Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

peela
17. pro 2011

Zdravim snazilky,ja jsem asi uz bohuzel jasna 37 jsem mela 14.12 a postupne klesa,dnes 36,4 za 3dny MS.Sonicata ze mit dite neni jen tak,byl by konec prozatim vseho.Mam 2 hodne dobre kamaratky obe maji decko,tak cerpam zkusenosti 😉 dite neni hracka jeto starost na cely zivot.I presto jdu dotoho,je mi 34 a me tikaji a buraceji hodiny stale vic a vic.Dr rika cim driv prijdu do jinace tim lip pro me,Snazime se dlouho a me nerviky uz nestihaji ☹ kdyz to konecne vyjde budu se ptat zvladneme to uzivime se atd.

salomee
17. pro 2011

Přesně cerky, to je ono,...napřed ta strašná touha a pak ten pocit, že to člověk nezvládne, četla jsem kdesi, že hodně žen pomyslí na to, že by to chtěly vzít zpět, když jsou těhotné, ale prý je to normální reakce. Prostě člověk chce vždycky to, co nemá, spatřuje všechno o co přichází...a to platí i v těhotenství, ač chtěném..a to neznamená, že by ta maminka své dítě nemilovala, či tak něco..

sonicata
17. pro 2011

uf tak to se mi ulevilo ,že tohle nemám jen já 😅

tyrisa
17. pro 2011

@salomee S tím můžu souhlasit....taky jsem si zažila,že bych to radši vzala zpět...

mattuliatko30
17. pro 2011

@sonicata ahoj..prosím ťa ide ti ten graf na tej stránke?..ja som sa tam zaregistrovala..ale nejde mi to...ide mi len zapisovať do MS kaledára..ale neviem tam dať ten graf....aby mi ho zobralilo....iba mi to píše....že teraz sa to nedá...že tam asi čosi robia..tak neviem ,či to dávam správne..poraď mi prosím...dakujem.... 🙂

lollaj
17. pro 2011

@sonicata Ahoj, já se stále teplotně držím.Dneska jsem nevydržela,koupila jsem si nějaký drahý test (200,-) s vysokou citlivostí a byl negativní. Nějak začínám mít dojem, že spíš budu mít nějaký zdravotní problém.No nevím, je to dneska 18 dnů od posledního nechráněného sexu ☹

A k tvým pocitům...asi je to přirozené.Elinku jsme moooc chtěli, toužili po ní...když jsem otěhotněla,hned se mi začaly honit hlavou otázky typu-jak půjdu ke kadeřnici?Co kino?Chci jí vlastně? 😀 Je to starost na 24h,ale zároveň radost.A to miminko tě zavalí novým pocitem a to mateřskou lásko,která je nepřekonatelná.Není nad to mít děti 😉

lollaj
17. pro 2011

@sonicata špatně počítám je to 13 dnů

sonicata
18. pro 2011

@mattuliatko30 nejdřív bys měla zapsat ms kalendář bez toho to nejde a pak co si ho založíš tak najedeš na záhlaví a tam je napsáno teplota a ty nato klikneš oběví se ti graf musíš sjet až dolů a tam je dycky rámeček z datumem kam teplotu (raději měř každé ráno ve stejnou hodninu a před tím se nezvedej)vypíšešno a dáš pod těmi rámečky uložit 🙂a pak by se ti to mělo ukázat 🙂

sonicata
18. pro 2011

@lollaj 13 je ještě málo a nekupuj tak drahé testy to je zbytečné kup si mamatest jsou tam dva papírky a stojí to něco kolem 60 kč a nebo je mamatest co je taková ta tyčinka ten bude cennově podobný a má taky od 10 nižší hodnotu žádnej neměří v klidu počkej a uvidíš 🙂Máš čas neboj 🙂 zbytečně se nestresuj 🙂Já dnes klesám 36,7 takže mimi asi nebude 😠

zabula
18. pro 2011

ahojky holky,potřebovala bych radu,zkušenost,dnes sem 9-10DPO,nevím odkdy se to přesně počítá, a dála sem si test citliv.10 a neg 😢 že asi těhu nejsem.Dnes sme objednaní už skoro dva měsíce do výhřivky,myslíte že můžu?.Manžel mi říká,doufá, že co když budu,že nemám jít,MS má přijít příští týden někdy v rozmezí od čtvrtka do neděle,mám to nepravidelný.

zuzkag2
18. pro 2011

@zabula ahojky...ja by som negativny tt 10DPO este nebrala ako smerodajny. uhniezdenie oplodneneho vajicka nastava 7-10PO, kludne este mozes mat nizku hladinu HCG.

zabula
18. pro 2011

@zuzkag2 děkuju,je fakt hrozný že člověk neví na čem je.Pořád mě pobolívá podbřišek,dřív bylo píchání,a ted poslední dva dny sem ležela,byla sem příšerně unavená,a hodně me bolel podbřišek,píchalo mě všude,a někdy mi to připadlo jako křeče.Tak tedy nevím vubec co to je,já se s tím v předešlých těhu nesetkala.
A co si myslíš o výhřivce,mám jít,nebo je to nevhodný

lorreine
18. pro 2011

@zabula Ahoj, bolenie podbruška som mala aj v tehotenstve aj pred ms...všeobecne si myslím, že si žena dokáže nahovoriť takmer všetky príznaky. Takže by som to nebrala za smerodatný znak. Inak ako píše zuzkag2, myslím, že 9-10 DPO može byť aj ten najcitlivejší test negatívny. Niekedy bola ľudová metóda, ak tehu nebolo plánované, veľmi horúca voda v kombinácii s červeným vínom. Ale nemyslím, že by vyhřívka mala nejak uškodiť, pokiaľ si dva tehu mala bez problémov...

sonicata
18. pro 2011

@zabula no hale na měření to je moc brzy a ty nevíš kdy máš ovulku ??? od té se to počítá 10 den je teprva v děloze a to ještě nepouští ten hormon to nezjistí ani takovýhle dobý test :-/

sonicata
18. pro 2011

@zabula já si myslím taky že výřivka by problém dělat neměla 🙂 hlavně nenastydni 🙂a přesně ms syndrom je dost podobný jako příznaky těhu takže vlastně nikdy nemáš jistotu než ti to řeknou z krve já se fakt neomezuju ale je fakt že mi je zle bylo když jsem si dala vánoční puč a pak dost teplou vanu tuhle kombinaci vynech 😉jinak výřivka je super 🙂

zuzkag2
18. pro 2011

@zabula ahojky...no uprimne, ja by som moc virivku neodporucala...jednak, ale to je iba moj nazor, je to miesto kde sa maju bakterie ako v raji, a ked sa uz teda snazilkujete, tak treba davat asi trosku viac pozor, aj na tie teploty vody. Chilocka by ti ale uskodit nemala.
A s tym bruskom to poznam, ja mam presne take iste pocity, dnes som 10DPO. 🙂

salomee
18. pro 2011

Ve vířivce tak teplá voda není...ne? A na hygienu se celkem dbá, každou chvíli se voda vypouští a čistí... já nevím, ale pokud bych měla mít špatný pocit a pochybnosti, raděj bych nešla... já byla zase někdy na začátku v sauně a pochopitelně mě nenapadlo to nějak řešit... až pak jsem si na netu přečetla kde co a hrůza mě polila. Snad to ale bylo a bude i nadále v pohodě..

salomee
18. pro 2011

Jo a co se týče těch testů, já jsem kupovala Mamatest ty obyč. dva kusy snad kolem třiceti korun..a ten citlivější, plastový s víčkem myslím jeden za šedesát... a to jenom že mi lékárnice řekla "tak dáme citlivější"..a já neměla sílu a chuť se bránit, to už jsem ale měla deset dní po vynechání MS🙂 A myslím, že Mamatesty jsou v pohodě.

peela
18. pro 2011

tak ze mam na par dnu bohuzel z merenim bazalky klid.Prala si aby se mi MS opozdily 😠 ale jeste hur mrcha dorazila o 2dny driv ☹ telo si semnou zahrava ☹

sonicata
18. pro 2011

@peela bude líp neboj 😉 já jsem měla radost jak mi stoupla teplota na 37 a dnes ráno mi zase klesla na 36,7 a do ms mám 5 dní tak uvidím dnes jsem pila vodu z okurek teď do sebe bouchám maršmelou ale to dělám běžně před měsíčkama otázka je jestli to ty ms jsou a nebo je to třeba mimčo .......hm už čekám dva týdny a třeba dopadnu úplně stejně jak ty 😅 Ale to neva aspoň budu nevěsta bez břicha 🙂 dycky je na tom něco pozitivního aspoň pořádně můžeš zapít silvestra a tak .....vím , že dycky když se objeví mrcha je to zklamání ,ale musíme tomu dát úsměvná hesla jinak by to bylo na blázinec 😉

salomee
18. pro 2011

Já jsem docela měla ráda, když mensky přišly ještě před termínem... aspoň jsem byla ušetřena těch eocí okolo případného zpoždění..
PS: teď jsem zkusila takový ten program, jak z fotek vás a vašeho milého či muže vygeneruje vzhled potomka😀 A dost se lámu v pase😀

andrejta
18. pro 2011

ahojte, neviem, ci som tu spravne 😕 , ale sa chcem opytat na poslednu teplotu v grafe - zvyčajne meriam okolo šiestej ráno, ale dnes sa mi zadarilo až čosi po siedmej 😀 - mám ju tam nechať alebo zmazať? či to neskresľuje ten graf?
http://www.fertilityfriend.com/home/337d66
dakujeem

pajiskazemlyna
18. pro 2011

@andrejta Ahojky, já bych tu teplotu být tebou nechala, jsi už 10DPO ? Měla by jsi testnout ! 😀

salomee
18. pro 2011

ale ale, co je to tu za rady🙂... žádný spěch, počkala bych až do vynechání, pokud možno aspoň tři dny po, abych se vyhnula případnému zklamání z pozitivního testu a pak mens.

andrejta
18. pro 2011

@salomee
@pajiskazemlyna dakujem za odpovede, babulky, asi este pockam, ci mi bude meskat...

sonicata
18. pro 2011

@andrejta přesně čekej a ta teplota je jen o kousíček vejš takže to bych neřešila to nech ale netestuj se abys pak nebyla zklamná a tím si i případně mohla ublížit tím že by sis myslela že těhu nejsi a byla bys počkej stejně jako já na MS to je jistota 😉

andrejta
18. pro 2011

@sonicata no tak teda budeme cakat spolu 😀

andrejta
18. pro 2011

@sonicata aj ked, co ja viem? mam pocit, ze ma uz zacina pobolievat brucho... sak ved uvidime

sonicata
18. pro 2011

@andrejta no to víš mě taky pobolívá břicho a tayk prsa ale to vše může být i k MS to je to co nikdy žádná neví a u každé dívčiny je to jiné ......no prostě šílený já už čekám 14 dní a čím víc se to blíží tím jsem víc nervozní a přijde mi to strašně dlouho ......to že nevím co bude je to co mě fakt znervózňuje kruci chtěla bych nějakej přístroj co to pozná hned po sexu zda ano či ne 😀

andrejta
18. pro 2011

@sonicata veď ja som aj myslela, že ma pobolieva, ako keby som mala dostať. Ja už radšej verejne nedúfam, len tak v kútikovom kútiku duše a hej - mal by takýto prístroj už niekto vymyslieť 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru