Jak rychle můžu být těhotná po 4 letech užívání HA?

misulka8
6. led 2014

Ahoj holky,
před třemi měsíci jsem vysadila HA, kterou jsem brala 4 roky. Má někdo zkušenosti s rychlostí oplodnění po takto dlouhé době? Teď momentálně mám už asi 8 dní tupou bolest v podbřišku, která se dneškem trochu změnila a je mi nepříjemné se zohýbat nebo se krčit... mám zhruba 5 dní do MS a také začal hustý výtok, bradavky jsou hodně citlivé. Ještě chci dodat, že MS jsem měla normálně pravidelnou jako s prášky. Na test je ještě brzy tak jsem se chtěla zeptat zkušených 🙂 Jsem totiž jak napjatá jako na pružinkách 😝 Moc děkuju předem🙂

estrellita86
6. led 2014

Ja jsem brala antikoncepci 7 let, vysadila jsem v unoru a v dubnu jsem otehotnela...vysledek snazeni bude za par dni slavit treti narozeniny 🙂

zuza01
6. led 2014

Já brala HA 9 let a otěhotněla za měsíc po vysazení.

lv
6. led 2014

antikoncepci jsem brala od 17ti let..s pár nevýznamnými pauzami..navíc jsem měla operované srůsty na vaječnících, revizi brřicha v 19letech, lázně na podporu plodnosti..s gynekoložkou jsme začínali plánovat strategii, jak začneme s hormony, a vysadila jsem ji..a už jsem to nedostala. Apolenka je na první dobrou 😀

zuzanaia
7. led 2014

Ja brala antikoncepci 8 let bez prestavky, v lednu jsem ji vysadila a v breznu jsem otehotnela.

linnhe
7. led 2014

Já jsem brala antikoncepci taky 8 let bez přestávky, v lednu jsem vysadila a zadařilo se v květnu 🙂

zzuzinda
7. led 2014

Já brala antikoncepci 10 let a otěhotněla jsem po 9. měsících.

denisa57
7. led 2014

já jsem brala antikoncepci zhruba 7 let, a další menstruaci po vysazení už jsem nedostala, otěhotněla jsem hned po vysazení 🙂

doko
7. led 2014

já brala antikoncepci 5 let a po vysazení jsem se za 4 měsíce dozvěděla, že nemůžeme mít přirozeně děti (mám špatné hormony a HA mi jenom ublížila) a kamarádka ji měla 7 let a otěhotněla hned první měsíc po vysazení 🙂 takže je to hodně individuální 😉

catherin89
7. led 2014

Myslím, že to je individuální. Já brala antokoncepci 5 let a otěhotněla jsem hned.

mysplys
7. led 2014

já brala HA 10 let a otěhotněla hned první měsíc po vysazení 😉 aneb tak to dopadá, když si člověk řekne, vysadíme, tak rychlé to nebude 😀

januuule
7. led 2014

poprvé jsem asi po 10 letech vysadila a otěhotněla hned, podruhé jsme vysadila po 2 letech a také hned napoprvé 😀 Tak přeji hodně štěstí 😉

luciinka001
7. led 2014

ja otehotnela asi druhy mesic 🙂

kucavikova
7. led 2014

HA jsem měla 12 let a otěhotněla jsem vlastně druhý cyklus po vysazení 🙂

zanka36
10. led 2014

Dobrý den děvčata, mužu otěhotnět týden po vysazení antikoncepce?4roky nemam menstruaci a jak sem četla tak je možné otěhotnit bez menstruace hned jak se antikoncepce vysadí, když mám enchráněný pohlavní styk....

sipulinka
3. únor 2016

Ahoj holky 4 roky jsem brala HA lunafem. Před měsícem jsem ji vysadila a snažíme se s přítelem o mimi. Snad se nam zadari moc se na to tesime tak držte palecky. Jinak má někdo zkušenosti s HA lunafem?

tristizia
3. únor 2016

Já také brala antikoncepci 10let a byla jsem těhotná hned na první pokus 🙂
Ale mezi vysazením a "pokusem" o mimčo bylo 5 měsíců.

dzogobela
3. únor 2016

Brala jsem HA 8 let a otěhotněla jsem po půl roce, byl to ale vlastně 4. cyklus, a první po tom, co dorazila MS přirozeně. Měla jsem to všechno rozhozené. Myslím, že je to dost individální... můžeš otěhotnět hned, ale taky třeba za rok 🙂 držím palce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru