Jak jste poznaly, že jste těhotné?

linda164
26. čer 2017

Ahoj zajímá mě jak jste poznali že jste těhotná? Samozřemně klasika jako vynechání ms vím. Děkuji předem za odpovědi 🙂

v_erunka
26. čer 2017

já vůbec, ale muž si hned všiml, že mi vyrostly prsa :D

margrethe5656
26. čer 2017

Mě celý týden bolelo břicho (podobně jako před MS, jenom prostě nepřicházela) a pořád jsem chodila na WC, jako kdybych byla nastydlá, pak už přišel na řadu těhotenský test.

ivet1987
26. čer 2017

cítila jsem uhnízdění vajíčka, dva dny mega křeče, měřila bazální teplotu, takže jakmile vyskočila nad 37 tak jsem šla test dělat s jistotou. jinak mi nic nebylo a nepoznala bych to dlouho.

tulikiss
26. čer 2017

u prvniho jsem to poznala, protoze sem byla na umelem 😀, ale u druheho jsem to poznala, az kdyz mi zacalo byt spatne, byla sem asi v 8tt 😀(cyklus byl silne nepravidleny a ja prece nemuzu prirozene otehotnet, tak me to ani nenapadlo, ze by to mohlo byt tohle)

riakuk
26. čer 2017

Změna v chození na "malou" - asi 20x denně, zvětšení a citlivost prsou - u první dcery. U druhé mi bylo nějak "divně" A nyní to prostě bylo tušení + příznaky jako u první dcery 🙂

andiienka
26. čer 2017

Mě poprvé nevoněla klobása na nohejbale, kam jsme chodili a kde byla vždycky vynikající a provoněla celý venek 🙂 říkala jsem si, že je asi nějaká jiná. Večer jsme grilovali, a opět mi maso smrdělo. Udělala jsem si test, kde 2.čárka nebyla uplně zřetelná (6tt), první foto z UTZ mám pak z 8tt. Zbytek těhotenství jsem maso milovala 🙂

evee24
26. čer 2017

Me se dělalo spatne po radleru :D proste me děsne bolela hlava a bylo mi zvlastně. A byl to jediny měsíc kdy sem si přála aby ms došla jak me bolela prsa.

35_a_budu_mamka
26. čer 2017

Bolelo me v podbrisku a mela jsem citliva prsa. Zadne zvlastni chute ani nevolnosti jsem nemela.

hrasek15
26. čer 2017

Nepoznala, myslela jsem, že mám tři týdny nízký tlak. Po ránu se mi točila hlava, unavená, bez nálady, nechutnala mi zubní pasta. Možná, kdyby bylo těhotenství plánované, víc bych se pozorovala..

vetyver
26. čer 2017

u prvního dítěte tři dny jsem nemohla bolestí břicha spát, unavená jak blázen, že jsem těhotná by mě nenapadlo (teprve druhý měsíc ,,snažení"), když chtěl jet muž k mudr už, tak jsem si ještě udělala test, že tam stejně nic nebude a lup ho... u druhého dítěte mi strašně smrděl jeden katalog a ze srandy jsem říkala manželovi, hele mě tak smrdí ten papír, cítíš to? a on že ne, a já na to, tak jestli nejsem těhotná tak teda nevím... pár dní poté test a dvě čárky 🙂

cascabel
26. čer 2017

Já si četla o milionu příznacích, ještě před vynecháním ms, ale neměla jsem žádnej, až tři dny spoždění 🙂

eliza1
26. čer 2017

šílené pálení žáhy, nemohla jsem ani jíst... bolesti na MS která nepřicházela, hrozně citlivé bradavky, časté chození na wc a návaly na zvracení... spíš to poznaly ostatní, kterým jsem to řekla, já si to nepřipouštěla a test jsem i dělala když jsem byla 6tt 🙂

eva118
26. čer 2017

Přestala mi chutnat káva.

syrinxka
26. čer 2017

Nízký tlak,motání hlavy a taky přestala chutnat káva.

luckylee
26. čer 2017

Tik v oku 😀

dapele
26. čer 2017

Já celkem kuriozně, večer u televize jsem naznala, že bychom se až bude správná doba mohli posnažit o druhé mimčo a manžel prohlásil, že už není potřeba ... tak jsem si ze srandy koupila druhý den test a fakt tak byl duch a to jsem měla ještě 3 dny do MS 😀

biedronka10
26. čer 2017

My byli s chlapem v multikine na ceske komedii. Ke konci fimu me strasne seklo do vajecniku a ja zajecela v tichem sale. Po ceste zpet jsem premyslela a hned doma si pred sprchovanim udelala test. Bum.

leki
26. čer 2017

U prvniho jsem to nejak sama vedela v podstate hned a i kdyz mi vysel negativni (moc brzo) test a dle vypoctu jsem mela neplodny dny (vypocitavala jsem si to uspesne asi 4 roky), stejne jsem si delala za tyden dalsi test a byl pozitivni (testy si normalne nedelam). Ted u druheho jsem nepoznala vubec nic. Ani vynechani ms me nejak nestresovalo (kojila jsem). Poznala jsem to tak, ze jsem se konecne dokopala denne cvicit sedlehy atd na bricho. Po tydnu mi vyskocilo vetsi brisko, tak si ze srandy rikam, ze jsem bud tehotna, nebo je ten svet fakt nefer. A byly dve carky. Cucela jsem jako puk 😀

lpch
26. čer 2017

U obou tehotenstvi jsem mela hrozny problem s nadymanim. Aniz bych cokoliv spatneho snedla, tak se mi hrozne nafouklo bricho. Tyto potize se objevily jeste drive nez zpozdena MS.

makronka222
26. čer 2017

2roky jsme tomu nechali volny prubeh. Ms byla jak hodinky do 4m, zadne bricho. Nic mi nebylo, zadna unava, chute/nechute. Byli sileny vedra v lete a ja porad v pohode litala do prace. Pak se teprve zaclo bricho zvetsovat, tak to bylo jasne.

smselektro
26. čer 2017

Na Štědrý den jsem nějak omylem zavadila o bradavky a bolely jinak. To jsem si byla téměř jistá, že jsem otěhotněla, avšak test byl negativní. Na Sylvestra už byl jasně pozitivní. Takže já to měla takové hezky přelomové 🙂.

petaov
27. čer 2017

já to nepoznala ani u jednoho a i doktorka mi tvrdila, že těhotná nejsem. Měla jsem pokaždé cystu. MS mi moc nechodí, takže žádný div, že nepřišla. Těhot. testy mi taky dvě čárky neukázaly. Příznaky naprosto žádné. No, ale dvě děti mám doma 🙂

andelka
27. čer 2017

Když 13 den po ovulaci nepřišla ms jako jindy,bylo mi to jasný. Jiné příznaky které by mě trkly jsem neměla. Až trochu později citlivá prsa a malinko se zvětšily. A neměla jsem chuť na výrazná jídla. Vyloženě špatně mi nikdy nebylo,ani jsem neměla chutě a bříško začalo růst kolem 16 tt.

anastacia01
27. čer 2017

U prvního-bolest podbřišku a prsou ted u druhého-4dpo pálení žáhy a bolest hlavy jinak nic 🙂

alkapinka
27. čer 2017

kdybych na čárky nečekala jak na smylování a test si nedělala ještě před vynecháním, tak bych to nepoznala tak do 5týho měsíce, kdy mi začlo rust břicho.. neměla jsem žádný příznak (ani nechutenství, smrad z neceho, prsa mi naopak zhubla)😀😀

bru_cka
27. čer 2017

Ahoj já bych tedy na sobě nepoznala nic. Až jednou večer jsme nějak diskutovali s manželem a ten mi řekl větu: ,, no a jak víš, že už nejsi těhotná?" Nějakou chvilku jsme se už snažili a já si prostě ten měsíc byla jistá, že to neklaplo (vycházela mi zvláště bazální teplota,přišlo mi, že jsem ani neměla ovulaci...) no, ale červíček zahlodal a ráno jsem si přeci jen udělala test, kde už byla pěkná dálnice. 🙂 on říkal, že si to myslel, protože jsem byla najedou taková "klidná, v pohodě,..."

chimneysweeper1
27. čer 2017

Bylo mi porad blivno ten tyden, kdy mela prijit MS. Takovy zaludek na vode. Nedalo mi to a udelala jsem si test. Druha carka vybehla hned.

linda164
autor
27. čer 2017

Krucinál ženské 🙂 vy mi dáváte. Poslední týden mi je blbě. Bolí mě břicho jak při ms ale nic test jsem si dělala ale žádná druhá čárka 😅 tak nevím za týdwn jdu k doktorovi. 😀

hribek
29. čer 2017

u prvniho paleni zahy a ted u druhyho bolavy nafoukly bricho a citlivy prsa

jade85
29. čer 2017

Kromě obvyklých PMS příznaků ještě obrovský hlad a únava. A hodně nafouklý břicho. A pak druhá čárka 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru