Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

katarina82
12. čer 2007

margarita, já teď nekrvácím, musím zaklepat, ale mám se na to připravit, kvůli tomu hematomu. Jinak oni neví, možná kvůli toho, že je ta placenta tak nízko.

margarita1
12. čer 2007

katarina82 - no tak aspoň že tak. Musíš na sebe být opatrná

katarina82
12. čer 2007

margarita, já se snažím, fakt nic nedělám-chudák chlap, musí všechno sám a to je přitom už tak celé dny v práci, ale vidíš stejně se tam ten hematom udělal ☹

margarita1
12. čer 2007

katarina82
je to zvláštní. pokud by jsi začala tedy krvácet, co se může stát? Mě jen přijde divné, že třeba neudělají nějaké opatření, aby se to nějak nezkomlikovalo, nebo já nevím.Musí to být hrozné. Moc mě to mrzí

margarita1
12. čer 2007

promiň, sem blbka ☹

katarina82
12. čer 2007

margarita, může se začít odlučovat placenta, ale dokud nezačnu krvácet, tak se s tím nedá nic dělat. Pokud by se fakt začala odlučovat, tak budu ležet v nemocnici a budou do mě valit nějaké kapačky proti tomu odlučování, oni to umí zastavit, ale musí se přijít co nejdřív. A pokud by se to pozdějí, až budu mít veliké břicho rozjelo tak, že by to krvácení nešlo zastavit, tak mě hned musí vzít na císaře, protože bych jim taky mohla umřít na vykrvácení.
Nejsi blbka 😉

margarita1
12. čer 2007

katarina82
prosimtě tak to na sebe dávej pozor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To jsem vůbec netušila.
A už máte jasno ve jménech?

katarina82
12. čer 2007

Ne, my to neřešíme, takže to nakonec asi fakt bude Deniska 🙂

margarita1
12. čer 2007

katarina82 - to je pěkné jméno. Já bych taky chtěla holčičku. I kdyby byl chlapeček, byla bych šťastná,. Prála bych si,aby jsme v září byli tři. Prostě už jako rodina. Myslím, že jsme si užili dost, je nám 25, že už na to máme věk 🙂)

katarina82
12. čer 2007

Ještě k té placentě, ona se jako může začít odlučovat každé těhuli. Ale takhle je to trochu pravděpodobnější.
Jinak 25 si myslím tak akorát 😎

margarita1
12. čer 2007

katarina82 - to jo, musíš být víc opatrná . Ale víš jak, aspoň si manžel vyzkouší, co to je dělat domácí práce. Přítel se poořád oháněl a pak mi bylo asi 4 dny tak zle, že jsem dolezla max. na záchod a jak pak ocenil, že to nemáme jednoduché A dodnes mi pomáhá

katarina82
12. čer 2007

Můj je šikovný, až mi ho je líto. Má fakt málo volna a když už ho má, tak dře doma ☹ Ale do se dá dělat...

margarita1
12. čer 2007

katarina82
však tu chvilku už to vydží 🙂)) a pak bude mít krásnou odměnu

katarina82
12. čer 2007

no chvilku... 😀

margarita1
12. čer 2007

teď jsi v pátém měsíci ne?

eva77
12. čer 2007

Ahoj holky, jsem vazne nejaka divna 😒 , nikdy jsem nemela zadnou poruchu a najednou porad nic... kdyz si udelam test je negativni. Jezdime dvkrat do roka k mori, takze i kdyz jsem po dovolene, nemyslim si, ze by to mohlo byt tim spojene. Mela jsem to dostat okolo 26.5.07 a dnes je 12., o mimčo se pokoušíme od září, myslíte si, že třeba těhotná být můžu, i když testy ukazují, že je vše negativní?

margarita1
12. čer 2007

eva77- já teď řeším něco podobného co ty a hledám taky odpověď 😖

katarina82
12. čer 2007

margarita, jo v pátém, ale do devíti, teda pokud bych rodila, tak jak mám ještě dost chybí... 😒

eva, pokud nevíš kdy máš ovu, neměříš teplotu nebo tak, tak je to těžký posoudit. Ale pokud máš normálně pravidelné cykly, tak by test už něco ukázat měl.

margarita1
12. čer 2007

kat - ty jsi naše zlato 😉

ljd
12. čer 2007

Ahojky holky....mám moc moc dobrou zprávičku 😉 Dneska jsem byla s manželem na spermiogramu a výsledky byly lepší než jsme mohli vůbec doufat...dokonce i paní primářka říkala, že tak plodný chlap jako je ten můj se tam ukáže tak jenou za tři roky a druhého takového by na okrese jen těžko hledala 😀 😉 Takže jsem si opravdu vybrala dobře....tak snad už to konečně vyjde..... 🙂 jen doufám, že taky není nějaký problém ještě u mě... 😒

margarita1
12. čer 2007

ljd - GRATULUJI 😀
dobrá rada: nemyslet na to, odjet někam v Ovu dnech a užít si romantiku a kousek pořádnýho se...u !!!!!!!!!!! Ke snídani, k obědu i k večeři 🙂))) 😀

ljd
12. čer 2007

No asi to tak nějak naplánujeme 😀 😉
Jinak díky ke gratulaci...spadl mi ze srdce ohromně velký balvan 😝

margarita1
12. čer 2007

ljd
jinak manžel je sportovec či tak něco? já jen, co máme napodobit 😀
Jinak jak to chodí, když vás pošlou na spermiogram, díky

ljd
12. čer 2007

Ano je, ale jenom rekreační...my oba děláme sport snad všeho druhu...před dvěma roky přestal kouřit, pije jen příležitostně a nedělá nikde kde by to mohlo kvalitu spermií ohrozit, ale myslím si že to bude už v genech, když je to takový nadprůměr.... 😉
Na vyšetření mě poslal gynekolog, objednali jsme se, přišli jsme tam, tam manželovi dali pár otázek ohledně rodiny kolik jich je a z kolika dětí jsou rodiče a jestli kouří, pije, bere drogy, sportuje, atd...pak nás poslali do inkriminované komůrky, kde jsem mu pomohla k odběru a pak ho ještě vyšetřila primářka a pak jsme čekali dvě hodiny na výsledky... 🙂

margarita1
12. čer 2007

jak ho vyšetřila?
Noo pomohla k odběru, to musela být teda romantika 🙂))

ljd
12. čer 2007

Změřila mu velikost varlat 😀 toť vše...
No a ta romantika to teda vůbec nebyla...spíš to bylo přesně jako když ti někdo řekne...tak a teď musíš...takže nic moc 😒 ale sranda a zážitek to byl....

margarita1
12. čer 2007

ljd -to si myslim 😒
jinak já teď měsíc měřím bazálku, tak uvidíme. Vy se snažíte jak dlouho?

xbimbobl
12. čer 2007

Ahoj holky všechny vás moc zdravím a držím všem palečky....no já jsem konečně navštívila pana doktora a bohužel těhulka nejsem.....takže zase vyvolávačka a teď čekání´....

eva77 + margarita1 - no já mám taky něco podobnýho....ale zjistili mě že mě nedozrávají vajíčka ve vaječníkách proto žádné měsíčky....teď jsem taky čekala 40 dní na další menstruaci...taky testy byly negativní tak jsem radši zašla k doktorovi a řešil to vyvolávačkou ....tak si radši taky zajdi na gynekologii za zeptání nic nedáš, protože ono to samo někdy vůbec nedojde a je potřeba ta vyvolávačka...budu držet palce aby vám to holky dobře dopadlo

!!! no a jinak holky hurá do dalšího snažílkování !!!

xbimbobl
12. čer 2007

jo a s Rosall jsem docela hodně smutná.... ☹ ...je fajn ženská

margarita1
12. čer 2007

xbimbobl •- myslíš, že po vyvolávačce dozrýli vajíčka?
Já jí minule dostala a přesně v den Ovu jsme do toho bušili, tak pořád doufám 😖 . Jak dloho se snažíte?
jinak rosall je mi taky moc líto

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru