Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

katarina82
5. čer 2007

linka, já taky dělala i noční a měřila jsem 😉 Tak zkus ten test.

sroubek
5. čer 2007

link: to já jsem hvězda ohledně příznaků...fakty 🙂

všechno jsem už zažila a těhu nikde :o)

ale teď se blíží ovulace mě to vyj a vyj a vyjde 🙂

xbimbobl
5. čer 2007

Holky já jsem se taky měřila a měla 36,7 a je to dnes 33 den od poslední MS

linka
5. čer 2007

urcite ho skusim a dam vediet

xbimbobl
5. čer 2007

Holky jak dlouho se už snažíte?

linka
5. čer 2007

10 mesiac a ty?

xbimbobl
5. čer 2007

linka: no tak my jsme teprve začali...teprve druhý měsíc....kruci to je fakt dřina

linka
5. čer 2007

to je drina a poriadna,ale zvykla som si uz,ze to nejde tak rychlo,ale mam zatial trpezlivost,som zvedava dokedy 😉

xbimbobl
5. čer 2007

linka: tak to já vím že bych takovou trpělivost neměla...ale zase co bych pro mimi neudělala....moc bych ti přála aby vám to konečně vyšlo....

linka
5. čer 2007

dakujem ti,ja tebe aj vsetkym snazilkam prajem,aby to coskoro vyslo

rosall
5. čer 2007

xbimbobl:..super fotka....ti můžu koukat při diskusce do očí..:o)))))))).......ty hele, ale na mě se nalogoval nějakej tomik, co zadal o autorizacei, tak jsem z toho jelen..:o)))))))))........furt negativní?...himmel herrgot krucajš element.......no nevadí.....ty jsi ale něco psala...ohledně vajíček, že jo?

xbimbobl
5. čer 2007

linka: děkuju moc

rosall
5. čer 2007

linka: no jen nám nezapomeň dát vědět....jak to dopadlo..:o))))))))).....prosím tě.....:o)))))))))))

rosall
5. čer 2007

katarínko...tak nám povídej, jaké to je.....jak se teď cítíš.....jak si s mimouškem povídáš....my tě tady všichni budeme poslouchat s otevřenejma papulama jako hrom

xbimbobl
5. čer 2007

rosall: ahojky je fajn že jsi se objevila....tak zkus podle přezdívky mě najít na tom icq....jo ale ty vajíčka by měly být už v pořádku....teď jsem už rok měla po vysazení HA a měsíčky mě normálně chodili a to pravidelně až jsem koukala

linka
5. čer 2007

dam neboj, na testy som nejak zanevrela,furt negativne,ale urcite si ho spravim

xbimbobl
5. čer 2007

rosall: a jak jsi na tom ty?dneska mě v noci hrozně bolelo břicho tak jsem čekala že to ráno bude a ono nic ...kruci tak jsem z toho už nějaká zmatená

linka
5. čer 2007

xbimbobl-ty cakas na ms? aky mavas dlhy cyklus?

xbimbobl
5. čer 2007

linka: no 28 max 30 dní

linka
5. čer 2007

a kolko ti meska?

rosall
5. čer 2007

linka: o testech mi ani nemluv....my jsme s přítelem na miminku intenzivně makali dva roky...až jsme se rozešli.....ty testy se pro staly noční můrou......že jsem si řekla, že se testovat budu, až si budu jistá.........úplně ti rozumím

xbimbobl
5. čer 2007

linka: no měla jsem to dostat ve čt tj 28 den nebo v so 30 den...ale dneska test 33 den negativní

linka
5. čer 2007

rosall a teraz mas niekoho,ak sa smiem spytat?

xbimbobl
5. čer 2007

rosall: a jak ti dneska je?

linka
5. čer 2007

xbimbobl: a mas nejake priznaky?

xbimbobl
5. čer 2007

linka: mo akorád jsem se tady shodly s rosall...že nás bolí břicho a příjde nám že je tvrdší...jinak těhotenské příznaky mám úplně normálně takže to nepoznám....

rosall
5. čer 2007

linka: ..jasný..s přítelem jsme se dali znovu do kupy.....ale už ho tímhle možná...bude ...nezatěžuji...vím, že si dítě moc přeje.........ale naděje už mu nedávám.......

rosall
5. čer 2007

xbimbobl:...no...je mi tak nějak dobře.....že jsem nebyla přesvědčení..že těhotná asi nejsem.......:o((((((((((((................

xbimbobl
5. čer 2007

rosall: a kolikátý den čekáš ty?...ti to moc přeju aby to tam bylo....držím všechny palce

rosall
5. čer 2007

xbimbobl:...ale v noci se taky budím......ta naděje je tam ale furt...teplota v pět ráno 36,9.....naděje tam je......budu se jí držet do poslední chvilky....:o)))))))))))).

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru