Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

zuzan
17. led 2007

Ahojky holky, já jsem na sobě cítila takový nějaký zvláštní, těžko popsatelný pocit, jako by v mém těle byl někdo jiný...měla jsem nafouklé břicho, častou únavu, nadýmání, nebylo mi celkově dobře...ale nic z toho jsem si neuvědomovala nebo neregistrovala až do včerejška, kdy jsme dělali testík a byly tam // 🙂))

lucci22
17. led 2007

Hanuule: Brala jsem antikonc. a při ní jsem to měla pravidelné. Teď celkem taky. Občas se stane, že to dostanu o 2 dny dřív nebo později. Akorát jednou se to zpozdilo asi o týden. To jsem taky pěkně plašila. 🙂
Ale teď to mám dostat zítra. Tak počkám do neděle a pak zkusím test. V pondělí jdu na kontrolu, tak uvidíme, co mi řekne pan doktor. 😉 Ale nedělám si velké naděje. Zase to přijde. ☹

lucci22
17. led 2007

Holky, máte některá zkušenost s tím, že byste měly nějaké příznaky a test přesto vyšel neg. i když jste byly v tom? Mě bolí prsa a podbříšek. Mám to dostat, tak nevím, jestli je to kvůli tomu. Ale test vyšel neg.

doubek
17. led 2007

Ahoj, ja jsem se citila hrozne unavena a dost bez chuti neco podnikat. Byli jsme zrovna na dovolene a chtela jsem videt spoustu veci,ale nejak nebyla nalada. Myslela jsem si, jestli nejsem tehotna, tak jsem nemocna.Ale urcite jem tehotna - to jsem si myslela a taky byla. 🙂

morusa
17. led 2007

Lucci,mně vyšel tři dny po zpoždění test negativně a přitom jsem byla těhotná, holt někdy se to ukáže až později. A první,kdy mě to napadlo, bylo ,že jsem si utíkala koupit acidofilní mléko, které jsem nikdy nepila a za druhé mi natekly prsa..

lucci22
17. led 2007

Mě prsa nenatekla, jen mě bolí. Takový divný tlak. Jako když mi v pubertě rostla. No a bolí mě v podbříšku. A taky tlak. A v kříži, jako před menstruací. Možná že jen plaším z toho, jak moc bych si to přála. 😉 Ale Kéž by to bylo ono.

endel
18. led 2007

ahojte snažíme se o mimi teprve 2měs.asi týden po MS mě začako bolet v bodbřišku jako při MS a pak se přidaly i citlivé bradavky a unava nic z toho jsem nikdy před MS něměla ale dostala jsem MS byla ale ktratší o 3dny a po zkončení mě zase bolí prsa, břicho a jsem unavená. Test jsem si dělala dnes asi týden po zkončení MS a negativní. Fakt nevím už si připadám že si to jen vsugerovávám. Co si myslíte asi mám falešné těhu?

hanuule
18. led 2007

holky,také jsem měla takový pocity,v termínu kdy měla ms dorazit bolest v podbříšku,unavaa,bolest v kříži,motání hlavy a pak Ms přišla se spožděním a to jsem byla fakt přesvědčená že je to uplně jinej pocit,než jindy.No ale asi nebyl.

r123
18. led 2007

mě začaly bolet prsa,pořád sem chodila čůrat a dost mě lítali hormony-nálady a tak pak sem měla týden zpoždění tak sem si udělala t.test a byl pozitivní 😀 .no a když sem hned druhej den šla k doktorce tak mi řekla že už sem v 6 týdnu.ale když sem pak jela o pár dní později na pohotovst s tím že mě silně bolí břicho tak zjistili podle ultrazvuku že už sem v 8 týdnu 😀 paní doktorka se mírně spletla.což znamená že první měsíc těhotenství sem to dostala a absolutně sem neměla žádný příznaky.příroda je mocná čarodějka 😀

hanuule
18. led 2007

r123 to jsi měla ms normálně jako vždy?a byla třeba slabší a v termínu?

xctij01
18. led 2007

Hanule - to se hezky čte, co napsala r123,co?
Člověku to dává naději🙂 😉

hanuule
18. led 2007

xctij01,to máš pravdu,ale nemyslím si že bych byla,mám to tentokrát moc silný,ale je fakt že to v člověku hlodá.A jak vy se dlouho snažíte?a co MS?

r123
18. led 2007

byla naprosto normální a vůbec žádné příznaky právě proto mě hodně zarazilo když mi řekly že už sem v 8 týdnu 😀 zato potom co už sem to věděla a těhotenství spělo dál a dál tak to stálo za to-návaly horka křeče do noch bolesti v zádech a tak dále. nezoufejte 😉

xctij01
18. led 2007

Já měla MS taky normální, spíš ještě silnější než obvykle. A na den přesně. Teď jsem 3DPO, tak už budu jen čekat...
My se snažíme od července, teď za sebou máme 8. cyklus snažení...
Hele přesuň se kdyžtak na "pokračování testů ve 45TT" ať tady neblokujeme diskuzi, ju?
Můžem pokecat tam...

lucci22
18. led 2007

Ahoj holky, s tou MS v těhu to můžu potvrdit. Moje tchýně měla při těhotenství s mým manželem MS až do 3. měsíce. Takže na MS se taky 100% nespoléhám. Včera jsem si zkusila test. Mám to sice dostat až dnes, ale nějak jsem to nevydržela. Vyšel neg. Ale já pořád doufám. Asi jsem blázen, ale pár holkám už se taky stalo, že test to ukázal špatně. Prý ze začátku nemusí být hladina těch hormonů tak silná, aby se ukázala i druhá čárka.

endel
18. led 2007

lucci22:a v kolikátem byly když jim ten test vyšel negatiní? Nějak nevím co se myslí tím ze začátku.

vlckulka
18. led 2007

lucci22: to jsi mě docela potěšila, když to tu tak čtu - mám 11 dnů zpoždění - ovšem za předpokladu, že jsem to měla dostat v řádném termínu, jenže poslední měsíce mám MS nějakou rozházenou - tak 5 dnů zpoždění, takže je možné, že mám zpoždění kratší dobu. Dělala jsem si v úterý test a byl negativní, zítra jdu k dr., bude mi dělat ultrazvuk a stále doufám, že se ten test prostě "sekl" a dr. tam už něco uvidí. Cítím se tak jako jinak 🙂

lucci22
18. led 2007

No, ze začátku mám na mysli tak týden po vynechané MS. Potvrdila mi to i sestra. Ptala jsem se jí, jestli je možné, že se test sekne. Říkala, že v prvním týdnu se může stát, že ten hormon je ještě slabý, tak že ano.

lucci22
18. led 2007

jo, tou sestrou myslím zdravotní 😀

hanuul
18. led 2007

holky,také mi to říkala doktorka že v prvním tydnu to ten test ještě nemusí ukázat.no tak musíme doufat že tomu tak muže být a že to vyjde.

lucci22
18. led 2007

No jo, jenže nám to většinou dává zbytečné naděje. Test vyjde neg. a stejně si pořád myslíme, že bychom mohli být těhu, dostaneme to a stejně myslíme na to, jestli si z nás jen příroda nedělá legraci. Já bych nás nenazvala snažilky, ale věčné optimistky. 🙂

hanuul
18. led 2007

lucci,tak to máš pravdu,také se sama v sobě už nevyznám.

lucci22
18. led 2007

Viď, celý měsíc na to nepomyslíš, a když přijde ten osudový týden, najednou tě bolí podbříšek, motá se ti hlava, bolí tě prsa a jsi extrémně ospalá. Jako najust to nedostaneš přesně na den, tak už kupuješ test a jsi přesvědčená, že tentokrát je to ono, že se cítíš prostě jinak. Test nevyjde, tak si říkáš, asi ta hladina hormonů je ještě nízká. a pořád dokola. ☹

hanuul
18. led 2007

ano,tak takhle je to přesně u mě a myslím že nejen u mě co holky?já už někdy nevím co dělat abych na to nemyslela .jak říká muj přítej,lidi který o tom neuvažujou přijdou do jiného stavu hned a my nic,To je spravedlnost.

lucci22
18. led 2007

Jj, ale tak to je. Já už jsem myslela, že jsem na to myslet přestala. Měla jsem teď 2 měsíce nějaké problémy, tak jsme se ani snažit nemohli, ale teď zase můžem a je to zpátky. Prostě se asi musíme zabavit něčím jiný. Od příštího týdne začnu chodit cvičit, plavat a tak a doufám, že to aspoň trochu zabere. A můžu jednu radu od zkušenějších (od mé tchýně)???

hanuul
18. led 2007

lucci,tak sem stou radou.Tak vidiš mě doktorka plavání vubec nedoporučuje.

lucci22
18. led 2007

Jo a proč??? Nějaký špatný vliv na otěhotnění???
No ta rada je, cvičit na břicho. Tchýně se o poslední mimi snažila 3 roky a nic. Pak začala posilovat na břicho a do 3 měsíců byla v tom. Prý má velký vliv, jak máš pevné svaly okolo dělohy. Tak nevím. 😒

hanuul
18. led 2007

jo to tak stí cvičením jsem to taky slyšel ,že je to dobré.Ale plavání prej nedoporučuje kvuli infekcím-tak nevím.Je fakt že před 2 roky jsem tam chytl ado pochvy streptokoka.Tak už tam raději nechodím.

lucci22
18. led 2007

Aha, no to asi záleží taky na tom koupališti. Nevím, je to možné, ale zase na druhou stranu plavání je na protáhnutí všech svalů a když by sis vzala tampon, mělo by to být ok.

hanuul
18. led 2007

tampon jsem měla vždy-no nevím pak už jsem tam nebyla.No tak snad se nám brzo zadaří ne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru