Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

petulak1988
26. kvě 2011

@wieruss a moooooc dekuju...myslis ze muzu udelat test i vecer vim ze se ma z ranni moci ale co myslis?

spaghi
26. kvě 2011

@petulak1988 já jsem to poznala až při prvním testu (Clearblue), udělala jsem si ho den po nedostavení se menstruace (mohla bych si podle ní řídit i hodinky), lepší je to z ranní moči a asi po dvou vteřinách pruh na testu úplně svítil 🙂
co mě ještě zarazilo, bylo malinké špinění, spíš taková kapka krve cca 8 dní po ovulaci, pak jsem se někde dočetla, že se osmý den usazuje oplodněné vajíčko v děloze a právě to může způsobit tohle špinění, takže to může být taky jeden z příznaků
jinak mě se všechny klasické příznaky vyhly - nebylo mi špatně, nebyla jsem unavená, nebolelo mě břicho ani prsa, prostě kdybych neviděla ten test a pak ultrazvuk, tak ani nevím, že jsem těhotná 🙂
držím palce, ať to vyjde!

petulak1988
26. kvě 2011

@spaghi moc dekuju ja mam zatim jen ducha a hoooodne malo viditelneho ale je tam jseem 25DC a na srovnani cyklu beru utrogestan takze uvidime no...

wieruss
26. kvě 2011

@petulak1988 ja by som pockala na ten ranny moc radsej, predsa len tam je HCG najvyssie 🙂 vecer ti nemusi ukazat a takto sa ti bude aspon dobre rano vstavat 😀

petulak1988
26. kvě 2011

@wieruss no ja uz mam takovy strach se i na test podivat ☹

veronika1417
26. kvě 2011

Ahojte, moje priznaky klasika : rano na vracanie, bolestive prsia a take akosi opuchnute, stmavli mi bradavky a to okolo 🙂 nepride mi na rozum to slovo 🙂 z toho ako mi byvalo zle som nedokazala do seba skoro nic dostat to mi ustupilo az okolo 3 mesiaca. Bolest a pichanie v bruchu zacalo u mna az okolo 8 tyzdna tiez ma parkrat tak pichlo az ma prehlo som bola presvedcena ze musim mat nejaky zapal mechura alebo vajecnikov . Najlepsie vsak je ak lezite a oddychujete lebo tie zaciatky su aj pre miminko najtachsie tak aby sa udrzalo je dobre mu trosku pomoct.

babulinkab
26. kvě 2011

já jsem měla u obou jeden jediný příznak - a to když jsem třeba prudce vstala, takový divný píchání jako na vaječníkách, jinak vynechání ms, a jinak vůbec nic

veronika1417
26. kvě 2011

@petulak1988 nebojkaj smelo sa pozri a ver ze nech to dopadne akokolvek je to tak ako to malo byt. Som presvedcena ani neviem preco ze to dopadne tak ako si zelas 🙂 drzim palce! Daj vediet ako to dopadlo 🙂

petulak1988
26. kvě 2011

@veronika1417 moc dekuju ted kdyz jsem se podivala na test tak se mi zda ze dusik mizi... 😢 to pichani na vajecnikach kdyz vstanu mam take....a unavena jsem taky...ale nevim jestli neni brz musela jsem do 10DPO cekat a ze me zmizi hormon z injekce tak nevim no...ted uz by to melo byt v poradku...

veronika1417
26. kvě 2011

@petulak1988 vysledok testu by si nemala odcitavat po uplynuti casu takze z toho si nic nerob. Kolko casu uplynulo odvtedy co si si ho robila?

petulak1988
26. kvě 2011

@veronika1417 5hodin delala jsem ho rano to tam byl silnejsi duch nez vcera ne o moc ale o neco jo

veronika1417
26. kvě 2011

@petulak1988 juuuj to uz vobec nepozeraj, vysledky su uz skreslene. Dolezite je co Ti vide v casovom intervale ktory je uvedeny v navode myslim ze tam je to tiez napisane ze po uplynuti casu uz vysledky neodcitavajte 🙂 pokial Ti vysla ciarka pocas testovacej doby aj ked slabucka malo by to znamenat tehotenstvo. S dalsim testom urcite pockaj na rano a najlepsie by bolo keby pockas aj nejake dva tri dni a uvidis na com si aj ked viem podla seba ze to cakanie je zabijaaak 🙂

petulak1988
26. kvě 2011

@veronika1417 no to teda je 🙂 moc si to preju uz je to pres rok a to je dlouha doba ☹ mela jsem clostikem vyvolanou ovulaci vytvoril mi 5folikulu s vajicky a na dozrani mi byla pichla injekce tak jsem myslela ze je velka sance z 5foliku ze se jeden uchyti

veronika1417
26. kvě 2011

@petulak1988 juuuj este aby z toho neboli dvojicky 🙂 alebo aj viac 😀 osobne si myslim ze sancu mas teda naozaj veliku 😉 no som teda zvedava ako Ti to dopadne 🙂

petulak1988
26. kvě 2011

@veronika1417 klidne bych je brala jen mam strach ze to nevyslo ☹ ach j jsem blazinek a mooooooc si t preju

veronika1417
26. kvě 2011

@petulak1988 to ta radost z nas robi blaznov - v dobrom zmysle slova 🙂 jednoducho tuzime po tych nasich drobcoch 🙂 tak drzim palce! Daj vediet potom budem na Teba mysliet 🙂

petulak1988
26. kvě 2011

@veronika1417 moooc dekuju snad se jeden uchytil doufam co myslis?

veronika1417
26. kvě 2011

@petulak1988 no ja som o tom presvedcena len Ta nechcem este viac motat ako si aby si nebola potom velmi sklamana ak by to nahodou nevyslo ☹ ale sance mas teda vyssie ako bezne baby 🙂 dokonca krat 5

petulak1988
26. kvě 2011

@veronika1417 moc dekuju potrebovala jsem slyset slova podpory 🙂

lucia13.
26. kvě 2011

Já jsem to poznala tak že mi nebyla podprsenka co jsem s koupila 😵 a pak samozřejmě podle testu, ale prsa mi začaly reagovat snad hned po otěhotnění 😎

veronika1417
26. kvě 2011

@petulak1988 este ma napadlo, nedalo mi a isla som mrknut svoj test z pred dvoch mesiacov 🙂 ked som si ho robila tak ciarky boli take silne ze mi skoro oci vybili a teraz su o dost slabsie 🙂 takze Ty sa toho svojho miznuceho dusika vobec neboj 😉

petulak1988
26. kvě 2011

@veronika1417 jsi zlata dekuju fakt skoro uz zmizel uplne rano byl silnejsi nez vcera ten ze vcera uz zmizel uplne ☹

veronika1417
26. kvě 2011

@petulak1988 to uz vobec neber do uvahy, to uz je stare 😒 ved aj v navode je ze nemas odcitavat tie vysledky myslim ze po 10tich minutach a kde tolko hodin co maju tie tvoje 😉 kasli na ne, mysli pozitivne a rano sa presvedc este raz ale skus nejaku inu znacku testu 🙂 co to urobi 😉

petulak1988
26. kvě 2011

@veronika1417 kdyz tady v lekarne maji jen mamatest 10

veronika1417
26. kvě 2011

@petulak1988 nema Ti kto kupit a priniest? 😲 Ved nevadi mal by to byt spolahlivy test, ja len kvoli tomu ci by si videla rozdiel napriklad v intenzite vysledku ale samotny vysledok by sa nemusel menit 😅

petulak1988
26. kvě 2011

@veronika1417 jj zkusim jit do jiny a uvidime no....snad mas pravdu....🙂 jsi moc hodna

veronika1417
26. kvě 2011

@petulak1988 drz sa!!!

petulak1988
26. kvě 2011

@veronika1417 dekuju a zjistila jsem kdyz jsem se ted prevlekala ze mam hodne citlive bradavky kez by 😉

biba12
26. kvě 2011

Nijako, urobila som si test v den, ked som mala dostat menstruaciu. A pri oboch tehu som mala ihned 2 pasiky...

petulak1988
26. kvě 2011

@veronika1417 hlavne at to neni prichazejici MS

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru