Jak má vypadat čípek v prvních týdnech těhotenství?

barcinka12
5. říj 2013

Ahoj holky 🙂 mám takový menší problém. S přítelem se snažíme o miminko už několik měsíců, jenže tento měsíc mám spožděnou ms už o 14 dní. Testy i v den ms byli negativní, vyšel mi pouze poslední test a to slabě pozitivní. Pak jsem si řekla že toho nechám a budu testovat později. Takže v pondělí chci testovat znovu a uvidí se.
Má otázka ale je jak by asi měl čípek v těhotenství vypadat. Můj je takový dost dlouhý, uzavřený a tvrdý. Ještě před pár dny byl ale těžko dosažitelný, tvrdý, uzavřený s krátký. Tak sem z toho jelen poraďte děkuju moc 🙂 😉 🙂

maikkynna
5. říj 2013

To bych taky ráda věděla 🙂

saminomimino
5. říj 2013

má být vysoko dlouhý zavřený a tvrdý,prostě vstup dělohy zapačetěný na tisíc západů

milada2
5. říj 2013

Opravdu netusim, absolutne by me nenapadlo si cipek zkoumat 😀

mooncaa
5. říj 2013

@barcinka12 Já měla v těhotenství úplně na začátku čípek každou chvíli úplně jiný. Prostě se měnil z hodiny na hodinu a nedalo se podle toho nic určit.

elana
5. říj 2013

@mooncaa přesně tak. A nejen v začátku, ale i později (zaváděla jsem v prvním těhotenství Utrogestan od zač. do 14.tt a pak od 17. do 28.tt) a fakt, denně jiný. Čípek bych jako laik naprosto neřešila, je to tak o tom si tam něco zatáhnout, praktický význam to má nula nula prd 😝

dora13
6. říj 2013

@mooncaa souhlas, hodinu od hodiny uplne jiny.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru