Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

sisstin
17. srp 2007

kat: no mně se teda asi zatím nepřetočil 😠

margarita1
17. srp 2007

katy- díky, dám příklad, styk v sobotu a ovu ve středu, je tady možnost otěhotnět?

katarina82
17. srp 2007

sis, mě se přetočila od té doby, co jsem byla naposledy na kontrole asi třikrát 😖 A třeba se ti přetočil, třeba to jen já vnímám tak, že je to nepříjemný pocit, když se celá točí...

margarita1
17. srp 2007

¨holky, to musí být teda zážitek, když se prcek hejbe v děloze 😀

sisstin
17. srp 2007

kat: no cítím takovej jakoby divnej tlak..co není kopání..ale nevim..přijde mi, že má furt hlavu na stejným místě jak v pondělí 😕

rosall
17. srp 2007

zdarec..zdarec...jen na chvilku do oběda
....

katarina82
17. srp 2007

Sis, mě se přetočila včera večer a ještě nějak rychle. To byl humáč. Jeb, hnusný pocit-jak bys měla kopačák v břichu a někdo by sním točil a tlačil na něj, a najednou boule na opačné straně a prázdno na té původní... 😠

sisstin
17. srp 2007

rosall: zdáááááááááááááááááááár 😀 taky bych brala nějakej oběd..zas mám hofnooo..jsem snídala tu pidi mini delisu 😠

rosall
17. srp 2007

ještě z prvního těhotenství si pamatuji.....jak se mi břicho natáhlo šíleným způsobem do šířky...nebo hrb na jedné straně..byla to sranda pozorovat.......a hlavně..když tě kopne okolo močáku...:o)))))))))))

rosall
17. srp 2007

sis:...no to koukej se pořádně nadlábnout..zrovna ráno jsem studovala článek o tom, vědeckej článek......jak důležité jsou živiny pro mímo....že např. když strádá v těhotenství ....tak by bylo ok, kdyby strádalo i po narození..páč na nadbytek není zárodečně připraveno..:o))))))))))))))))....takže mazej do obchodu..:o)))))))))))))))))....podprsenky , minisukýnky..to jooooooooo....ale pořádně se najíst, aby se náhodou nezvětšily boky...to nééééééééé......o))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 😀

katarina82
17. srp 2007

rosall, co jsi to zas v noci prováděla? To jsi měřila jen v těch 3.30 nebo pak ještě podruhé? V kolik jsi šla nakonec spát?

katarina82
17. srp 2007

rosall, tak to moje Denča teda asi nestrádá 😀

margarita1
17. srp 2007

holky , můžu se zeptat, zrovna se tady dohadujeme - dám příklad, styk v sobotu a ovu ve středu, je tady možnost otěhotnět?

meggi10
17. srp 2007

Ahoj holky, po ovu asi 4 dny mě začaly strašně svědi bradavky, byly hrozně citlivé, po té začaly tlaky v podbřišku, to vše teď celkem ustalo a le začalo mě od včerejška píchat v zadech(nad zadkem)spíš na levé straně.
Ms má (ne)dorazit ve středu, myslíte že bych mohla být těhu?
Dík

sisstin
17. srp 2007

rossal: no mně na močáku přímo sedí..takže asi tak 😅 😅 😅

rosall
17. srp 2007

kat:..ale v noci mi přišla v 3:30 sms....že je drahouš doma a dobrou.......tak jsem se pro jistotu změřila...a měla 36,9....v 4:45 se znovu vzbudila a měla 37...to si myslím, že je ok. a pravdivá teplota..co?......

katarina82
17. srp 2007

marg, možný to je, ale jen za toho nejlepšího bílkovitého hlenu a i tak je ta pravděpodobnost malá ☹

meggi, možné je všechno, ale 4DPO je na příznaky dost brzo.

holky, co furt máte s tím močákem??? 😀 Já to ještě nezažila 😎 Zatím 😅

rosall
17. srp 2007

margrit: ...ne, spíš ne......to bys musela mít super hlena....aby spermošky přežili do 3-4 dny.......

sisstin
17. srp 2007

kat: vole..gde bereš takový znalostííí? 😀

margarita1
17. srp 2007

rosall- ale tohle vypadá hodně dobře!!!!!!!!!
Katy díky , já myslela, že tak 2-3 dny před ovul je šance na otěh.

rosall
17. srp 2007

sis:...no mě do něj kopala...jak divá..:o))....až jsem zrudla bolestí..:o))))...mažeš už pro to jídlo?..:o)

katarina82
17. srp 2007

rosall, jj, to bude dobrá teplota. Hezká jen tak mimochodem 😉 Ale řekněmě si, že je to určitě z toho, jak ses večer nasrala 😀

rosall
17. srp 2007

sis: ty katy ještě neznáš???....jsem už několikrát říkala..ta má takovejch znalostí, že by byla se schopná i sama porodit císařem..:o)))))))))))))))))))

rosall
17. srp 2007

katy:...:o))))))))))))))))))))))))))....jasný...mám nervy a od toho mám ty teploty...:o))))))))))))))))))

katarina82
17. srp 2007

marg, šance je, ale čím blíž ovu, tím větší šance. Nejlepší je večer před ovu 😉

katarina82
17. srp 2007

rosall, nepřeháněj zase.... 😠

rosall
17. srp 2007

marg:....jestli myslíš sebe...a už delší dobu máte problémy otěhotnět....ber spíš tu horší variantu...že tohle u tebe nehrozí...otázka ale je.....kdy nastala přesně ta ovulace.....

katarina82
17. srp 2007

sis, vždyť jsem ti říkala, že jsem nemohla otěhotnět, takže to mám nastudovaný dokonale, včetně umělýho i s nadstandarty 😀

katarina82
17. srp 2007

rosall, jasně že máš ty teploty z těch nervů 😀 jak jinak bys nabrala 37??? 😀

margarita1
17. srp 2007

rosall- nemyslim sebe,ale PA mi řekla, když jhsem jí popsala všechno , co se dělo, žř to vypadá, že moje tělo se až teď vyčistilo od HA a teď kjonečně mám šanci na otěh. Jinak prý k otěhotnění nepotřebuji pravidelný cyklus, tak nevim

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru