20. dub 2007

Ahoj snilek1 🙂 Já jsem taky měla ještě menses a těhu testy byly taky negativní a už sem byla ten měsíc těhotná, takže to možné je 😉

kachnik
20. dub 2007

Holky, tak při svých všemožných příznacích od pondělí, se mi navíc ještě přidalo špinění, bylo to středa a čtvrtek, dneska už vůbec nic. Prsa bolí jak čert, teda když sudnám podprsenku, to je nejhorší a hlavně v noci. MS mám mít až 29.4., na test je asi brzy nééé?? Počkám až do příštího týdne.. držte mi palce.

zenuska
20. dub 2007

kachníku, a když máš mít ms až 29.4. kdy jsi měla ovulaci? A test ti vyšel kdy?

kacerka
20. dub 2007

Kachnik to špinění by mohlo znamenat uhnízdění vajíčka. Na test je opravdu dost brzy, ale držím palce. Kolik dní od ovulace jsi? Myslím si, že na bolesti prsou je ještě brzy, mě začaly bolet až tak 10 dní po ovu, při které jsem otěhotněla 😉

kachnik
20. dub 2007

Ovu jsem měla od 11.4. asi do 15.4.. Test jsem si nedělala, protože mi to přijde brzy...

verunnecka
20. dub 2007

ahojte,jí jsem taky před otěhotněním špinila,ale někdy to patří k cyklu

kachnik
20. dub 2007

Néé já to nechci k cyklu 🙂 nikdy jsem to takhle neměla, tak proč najednou teď. Od té doby, co to zkoušíme, mám před MS fakt samý lepší věci 😝 Tak mi držte palečky..

martim
20. dub 2007

Ahoj holky,na kolik je spolehlivej TT??Udělala jsem dva a oba pozitivní...nějak tomu nemůžu věřit 😅 😅

snilek1
21. dub 2007

ahoj martim moooooc blahopreju jsi tehulka 😀 test je spolehlivej ted uz ti to potvrdi jen doktor krasnej pocit co!

martim
21. dub 2007

snilek:Díky 🙂 ale ještě to nechci zakřiknout 😅

snilek1
21. dub 2007

neboj se urcite jsi v tom ja taky nemela zadne priznaky az ted a to uz jsem skoro 6 tt a vysly mi oba testy s// az ted taky jsem si nebyla jista po prvnim proto jsem si delala druhej ale jestli jsou oba pozitivni muzes se radovat je to super

martim
21. dub 2007

jsem moc ráda,že se to takhle povedlo 🙂 .Ted už jenom počkám na potvrzení od doktorky a začnu si užívat těhu 😀

bramburka
22. dub 2007

Ahoj, jen pro info, kdyby mi nevynechala menstruace, tak jsem nic nepoznala. Těhu testy byly jen se slabounkou čárou a do dnes nemám žádné příznaky. Na čas mě začaly bolet prsa, ale zase to přešlo. jediné, co jsem na úplném začátku cítila, byla bolest v podbřišku, jako když to mám kažkou chvíli dostat, taky jsem se každejch pul hodiny chodila koukat a pořád jsem si říkala, co je? Kde je? To jsem byla mile překvapená (i když jsem to tušila), že jsem těhu... 🙂

kett
22. dub 2007

já jsem si udělala test po jednom dnu vynechání a čárka se objevila asi za 15 minut. Absolutně jsem nemohla uvěřit, že by tam opravdu mohla být. A navíc jsem si myslela, že to bude asi chyba, když se ukázala až tak pozdě. Pak jsem si udělala ještě asi 3 testy a všechny byly stejné. A nakonec se mi to potvrdilo na krvi🙂 Ale žádné příznaky nebyly. Jen jak říká bramburka, bolel mě podbřišek, jako bych to měla dostat a prsa.

mikulka
22. dub 2007

Holky, je možné, že těhu příznaky zpočátku vnímají víc citlivější ženy, třeba s nízkým prahem bolestivost apod., nebo na tom nesejde? Já jsem právě taková, že se mi vše špatně hojí, když jsem byla na operaci slepáku, všichni šli po 5 dnech domů, já tam byla měsíc, vše snadno chytnu a tak... Říkám si proto, že poznám těhu od úplného počátku, nebo myslíte, že nějaká přecitlivělost na to nemám vliv?
Jak to máme vy, které píšete, že jste byly dlouho bez příznaků, jste spíše všeobecně odolnější?

bramburka
23. dub 2007

Já jsem velmi citliva s extremne nizky prahem bolestivosti, porad se pozoruji a fakt ani tuk. Porad jsem poznavala tehu, kdyz jsem nebyla a pak kdyz to ono bylo, tak jsem to nepoznala.

haninka
23. dub 2007

Ahojky,
píchá mě mírně na pravé straně (spíš v prostřed) několik dní...zatim mi nemešká..ale v břichu mám tak od 2. 1/2 cyklu tlak...neznáte to někdo?? 😒

jumis
23. dub 2007

Ahojky, jsem na tom přesně jako bramburka, kdyby mi nevynechala menstruace, tak to nepoznám. Jen ta bolest, jako bych to měla dostat, kapinku zvětšené prsa,a hooodně citlivé bradavky. Ale to jsem mívala i před menses, takže jsem si pořád myslela, že to dostanu. a nic 😀

bramburka
23. dub 2007

Je ale pravda, že některé holky to poznají už před MS, ale radím, zatím to neřešte a počkejte, zda přijde nebo ne.

hanicek
23. dub 2007

ahoj holky,já jsem měla přiznaky,tak jako bych měla dostat měsíčkya taky že jsem měla strašnou žízen a pořád jsem chodila čurat.

andrissek
23. dub 2007

Mě bylo uplně od začátku hrozně zle(hlavně v autě) a trvalo to asi do 16tt.Ještě že je to za mnou 🙂

mikulka
24. dub 2007

Aha, bramburko, tak je možné, že nic nepoznám, až to přijde 🙂 i když jsem extrémně citlivá.

rozak
24. dub 2007

Bramburko já jsem zase tvrďák, myslím, že bolest skoro necítím a takové tušení a nějaké podivné příznaky jsem myslím měla od 6.DPO. Takže tělíčko je nepředvídatelné...........

luciakubista
24. dub 2007

ahojte holky,
neviete ako vysoko moze vystupit teplota v pripade zacinajuceho tehu?
Ja som dnes 43DC,mrcha nikde,prsia jak pamela anderson,boli ma v podbrusku,je mi skratka mizerne ale test negativny spred 4 dni.Obavam sa,ze je to zas anovulacny cyklus 😒

kim
24. dub 2007

Lucia: to fakt nevím, kam až, to je asi individuální, já měla max.37,2 teď už několik dní mám "jen" 37,0 a jsem 26 dní po ovulaci 😉

luciakubista
24. dub 2007

diky kim,
chytam sa kazdeho stebla,ja ani neviem,ci bola ovu.Mam totiz 37.4 😒

luciakubista
24. dub 2007

kim,blahozelam.
citala som to v inej diskusii 🙂

kim
24. dub 2007

Lucia: díky, ale teplotu máš pěkně vysokou, takže naděje tady je.Hele já jsem podle příznaků byla těhotná už mnohokrát 😀 😀 no a měsíc, kdy jsem necítila vůbec nic, tak to klaplo!!!Vůbec mě nebolelo břicho, ani prsa, žádná předmenstr.šptná nálada, nic ani jsem se nějak nepozorovala, byla jsem tak nějak vnitřně v klidu 😎 Tak držím palce a dej vědět!!!!!!!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru