Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

ljd
10. dub 2007

Ahojky holky, minulý rok někdy koncem prázdnin jsem přestala brát HA a od ledna se snažíme o miminko...tento měsíc jsem si myslela, že mám i nějaké přínaky. hrozně mě bolely prsa, že jsem se jich nemohla ani dotknout, dokonce mi je tak nějak těžko a po jídle i špatně, ale hlad mám, jsem taková nějaká utahaná, a pobolívá mě podbřiško. Ale včera jsem měla dostat MS, měla jsem jen ráno takové trošinku lehké špinění, pak celý den a noc nic až dneska zase toršku špiním, tak opravdu nevím jestli zkusit štěstí testem... ☹ Už se zase bojím zklamání... MS jsem vždycky i po vysazení měla pravidelnou a normální trvající pět až šest dní...

Tak fakt nevím...... 😅

rozak
10. dub 2007

ljd a co teplotka? měříš? Pokud ne, tak bych počkala 3 dny a potom testla. Do tří dnů se buď rozjede mrcha, což ti samozdřejmně nepřejeme nebo se budou stupňovat tvoje popisované příznaky a tím ti naroste i hcg na testík. Hodně štěstí a dej vědět, jak to dopadlo. Ale příznaky by od těhu klidně mohly být 😉

ljd
10. dub 2007

Teplotu si neměřím, ale nikdy se mi zatím MS nerozjížděla, vždycky prostě rychle nastoupila 😉 , tři dny byla silná a pak tři nebo dva dny už jsem jenom špinila nebo ji měla velmi slabou, ale takhle se mi to nestalo ...ale všechno je jednou poprvé... 😒

Moc bych chtěla aby to vyšlo...máme před svatbou a nedovedu si představit krásnější svatební dar pro mého přítele... 🙂

No uvidíme..... 😉

bzunda
10. dub 2007

Ahoj holky,tak jsem si včera a dnes dělala testík a vždycky tam byla taková slabá čárka. MS měla přijít už ve čtvrtek, bolí mě prsa a mám pořád šílenej hlad 😅 Nevím, jestli si mám už dělat naděje, hrozně to prožívám a k dr. jsem objednaná až na pondělí, já to asi nevydržíííím! ☹ Myslíte, že už něco bude vidět na ultrazvuku? Po tom skoro dvouletém snažení by to byl obrovský zázrak, kdyby to vyšlo. 🙂

olielka
10. dub 2007

ahoj holky, ja jsem taky čerstvě objevila //. 🙂 5.4. jsem měla dostat MS, ale už skoro 14 dní dopředu (asi 5 dni po početí-ovulaci, tu já cítím) mě začlo bolet bříško, občas mi bylo na zvracení. Když jsem měla dostat MS, na testiku byla slaba druhá čárka, ale byla, dneska rano už byla hned a skoro stejně silná jako kontrolní 🙂 . Taky chodím pořád čurat a prsa mám větší a bolestivá. Holky, k oplodnění 😀 došlo na svatební cestě, tak snad se to dítko lásky pořádně udrží 🙂 Přeji všem štěstí!

olielka
10. dub 2007

bzunda, pokud je tam druhá čárka, tak to jsme na tom podobně 🙂 určitě bude přibývat, od čtvrtka je to 6 dní, takže naděje je velká!! Moje kamarádka měla pozitivní test až za 14 dní od poslední ms. 😉

olielka
10. dub 2007

mám teda na mysli 14 dní od vynechané ms 🙂

bzunda
10. dub 2007

Olielka, tak to by bylo moc fajn, kdyby nám to vyšlo oběma! Kolik dní už ti mešká MS? Já se jen bojím, aby to byla pravda, dělala jsem si test Best a teď všude čtu, že holkám občas ukazuje falešnou slabou čárku. Jaký test máš ty? Jo, ta dnešní čárka se mi zdá přece jen trochu silnější, a taky mě uklidňuje to, že výsledek byl opravdu do 3 minut, jak píšou v návodu. Tak snad se sejdem ve společném termínu! 🙂

bzunda
10. dub 2007

Olielka, až teď mi došlo, že jsme termín MS měly úplně stejný 😀 Tak konečně spřízněná duše. Jak bude vědět víc, tak zas napíšu. 😉

tigr21
10. dub 2007

Ahojte holky,dovolte abych se připojila k vaší diskuzi. po 7 měs snaženíčka to vypadá hoodně nadějně.Měla jsem problémy s prolaktinem ,ale teď je to o.k. a MS měla být 3.4. ale kde nic tu nic.testy zatím negativní ale v pátek jdu k doktorovi tak budu vědět. a ty prsa vás bolí celé nebo jenom bradavky?

bzunda
10. dub 2007

tigr21, prsa mě bolí spíš zboku a spíš na dotek, ale jsou nateklé a větší. Napiš, jak jsi v pátek dopadla, já jdu až v pondělí a nevím, jak to tak dlouho vydržím v nejistotě. ☹

z.lucie
10. dub 2007

ahoj holky.... já mám už 41 DC,ale minulý byl 45..nějak se mi prodlužují ☹ Chystám se k dr. jen co to přijde.... měřím teplotu.... ale ta se prapodivně drží nízko...... mám takový zvláštní hlen, jako při ovu....

tigr21
10. dub 2007

bzunda,taky mám pocit že se pátku nedožiju,ty máš aspoň //. hned jak přijdu od dr. napíšu

bzunda
10. dub 2007

Tigr21, v pátek budu držet palce! Kdyby se ti ukázaly //, napiš taky.Já se pozítří (jestli to vydržím) chystám na test jiné značky. Jestli sis dělala jen jednu značku, zkus ještě jinou, mohlo by ti to ukázat //! 😉

tigr21
10. dub 2007

skoušela jsem best 2 a mamatest.ale u někoho to ukazuje později tak doufám že mi to doktor jenom potvrdí.28 máme svatbu tak by to byl super dárek pro skoromanžu.tak se držte

a.j.a.
10. dub 2007

Ahoj holky, mě taky začala nejdříve bolet prsa, a to celkem dost. Tak jsem to nevydržela a testla. A během chvilky naskočily //. Dneska jsem byla na prvním utz, kdy byla vidět taková ta černá bublinka a za 14 dní kontrola, zda bije srdíčko. Tak jsem napnutá k prasknutí.

smisek.ajinka.don.
10. dub 2007

tak to vam holky gratuluji doufam ze nam se to taky povede.

lendiiik
11. dub 2007

Ahoj holky, od konce ledna se taky snažíme o mimi. Po vysazení(v listopadu2006) jsem měla neustále problémy se špiněním i mimo MS. Doktorka mi tvrdila, že je to v pořádku, že se tělo čistí od HA. V pořádku to možná bylo až do ledna, kdy jsem s malýma přestávkama mírně krvácela nebo špinila skoro celý měsíc. (vždycky se to na něco svedlo, ovulaci,špinění před MS,možná zahnizďování atd.) Bohužel jsem v té době otěhotněla, ale došlo to jen do pátého týdne s tím, že jsem měla max. naměřených 70 jednotek Hcg-prý chemické těhotenství. Po měsici pauzy, jsme se snažili znovu a teď čekám. Myslím, že to asi nedopadne. To minulé nezdařené těhu mi poz. test ukázal už 21DC, ale hlavně jsem už měla taky nějaký příznaky. Teď žádný nemám, a bojím se, že ty co si myslím, že se občas projeví, že jsou výmysl. Koupila jsem si včera test, ale bojím se ho udělat. Asi počkám do soboty-mám to dostat.

megy
11. dub 2007

můžu se zeptat, jestli vás bolela bederní páteř? Já nevím, co je, ale už druhý den mě bolí, těhotenství tento měsíc nevylučuji. Nikde jsem se nepraštila, neotočila špatně, vždy po ránu až do oběda, pak to poleví a trošku k večeru

lazenka
11. dub 2007

Ahoj holky,mě nebylo vůbec,ale vůbec nic,jen mě šíleně bolela prsa....

hanne
11. dub 2007

Ahojky! můžu se zeptat, od kdy vás začala bolet prsa? Ještě před očekávanou ms, nebo až později?

macanet
11. dub 2007

Tak mě začalo bolet břicho, jako před menses, ale nedostala jsem je,a pak začli prsa, boleli mrchy ☹ Prsa mě začali bolet snad během týdne, co mě začalo pobolívat to břicho, nejdřív jsem si myslela, že to mám dostat, pak jsem si říkala, že když jsem to nedostala, tak jsem asi nystydla a ono ne! 😀

lendiiik
11. dub 2007

Jak vypadá hlen, pokud se to zadaří a jakou konzistenci má jinak po ovulaci?
Nemám žádný příznaky, ale mám to vevnitř takový měkoučký (jakoby zduřelý) což jsem měla v únoru(při nezdařeném těhu) taky. Je to tak i normálně? Myslíte si, že je možný teď nemít žádný příznaky jako jsem měla předtím a přesto být těhotná? (třeba přijdou později) Může být začátek těhotenství každej jinej (v jinou dobu se projeví i na testu), když je to obměsíc od sebe? Pořád se nechci vzdát, ale ono ne a ne žádný příznaky přijít. :o)

macanet
11. dub 2007

lendi, já jsem o mimi přišla, nebylo to ještě pořádně uchycený a do měsíce jsem byla znovu těhotná, takže nezoufej, příznaky přijdou třeba později 😉 Já jsem ani jednou nezvracela, ani jiný potíže neměla, kromě těch prsou ze začátku a bolení břicha, ale nemusíš to tak mít, vždyť každá jsme jiná 😉

smoulinda
11. dub 2007

Jé, ahoj, tak já taky přidám příspěvek. Byla jsem v práci a pořád jsem si stěžovala jak mě bolí prsa a kolegyně mi řekla, že jsem určitě těhotná. Tak jsem si ťukala na čelo a říkala, ty blázne doktor mi řekl, že nemůžu mít děti. Ale stejně jsem si udělala ještě večer test a byly tam dva proužky 😉
Vůbec jsem to nemohla rozchodit. Ani doktor, nevěřícně zíral a říkal, že to není možný 🙂 A pak to přišlo: zvracení, únava, bolest zad, náladovost a tak.
Mac to ani nevím, že jsi přišla o mimi 😲

lendiiik
11. dub 2007

macanet: stihla jsi mít u toho prvního nějaký příznaky? pokud jo, měla jsi to pokaždý jinak nebo stejný? Nevíš jak je to s tím hlenem?

macanet
11. dub 2007

Jo lendi, začalo mě taky bolet břicho a prsa, takže jsem hned u druhýho poznala, že je to ono.Ale to první bylo naštěstí pár týdnů, takže mě nemuseli čistit a mohla jsem začít nanovo. S tím hlenem, já to tak nesledovala, poprvé se nám zadařilo po půl roce od vysazení prášků, takže to bylo překvápko a to druhý, to jsem vůbec nemyslela, že by se to mohlo takhle brzo zadařit.Ale je pravda, že v době před otěhotněním jsem měla takový sklovitý výtok.Když jsem koukala do kalendáře, tak to bylo porvé i podruhé kolem stejného data.Asi v polovině cyklu, kolem 14. jsem otěhotněla. A přesně podruhý to bylo 14.10 ! Nějak jsme to flákali a bylo to jediný datum po 14-ti dnech 😉

olielka
11. dub 2007

bzunda - ja si prvně dělala mammatest nebo tak něco (růžová krabička) a pak best 2 a oba mi to ukázaly. Dneska ráno na Best 2 už byla testovací stejná jako kontrolní. Já myslím, že když máš //, tak jsi 🙂 Dnes je to 7 dní, co jsem měla dostat MS. Tak teď aby to vydrželo 🙂 Držím palečky a ozvi se 🙂 Prsa mě bolí dost, v noci blbě spím a mám nafouklé břicho, páč se mi nějak zpomalila střeva... Připadám si jak v 5. měsíci 😅

lendiiik
11. dub 2007

olielka,bzunda: ještě jsem se ves vým okolí nesetkala s nikým, kdo by měl na testu dvě čárky a potom těhu nebyl. Spíš to bylo obráceně, že se to na testu ukázalo později. Já jsem obvodní doktorce (když jsem si tam byla pro prášky na tlak)taky tvrdila, že jsem asi těhotná (v tý době jsem měla jen stínek) a ona říkala ať neblázním, že je to brzo. Těhotná jsem byla, i když to nedošlo dál jak do 5tt.
Chce to ale potvrzení na utz, co? 😅

bzunda
11. dub 2007

olielka,lendiik: tak jsem si holky dnes ráno dělala ještě test Galmed a zase tam byly//, už trochu silnější než včera. Tak už tomu začínám konečně věřit. Prsa pořád bolí a zdá se mi, že rostou a rostou. Snad se to někdy zastaví! 😀 Te´d se mi zas honí hlavou, aby to bylo všechno v pořádku, pořád na to musím myslet. Já se tak těším na to pondělí!A manža snad ještě víc, pořád vypadal, že mimi ještě nechce, a hele ho, taťku 😀 No, tak jsem si dnes ještě koupila Mamatest, těším se, že už ta čárečka bude sílit.Holky, jestli nám to vyjde, tak budem mít opravdu veselé Vánoce! 😵 Tak pěkně pište, ať o sobě víme.
lendiik, držím moc moc palce, ať ti to tentokrát vyjde

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru