Jak jste poznaly, že jste samovolně potratily?

bubak87
18. kvě 2015

Ahoj všem,
chtěla jsem se zeptat, jak (jestli) jste poznaly, že jste samovolně potratily? Jsem teď maličko vyděšená, jelikož jsem po pohlavním styku začala slabě krvácet (velmi světlá červená, až růžová), ještě jsem se s tím nesetkala. Již měsíc mne pobolívá bříško a poslední MS byla velmi krátká a slabá, ale připisovala jsem to stresu. Avšak dnes, po styku s přítelem, se stala ta neobvyklá věc a navíc ze mně "vyšly" malé bílé kousky, jako malinkatá embrya. Netušíte, jestli by to mohl být opravdu samovolný potrat? Moc všem děkuji za odpověď a radu!
Lucie

ancovicka21a
18. kvě 2015

@bubak87 a si tehotna?

bubak87
autor
18. kvě 2015

Tím si nejsem jistá, všechno by tomu nasvědčovalo, ale neměla jsem čas si toho víc všímat. ☹ Jsem vážně vystrašená, mám polycystické vaječníky a byla bych vděčná, kdyby to vyšlo bez prášků. První těhotenství bylo úplně jiné, vymodlené a s potratem jsem zatím žádnou zkušenost neměla.

evulina77
18. kvě 2015

@bubak87 potrat bolí a taky hodně krvácí, potrat bez krve a s bílými kousky je podle mě nemožný. Spíš se jedná o nějaký zánět, hustý hlen, nebo něco jako "sražené" hrudky spermií...

ancovicka21a
18. kvě 2015

@bubak87 tak ked nevies,ci si alebo nie,tak je to tazko..inak,zo mna tiez obcas idu take biele kusky,tiez to vyzera vselijako 😀 a mas aj nejake bolesti?

bubak87
autor
18. kvě 2015

Bříško bolí, ale ne nějak extrémně. Respektive, vydržet se to dá. A s tím krvácením, normálně mívám sraženiny a nyní je to takové to "předpisové" krvácení, tak mě to taky vystrašilo. Evulino, děkuji za uklidnňující zprávu, zítra se vrhnu na test. A pak za gynekologem a vyslechnu si, že při polycystických vaječnící nemůžu otěhotnět běz pomoci. :-/

ludul
18. kvě 2015

@evulina77 potrat nemusí bolet, já potratila v 7 tt a nebolelo, až později, druhý den, ale první den, co jsem krvácela, tak nebolelo nic a druhý den jako hodně silná ms, stav na omdlení a křeče v břiše, ale to už jsem věděla, že potrácím, pár hodin přredtím jsem byla na gynek. pohotovosti v nemocnici....naštěstí hned za 3 měsíce se podařilo otěhotnět znovu a tentokrát je to ok 🙂

bubak87
autor
18. kvě 2015

@ludul Tak to gratuluji! 🙂 Avšak odpověď mě nepotěšila, to bude noc. ☹

ludul
19. kvě 2015

@bubak87 nevěš hlavu, já i v nynější těhotenství cca 8 týdnu na pár hodin krvácela a nic to nebylo, jen prasklá žilka - jdi k mudr, z těhot. testu nic nezjistíš, i po případném pozit. testu a potratu může být test pozitivní - jde o to, aby hladina těhot. hormonu stoupala, což nezjistíš jinak než z krve v laboratoři či mudr na ultrazvuku - v cca 7 - 8 týdnu by měl vidět srdíčko a případné těhotenství ti potvrdit 🙂 držím palečky a dej vědět 🙂 vše dobře dopadne 🙂

svetlanap
19. kvě 2015

V klidu, slabé krvácení (růžové skvrnky na toaleťáku a tak) je v těhotenství po sexu a gynekologickém vyšetření normální, taky jsem letěla k Dr. a bylo mi vysvětleno, že sliznice je více prokrvená a může dojít k prasknutí cévky. Bílé kousky? Není to hlenový výtok, k čemu bych to tak... puding? Pro klid duše ale zajdi k doktorce.Držím moc palce @bubak87 věř že zázraky se třeba dějí.