Jak řešit myšlenky na to, že jsem opět těhotná?

bublinka20
31. bře 2013

Ahoj holky, mám doma roční dcerku, v listopadu jsem byla na potratů, ms se po interupci dostavuje pravidelně, s těmi rozdilami, že mám pred každoú ms pocity,jako když bych měla být těhotná,tento měsíc jsem ms dostala 13. Zase jsem byla unavená,bylo mi špatně,kolabovala jsem (2x) zkoušela jsem si po ms udělat test,ale vyšel negatini,pred 3 dny mě pichalo v právem podbřišku,bylo to dost obtěžující, občas se mi během dne udělá zlé od žaludku, dneska mě i polilo horko,vecer už jsem unavna a zdrchana jak pes, vím, že mám doma hyperakivni dítko, a únava může být i z toho,ale nema nekdo podobný zkušenosti,nebo návrhy,nápady,@jak řešit ty nesčetné myšlenky na to, že jsem opět těhotná, nebo jak zahnat snad vsugerovane priznaky,nebo že bych opravdu byla tehu? Jsem z toho už opravdu na prášky ☹

lv
31. bře 2013

a co dobrá ochrana? Antikoncepce, tělísko? Aby sis byla jistá, že otěhotnět nemůžeš..jinak s tou únavou neporadím, ploužím se taky..

aktaka
31. bře 2013

@lv ona ale asi otěhotnět chce, jak to tak chápu 😅

@bublinka20 zvykni si, že máš hold takový PMS a přestaň se tolik pozorovat

ratatooy
31. bře 2013

@aktaka no ja bych řekla že nechce když byla na potratu🙂

aktaka
31. bře 2013

@ratatooy jo, dobrý, neumím číst 😀

@bublinka20 tak to radim taky antikoncepci a jestli nechceš, tak se na ten sex radši vyprdnete 😅

jana2907
31. bře 2013

@bublinka20 To je psychikou,řekni to gyndaři a hlavně chce to antikoncepci,já se bála aj přes HA,že budu v tom,tak jsme používali ještě kondom.Ale ty obavy znám,bohužel ☹ .

jana2907
31. bře 2013

Ale teď jsem šťastná!

pajab
1. dub 2013

Já to znám, mám to stejné. Myslím že to je hlavně psychika 😒 S tím rozdílem jen žá já si otěhotnět přeju ale taky na to neustále myslím.

camelinka
1. dub 2013

Doporucuju antikoncepci nebo antidepresiva 🙂

svija
1. dub 2013

Já tyhle myšlenky mám taky, a to i přesto, že kojím a dosud od porodu nemám MS a mám zavedené nitroděložní tělísko 🙂 . U mě je to spíš tím, že bych podvědomě ještě jedno miminko chtěla, i když si to rozumově snažím vymluvit, že na to prostě nejsou podmínky a navíc manžel už nechce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru