Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

sussi29
6. pro 2011

@monikachrudinova tak tehotná nie si, bez mužských buniek to nejde 😉

camelinka
6. pro 2011

@anjelicek26 ja ti nevim,ale tohle bych resila uplne jinak, 11 lety dite mit dite proste nemuze ☹ ☹ ☹ ☹

anjelicek26
6. pro 2011

@monikachrudinova - jejda dievca 😅 Ked si nemala sex, ako chces byt tehotna? Otehotniet sa da len tak, ze sa muzske spermie dostanu do tvojej vaginy. Bez toho to nejde. Menstruacia vynecha z milionu dovodou - mozes byt este velmi mlada - vtedy je cyklus nepravidelny, mozes mat cystu, hormonalnu nerovnovahu alebo jednoducho stres. Nepanikar!

sussi29
6. pro 2011

v 11tich rokoch je ešte skoro na menštruáciu, i keď niektoré dievčatá sú už dosť vyspelé. Ak si ju ešte nedostala, určite príde v ten správny čas. Ak sa však cítiš zle, je určite lepšie navštíviť lekára a povedať mu, čo ťa trápi, alebo bolí, aby si sa vyhla nejakému nepríjemnému ochoreniu..... 😉

monikachrudinova
6. pro 2011

@anjelicek26 neměla jsem žáááádnej sex

anjelicek26
6. pro 2011

@monikachrudinova - tak nie si tehotna.

camelinka
6. pro 2011

@monikachrudinova tak to nejsi tehotna zlatko 😉

dendusa
6. pro 2011

cavte baby, ja som pred otehotnenim nemala 6 mesiacov menzes (stresy, zmena stravy, hmotnosti) a na to, ze som tehotna som prisla tak, ze som prvy krat v zivote zacala spavat na chrbte, zacala som podvedome dychat do brucha, tuzila som po klude a samote a vsade som videla tehotneeeee! ked som si sla kupit kucharsku knihu, tak prva ktoru som zbadala bola Varime pre mamicky...okamzite som vysla z knihkupectva, hned oproti bola lekaren ,tak som si kupila baby test a bol pozitivny....bola som v tretom tyzdni 🙂

monikachrudinova
6. pro 2011

@camelinka Jo ale sex jsem neměla kamarádka to ví že jsem asi v tom ☹

dendusa
6. pro 2011

@monikachrudinova a vies ako vznikaju deticky maminkam v brusku?

monikachrudinova
6. pro 2011
camelinka
6. pro 2011

@monikachrudinova klidne mi pisni do Interni posty a muzem pokecat hmm 😉

smisek2011
6. pro 2011

@monikachrudinova me by zajimalo jak muzes byt tehotna bez sexu???

anjelicek26
6. pro 2011

@monikachrudinova - no v 11-tich to ani presne vediet nemusis 🙂 Ale bez toho, aby si sa vyspala s chlapcom to nepojde a na to mas este par rockov cas, tak sa prestan bat, tehotna fakt byt nemozes.

camelinka
6. pro 2011

@smisek2011 ale to uz se jednou stalo 😉 ,od te doby se k nemu modlime 😅 🤐

smisek2011
6. pro 2011

@camelinka no to je pravda a jak se rika: HISTORIE SE OPAKUJE! Tak ze by? 😉

monikachrudinova
6. pro 2011

@camelinka Ale můžu být už to tady jedou taky bylo v české republice 😒

camelinka
6. pro 2011

@monikachrudinova podivej, jestli jsi nemela sex,tzn. jestli kluk nevnikl penisem do tve vaginy, tehotna byt nemuzes. a jestli ti to nekdo nakukal, tak lze 😉 . napis mi prosimte z ceho predpokladas ze bys mohla otehotnet ju

monikachrudinova
6. pro 2011

@camelinka Nikdo mě to nenakukal mám výtok a zvětšuje se mi břicho je mě špatně jsem unavená a píchí mě v srdci a když jsem si šáhla na břicho tak to vipadalo že mě něco koplo nebo se tam něco hýbalo 😒

tyrisa
6. pro 2011

Děvčátka očividně si z vás dělá srandu,pochybuju,že tomu človíčku je 11 může to být i chlapec,který se nudí,kdo ví....Moje 5ti letá dcera ví,že k miminku v bříšku je potřeba maminčino vajíčko a tatínkovo semínko 🙂 Tak nereagujte a nestresujte se zbytečně. Už jste několikrát psaly a vysvětlovaly,že těhotenství bez styku není možné a podle reakce je mi jasné,že se snaží akorát zabavit,páč se na nic neptá a nezajímá,jen furt píše dokola ty kraviny 😖

monikachrudinova
6. pro 2011

@tyrisa Já můžu být těhotná už to tady v české republice jednou bylo aha že 😒

camelinka
6. pro 2011

@tyrisa tez mi to tak pripada,ale nudim se 😀 😀 😀 😀

camelinka
6. pro 2011

@monikachrudinova a reknes nam CO uz tu v ceske republice uz jednou bylo?

tyrisa
6. pro 2011

@monikachrudinova Milá pseudo moniko...radím ti napiš do brava,toto je seriózní diskuze a né kurník.Stresuješ tu zbytečně nastávající maminky,které už si představují sve nezletilé děti těhotné.Zapoj mozeček,zkus zagooglit a třeba ti dojde,že máš jen zaražený větry.Hodně štěstí....

tyrisa
6. pro 2011

@monikachrudinova Samozřejmě MARUŠKO,dej vědět až se Ježíšek narodí jo ?

dadous
6. pro 2011

@tyrisa ja bych to viděla na štědrej den 😵

tyrisa
6. pro 2011

@dadous Já na květen podle pohybů střev 😀

monikachrudinova
6. pro 2011

@tyrisa Neboj dám ti vědět

dadous
6. pro 2011

@tyrisa 😀 no aby se nam těhulka nepos...a už dnes 😵

tyrisa
6. pro 2011

@monikachrudinova Nemusíš,dělala jsem si srandu,jestli mám pravdu tak to tvoje mimi za pár dnů vyjde samo,akorát jiným otvorem a bude pěkně smrdět...zkus vlákninu a hodně pij 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru