Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

rosall
8. čer 2007

.....zítra asi taky s dcérenkou, kámoškou a jejím psem vyrazíme k vodě...:o))))))))))....že si uděláme piknik...tak jsme přemýšlely, co si dáme u té vody dobrého....no a po těch všech salátech ..a tak...do vyhrál mekáč..:o)))))))))))))))))))))))))

katarina82
8. čer 2007

Já se tam zítra chystám taky. Teda doufám, že bude hezky. A v neděli vlastně taky, protože děda slaví ty narozky...

rosall
8. čer 2007

...mužíčka už máš doma?.....

jsem nějaká uonddaná dnes...asi si půjdu lehnout.....mám rozečtenej bestiář...ať vím, jak na toho svýho chlapa..:o)))))))

katarina82
8. čer 2007

Ještě neee, ale prý ho dneska pustěj dřív, tak jsem zvědavá. Jsem taky strašně utahaná, asi z toho hicu. Já mám doma půjčených plno knížek, ale nějak se mi nechce číst 😅

rosall
8. čer 2007

co ráda čtíváš?..:o)

katarina82
8. čer 2007

Aaaaa... překvápko, už je doma...

katarina82
8. čer 2007

No thrillery a taky sem tam horory 😵

katarina82
8. čer 2007

Takové ty psychologické thrillery 😵

rosall
8. čer 2007

tak jooooooooooooooooooooo...tak se užívejte.......a pozor na mrňouska.:o)

katarina82
8. čer 2007

rosall, my si užívat nemůžem ☹

rosall
8. čer 2007

katy:...vy máte půůůůůůůůůůůůůůůůůůůůst???.................ale třeba takový k o r á l e k....:o)))))))))))

katarina82
8. čer 2007

rosall, totální zákaz ☹ I bez styku nic nemůžů ☹

rosall
8. čer 2007

katy...ty bláho.....jsi ta nejstatečnější ženská, co znám....hele............

rosall
8. čer 2007

....ty hele...zase si to určitě kompenzuješ nákupama, ne?..to taky musí být orgáč..:o))))))))))))))))))))

rosall
8. čer 2007

a taky, víš jak se na něj pak budeš těšit..:o))))))))))).....a celibát i posiluje ducha..hmmmmmmmmmmmmmmm.......intuici..a tak...

katarina82
8. čer 2007

rosall, co mi zbývá ☹ Navíc můj to nechce riskovat už vůbec. Minule jsme se kvůli toho málem chytli, protože doktor mi řekl, že opatrně to můžeme zkusit a on trval na tom, že ne, že si to pak nebude celý život vyčítat, tak jsem to teda překousla bez styku a stejně jsem začala špinit a musela do nemocnice ☹ Bůhví, jak by to dopadlo, kdyby k tomu došlo. V nemocnici mi zakázali všechno ☹

katarina82
8. čer 2007

rosall, pro mě to je děsný. Já jsem hrozná...úchylačka 😀 To můj to nese líp než já...

rosall
8. čer 2007

katy..to věřím.....co on...on si pomůže na záchodě....nebo do umyvadla..:o)))))))))))))..............ale ty když máš zakázáno všechno.....a ani povrchový dráždění nemůžeš....tak holka...to musí být síla.....zvyknout se dá asi na všechno..ale odvykání.....to je bolest..........no nic...vynahradíš si to všechno potom.......malej prďola je ale nenahraditelnej..:o)

katarina82
8. čer 2007

rosall, no já mu s tím pomůžu 😀 Ale jemu je líto, že z toho fakt nemám vůbec nic. Ale co se dá dělat. To jsi ho měla vidět, když mě vezl z nemocnice. To zas bylo... Prý že ještěže je tak zodpovědný, že já bych kvůli chvilce riskovala mimčo, jak on to zachránil-bohužel to je asi pravda, a tak dále... 😀 Jako dělal si srandu, ale přitom to byla pravda...

rosall
8. čer 2007

.....vydrž holka, vydrž!!!!....je to těžký...to v každým případě....ale ty to vydržíš!!!

hele a co, půjdeš do těch hraček od lamaze?....já tedy, až si budu jistá.....skoupím totiž celej minibazar..:o)))))))))))))))))))))))))))))

katarina82
8. čer 2007

No jasně, že do nich půjdu 😵 Ale ještě nevím do kolika... 😖 Ale to leporelo koupím určo a taky to chrastítko s kravičkou, žirafu nebo hrocha a pak asi i tu velkou želvu 😵

rosall
8. čer 2007

...joooooooooooo...hroch je super...jak mu s tlamy visí rybka..:o)))))))))))))))))))))))))))))))......kurňáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá...já už chci taky nakupovat....:o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).........ty mi to určitě do tý doby všechno vykoupíš 😠

ygreen
8. čer 2007

Ahoj holky, vy toho teda nakecáte 😀 Teď jsem vás konečně dočetla.
Hele co si myslíte o tomhle....nevím kdy a vůbec zda ovuluju, ale ve středu mě celý den zlehka pobolíval pravý vaječník a při sexu mě to docela bolelo. Včera sexík super, ale v noci mě začal bolet pravej vaječník jak čert a když jsem šla asi 3 hodiny po sexu na wc vyšlo ze mě pár kapek krve??? Ještě nikdy se mi to nestalo..teda ta krev. Sorry za naturalistický popis 😅
Myslíte že by to mohlo být třeba uhnizďování vajíčka, nebo tak něco?

rosall
8. čer 2007

ygreen: ....já bych řekl, že to může být cokoli..........kdy jsi to měla naposledy?

katarina82
8. čer 2007

neboj, tam toho je... Navíc já už nesmím moc nakupovat. Protože pak to ani nevynosíme, akorát teda nevím, co budu do porodu dělat, když nebudu nakupovat 😠
ygreen, a kdy jsi měla poslední MS? A jak dlouhé cykly máš?

rosall
8. čer 2007

dcéééééééééérka mě vyhazuje od počítače....tak joooooooooooooo........holky..přeji krásnou dobrou noc......a myslete na mě o víkendu...apapappapapapapapapapa.........já se i připojím...určitě...ale myslete na mě i průběžně..:o)))))))...když se nepřipojíte vy..:o)))))))))))))))))))))))))))))))))..achoooooooooooooooooj

katarina82
8. čer 2007

rosall, tak pa a užij si víkend 😉 paaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

ygreen
8. čer 2007

jsem 18DC a mám cykly 33-37 dní 😖

katarina82
8. čer 2007

ygreen, takže můj názor takový, že ovu je právě teď nebo asi brzy příjde. Ta bolest vaječníků vypadá dobře-tedy ovulačně 😉 Podle toho jak máš dlouhé cykly, dřív než teď ovu mít nebudeš. Někdo při ovulaci špiní, ale taky to mohlo být z toho sexu, kolem ovulace je to víc prokrvené,takže se může stát, že třeba praskne žilka. Byla to čistá červená krev?

ygreen
8. čer 2007

jo jo pár kapek čisté krve, jinak nic
myslíš, že bych měla manžu znásilnit ještě pro jistotu dnes 😅 No chudák, až do teď kopal jámu na bazén 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru